<> Kurt Loncası <>

Tılsım sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kurt

Re: <> Kurt Loncası <>

Mesaj gönderen kurtreis »

ustax66 yazdı:Selamünaleyküm

Kurt Loncasındaki kardeşlerim ve Arif abisinin usta !!! oyunculuğuna yardım etmek için adeta sabır dersi veren Murat kardeşim. Tekrar yazmaya başladığını gördüm hoş geldin safa getirdin. Öz kardeşim gelse anca bu kadar sevinirim. Üstte iletide okudum ALLAH ın izni ile kızın olacakmış, ALLAH sağlıklı, hayırlı evlat nasib etsin. O cennet gülünü doya doya sevmeyi koklamayı nasib etsin. ALLAH a emanet ol kardeşim.

Aleyküm Selam Arif abim.

Abim o senin gönlünün güzelliğinden senin gibi insanları gerçek hayatta zor bulabiliyorken burada sanal ortamda bulmuşuz yanında olmak olduysa bir ufak yardımda bile bulunabilmek benim için mutluluk oldu her zaman. Kızım'ın doğumuna 3 ay kadar bir süre kaldı abi bu dünyada o sevgiyi şevkatide tadabilmek için sabırla gün sayıyoruz abim. İnşallah Rabbim herkese bu mutluluğu verir. Rabbime Emanetsin Arif Abim sana sevgimiz muhabettimiz ve saygımız yüksek her zaman abi. Yengeme ve çocuklara selamlar.
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Loncamızın 2009 yada 2010 Tarihlerinde Tanıtım Videosu olarak hazırlamış olduğumuz Videolardan bir tanesi :)

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kurtlarxkadriye
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Kurtlarxkadriye »

kurtreis yazdı:
Kurtlarxkadriye yazdı:Resim

dayısı buda mevlütünden :D damat kıyafetlerimiz hazır gelinimizi arıyoruz :lol:

Kız olsa gelin alırdım yeğenlerime ama napalım erkek oldu mecbur kız vericez yeğenimize benim kız yeğenimde doğucak artık beşik kertmesi yaparız napalım :D

Reis duydum ki kızçen olmuş Allah analı babalı büyütsün... Allahın emri Peygamberin Kavli ile kızınızı oğlumuza istiyoruz :D Allah'a Emanet olsun Deryam'a çok selamlar... Bebişi de öpün benim için...
Resim
{REHBER}Kurtlarxkdriye(49)
Kurtlarxkadriye(49)
Kurtlarxkadrıye(49)
Kdriye(49)
Redfox(45)
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Kurtlarxkadriye yazdı:
kurtreis yazdı:
Kurtlarxkadriye yazdı:Resim

dayısı buda mevlütünden :D damat kıyafetlerimiz hazır gelinimizi arıyoruz :lol:

Kız olsa gelin alırdım yeğenlerime ama napalım erkek oldu mecbur kız vericez yeğenimize benim kız yeğenimde doğucak artık beşik kertmesi yaparız napalım :D

Reis duydum ki kızçen olmuş Allah analı babalı büyütsün... Allahın emri Peygamberin Kavli ile kızınızı oğlumuza istiyoruz :D Allah'a Emanet olsun Deryam'a çok selamlar... Bebişi de öpün benim için...

Ooo Gökçen hoş gedin sefa getirdin.. Beni çok hassas yerimden yakaladın Kızı mı Zeynebi mi istedin ama söz vermiştim değil mi yapacak bir şey yok dünür olacağız artık :) Deryanın da çok selamarı var yav arada görüşelim çok zaman oldu.

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Resim

Ve huzurum Zeynep Hiram namı diyar Kurtlarxbaby :)

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
Rudboy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ATT

Mesaj gönderen Rudboy »

kurtreis yazdı:

Loncamızın 2009 yada 2010 Tarihlerinde Tanıtım Videosu olarak hazırlamış olduğumuz Videolardan bir tanesi :)

Vay be videodaki benim Rudboy karakterim. Şimdilerde başkasına devrettiğim. Gözlerim sulandı biran ne günlerdi öyle. Ezikliği bile karizma karakterim benim :)

Allahın Selamı Üzerinize olsun Kurt Ailesi
Attci
Sevketasci
İlhambüyücüsü
Takinpekmez
Kullanıcı avatarı
Sariyerli
Zincir Bozan
Zincir Bozan
Lonca: KURT LONCASI
İletişim:

Mesaj gönderen Sariyerli »

kurtreis yazdı:Resim

Ve huzurum Zeynep Hiram namı diyar Kurtlarxbaby :)

Abi hayırlı olsun :) Allah analı babalı büyütsün :) Babalık çok yakışmış :)
TILSIM - KURT LONCASI

TILSIM - Sarıyerli - RagnaroK

EMİNÖNÜ - Valhalla - MikLaGaaRD
Kullanıcı avatarı
cepni
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen cepni »

Selamun Aleykum Murat reis hayırlı olsun Allah anasına babasına bağışlasınn gönlü güzel kaderi güzel iradesi sağlam olur İnşallah
Göster
AltınvuruŞ
ULUBİLGİN
HARAÇ
SOLKAPALI
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Selamun Aleyküm dostlar.

Malumunuz hepiniz gibi ben de uzun süredir İstanbul Kıyamet Vakti oyunundan uzaklaşmıştım. Buna sebep Gerçek hayatta ki sorumluluklarımın artması, Aile Düzenim, İş Hayatım ve son olarakta elbette oyunun gelişmemesiydi.
Oyunu bıraktığımız dönemde oyun içinde koyduğumuz bütün hedeflere ulaşmış muazzam dostluklar edinmiş ve en önemlisi buradan İstanbul Kıyamet Vakti oyunundan tanıştığım hepinizin de çok iyi tanıdığı Derya yani Kurtlarxrderya ile evlendim ve ailemizin yeni ferdi kızım Zeynep dünyaya geldi hayatta ki tek neşem, mutluluğum huzurum. Bunları hep İstanbul Kıyamet Vaktine borçluyum. Benim için İKV'nin yeri hep ayrı olmuştur ki başka hiç bir oyun yada daha doğru tabir ile başka hiç bir oyunda ki insanlarla aramda böyle kuvvetli bağ oluşmamıştır. İKV'nin yeri bende hep özel olmuştur ki hepte öyle kalacaktır. Bazen İKV'de ki anılarımı dostluklarımı, kavgalarımı, düşmanlıklarımız ve o girdiğimiz akıl almaz mücadeleleri hatırladıkça kendi kendime güldüğüm oluyor. Her birinin ayrı bir kıymeti değeri var Dostlukların da Düşmanlıkların da İKV'de oyuncular arasında bambaşka bir bağ vardı birbirlerini sevsin yada sevmesin Dost olsun yada olmasın çok farklı bir bağ. Burada kazandığım o kadar dostun içinde en kötü günlerimde yanımda olan ve hep en keskin düşmanım olmuş ama kötü günümde dost olarak yanımda olmuş saygı ve sevgiyi hak eden düşmanlarımda oldu. Bu güzel günleri birlikte yaşadığım siz sevgili Dost kardeş büyük küçük herkese teşekkür edip saygı ve sevgi ile selamlıyorum.
Şimdi hepimizin gördüğü gibi yeni bölge gelmiş İKV'ye tam teşekküllü dönebilirmiyim oyuna bilemiyorum ama bu günden sonra Aile ve İş hayatımdan fırsat buldukça İKV'de olacağımı bilmenizi isterim. Tılsım da Kurt Loncası olarak hep EN'lerin ve İLK'lerin loncası olmuştuk eski günlere dönermiyiz yada dönmelimiyiz bilemiyorum ama en azından aramızda ki o bağı korumak için fırsat buldukça sizleri de bekliyor olacağım.
Sevgilerim ile...

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Bu ne yaman şey böyle 705 sayfa nedir yahu😂