GKB

Sancak sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
LAZOGLU
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: GKB

Mesaj gönderen LAZOGLU »

ONCELIKLE HERHABALAR. GKB (GUCLU KARDESLER BIRLIGI) YI YENIDEN GORMEK GERCEKTEN COK GUZEL BIR DUYGU. SANCAGIN ILK ACILDIGI ZAMANLARDAN BERI OYNAYAN VE ILK GUNDEN BERI GKB NIN ACILIMINI BILEN NADIR INSANLARDAN BIRIYIM DIYEBILIRIM. ESKI KARDESLERIMI VE ABILERIMI YENIDEN BURADA GORMEK VE OLMAYANLARI DA GORMEYI COK ISTEDIGIMI BELIRTMEK ISTERIM. GKB GERCEKTEN BIR AYRICALIKTIR BUNU CANI GONULDEN SOYLEYEBILIRIM HELEKI ESKI 39 ZAMANLARINDA. COK DURUST COK ENDER BULANABILECEK INSANLARDAN OLUSMAKTADIRLAR. YENI LONCA SISTEMI ILE YENIDEN FAALIYETE GECMESI VE GERCEK ADININ ANLAMINI VE NE DEMEK OLDUGUNU GOSTERDIGINIZ ICIN AYRICA MEMNUN OLDUGUMU BELIRTMEK ISTERIM. BEN SAHSIM ADINA SIZLER ICIN ELIMDEN GELENI YAPMAYA HER ZAMAN HAZIRIM BUNU BILMENIZI ISTERIM. GEREK YENI UYELERINIZE ITEM VE ESYA YARDIMI GEREKSE KASILACAK CARLARINIZ VAR ISE ELIMDEN GELDIGINCE KASMA VE GOREV YARDIMINDA. BIZ ESKI OYUNCULAR BIRBIRIMIZI DAHA IYI VE NET TANIRIZ. O ZAMANKI DURUMLARI ANCAK BIZ ANLAYIP O GUNUN RUHUNU YASATABILIRIZ. HER ZAMAN YANINIZDA OLDUGUMU BILMENIZI ISTER SAYGI VE SEVGILERIMI SUNARAK YENIDEN ARAMIZDA OLUP OYUNU DAHA EGLENCELI KILMADA KATKIDA BULUNDUGUNUZ ICIN SIZLERE TSK EDER LONCANIZIN DA HAYIRLI VE UGURLU OLMASINI DILERIM...

GÖKHAN SADIKLAR...
SARHOŞLUK KÖTÜ ŞEY DERLER, BİZ HERŞEYİMİZİ AYIKKEN KAYBETTİK...
Kullanıcı avatarı
Asinefer32
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Inception

Mesaj gönderen Asinefer32 »

S.A. loncanız h.olması dılegı ıle basarılarınız devamını dılerım :)

Sancak Sunucusunun Kahraman Neferleri (TILSIM da)
Resim
Resim
Resim
Resim
EfeMehmet Karademir
Kullanıcı avatarı
Notr25
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Mu Be On
İletişim:

Mesaj gönderen Notr25 »

LAZOGLU yazdı:ONCELIKLE HERHABALAR. GKB (GUCLU KARDESLER BIRLIGI) YI YENIDEN GORMEK GERCEKTEN COK GUZEL BIR DUYGU. SANCAGIN ILK ACILDIGI ZAMANLARDAN BERI OYNAYAN VE ILK GUNDEN BERI GKB NIN ACILIMINI BILEN NADIR INSANLARDAN BIRIYIM DIYEBILIRIM. ESKI KARDESLERIMI VE ABILERIMI ....

GÖKHAN SADIKLAR...
Teşekkürler Gökhan..

ToNİK
VaLe
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen VaLe »

Loncanın devam etmesine çok sevindim eskiden bizim olduğumuz gibi olursunuz inşallah.Bu arada tanıyanlara selamlar.Askerde olmasam ara sıra uğrardım :D

Eski Kuruculardan

Gkbxxvale Vale
Kullanıcı avatarı
YektaBey
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği
İletişim:

Mesaj gönderen YektaBey »

Güncelleme yaklaşırken eski oyuncularımızdan geri dönüş yapacak olanlar olabilir diye düşünerek bu konuyu üst sıralara taşıyorum. Lonca olarak Eminönü sunucusuna geçtiğimizi belirtiyorum. İlgilenen kardeşlerimiz özel mesaj atabilir veya Güçlü Kardeşler Birliği Eminönü konusu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Resim
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
YektaBey
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği
İletişim:

Mesaj gönderen YektaBey »

HIZLIMEHMET yazdı: 03 Kas 2017 12:06 Başarılarınızın devamını dilerim Muratmı Yoksa Yektamı desem bilemedim O:-) Loncayı ilk eöde kurdugunda çağırmıştın zamanla bu kadar büyüyeceğini tahmin etmedim daha iyi yerlerde görmek dileğiyle.. :relaxed:

...güzel günler göreceğiz.
Motorları maviliklere süreceğiz... :)

Bu iyi dileklerin için teşekkür ederim.
Resim
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
DevranKaptan
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen DevranKaptan »

Foruma girip bir selam vereyim dedim
Şuan hala oyuncu varmı acaba
DevranKaptan Medyum GkbxKaptan
Nice İnsanlar Gördüm Üstlerinde İtem Yok,
Nice İtemler Gördüm İçlerinde İnsan Yok.

Resim