<> Kurt Loncası <>

Tılsım sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
osman17
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: My World

Re: <> Kurt Loncası <>

Mesaj gönderen osman17 »

Aleyküm Selam. Nasılsınız Benim biricik Loncam. İnşallah iyisinizdir. Herkese Kolay gelsin..
Esen Kalın..
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Lonca: Kurt

Mesaj gönderen kurtreis »

KurtlarxJuni yazdı:Cümleten Selamun Aleyküm.

Hazır okul yarısında istanbula girmişken bi gireyim bakayım dedim ama bilgisayarımı kardeşim mort etmiş ne çalışıyo ne bişi yani içindeki şifrelerim mfirelerim herbişiciğim gitti bitti yani oyundaki hesap adlarımı dahi hatırlamıyorum :D

Nasılsınız iyisiniz inşaallah hatırlamadıgım için yeni hesap açmak zorunda kaldım oyunda baya yenilenmiş ama gün geçtikçe parayada dökmüşler ayrı bi olayı.

Neyse isimden tanıyan tanır zaten Murat abi gördüğüm kadarıyla seninde doğumgununmuş gemiş doğumgunun kutlu olsun :)

Aleyküm Selam Ali'm hoş geldin kardeşim :) asılsın nerelerdesin. Okulu iyi gidiyordur diye tahmin ediyorum Kurt Loncası gençleri artık büyüdü ve büyüyor gelişiyor vatana millete hayırlı birer fert oluyorlar :) Bu gün ikv buluşması vardı Leventte oradaydık bizde bizim Hasanda geldi oda okul diye salladı bizi ama biz yine mutluyuz kardeşlerimizin gerçek hayatı için çabaladıklarını başardıkarını görmekten. Doğun günü için teşekkürler 2 ayı geçti ama olsun hatırlanmak güzel :)
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...
KurtlarxJuni
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Kurtlar

Mesaj gönderen KurtlarxJuni »

kurtreis yazdı:

Hazır okul yarısında istanbula girmişken bi gireyim bakayım dedim ama bilgisayarımı kardeşim mort etmiş ne çalışıyo ne bişi yani içindeki şifrelerim mfirelerim herbişiciğim gitti bitti yani oyundaki hesap adlarımı dahi hatırlamıyorum :D

Nasılsınız iyisiniz inşaallah hatırlamadıgım için yeni hesap açmak zorunda kaldım oyunda baya yenilenmiş ama gün geçtikçe parayada dökmüşler ayrı bi olayı.

Neyse isimden tanıyan tanır zaten Murat abi gördüğüm kadarıyla seninde doğumgununmuş gemiş doğumgunun kutlu olsun :)

Aleyküm Selam Ali'm hoş geldin kardeşim :) asılsın nerelerdesin. Okulu iyi gidiyordur diye tahmin ediyorum Kurt Loncası gençleri artık büyüdü ve büyüyor gelişiyor vatana millete hayırlı birer fert oluyorlar :) Bu gün ikv buluşması vardı Leventte oradaydık bizde bizim Hasanda geldi oda okul diye salladı bizi ama biz yine mutluyuz kardeşlerimizin gerçek hayatı için çabaladıklarını başardıkarını görmekten. Doğun günü için teşekkürler 2 ayı geçti ama olsun hatırlanmak güzel :)

Büyüyoruz abi zaman geçiyo valla bu loncaya girdiğimde lise 2 deydim herhalde nerden baksan 4 seneyi devirmişiz azmı :)

Vallahi şuan yatıyorum istanbul yaramadı bana diş ağrısıyla başladı şuan griple devam ediyorum geldim ama gezemiyorum :)

Giderken bu sefer bilgisayarıda yanımda götürücem inş gidince yanınıza uğramaya başlıycam çok geride kaldık ama alışırız alışırız :)
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

KurtlarxJuni yazdı:
kurtreis yazdı:

Büyüyoruz abi zaman geçiyo valla bu loncaya girdiğimde lise 2 deydim herhalde nerden baksan 4 seneyi devirmişiz azmı :)

Vallahi şuan yatıyorum istanbul yaramadı bana diş ağrısıyla başladı şuan griple devam ediyorum geldim ama gezemiyorum :)

Giderken bu sefer bilgisayarıda yanımda götürücem inş gidince yanınıza uğramaya başlıycam çok geride kaldık ama alışırız alışırız :)

Büyüdünüz tani :) Buda bizi yaşlanmaya başladı olarak gösteriyor ki buda hiç hoşuma gitmiyor :) Pc işini hallet de fırsat buldukça gel arada bi slm bile yetiyor biliyorsun

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

Selamun Aleyküm

Duyuru

Kurt Loncası Kanat Loncalar yeni atamaları yakın zamanda gerçekleştirilicektir. Son atamadan sonra Merkez lp alt sınırı 1.5 ml olarak güncellenicektir. Lonca iç yapılanması için Lonca Vizyonunun yavaşlaması durumuda bu son atamalardan sonra hızlandırılacaktır.

Doğu Kurt Hanlığı ve Batı Kurt Hanlığı Kanat loncalarımız da ki Ynetim komiteleri bir süreliğine dondurulmuş yetkileri alınmıştır. Sadece Kanat başkanları tarafından Kotrol edilicektir ve sonrasında daha deneyimli bir kadro ile Kanat yönetim Komiteleri yeniden kurulucaktır.

Merkez Kurt Loncası Kanat yapılanmasının ilk aşaması olan Doğu Kurt Hanlığı ile Batı Kurt Hanlığı Merkezin beklediği aşamaya ulaşınca Açılımın 2. aşamasıda Merkez Kurt Yüksek Kurtlar Konseyi tarafından harekete geçirilicektir.

Kurt Loncası Klan Savaşlaından bir süreliğine çekilmiştir gerekli durumlar dışında ve loncayı hedef alan bir durum olmadan ciddi savaşlara girmeyecektir. Üyeler bireysel oalrak savaşlara katılabilirler Lonca Yüksek Konseyi talimatı ve önderliği dışında lonca oalrak savaşa girilmeyecektir.

Lonca faaliyetleri Büyük Hol, Çemberlitaş, Migrat ve Sığınak olarak sürdürücektir bu bölgelerde ki faaliyetler lonca kadrosunun gelişimi için olucaktır.

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi

İngbank ( Doğu )
Daruga ( Doğu )
BronŞiT ( Doğu )

Brandxx ( Batı )
Adıbendesaklı ( Batı )
Mustafaxihsan ( Batı )

4. Atama Dalgası Kurt Loncası Yüksek Konseyi Tarafından Gerçekleştirilmiştir. Çıkışları ben yaptım Atanan arkadaşlar Atandıkları Kanat Hanlıkları Başkanlarına ulaşıp atamayı tamamlayabilirler.

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
lahy1
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen lahy1 »

Doğu kurt hanlığı kontrolumdedir bana ulaşaiblirsiniz oyunda fakat bi 7 gün ulasmanız zor telif hakkı ihlali gerekçesi ile sus yemişim bilginiz olsun
KURT LONCASI YÖNETİM KURULU
Doğu Kurt Hanlığı
Kurtlarxatakaan KurtlarxATAAKAN Fedaixatakan Armageyşax XxATAKANxX
Kullanıcı avatarı
lahy1
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen lahy1 »

mart ayı lonca aidatları tarafımca toplanmaktadır bilginize
KURT LONCASI YÖNETİM KURULU
Doğu Kurt Hanlığı
Kurtlarxatakaan KurtlarxATAAKAN Fedaixatakan Armageyşax XxATAKANxX
Kullanıcı avatarı
Mysterysun
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yok

Mesaj gönderen Mysterysun »

Merhaba sevgili abilerim,ablalarım,kardeşlerim.

İnşallah iyisinizdir oyunu bırakalı 5,6 ay oldu fakat özleniyorsunuz aklımdasınız her zaman ki gibi..
Şimdi sizden bir ricam olacak.
Bildiğiniz üzere Gamenoloji.com adlı bir sitem vardı fakat isim değişikliğine gittik ve Oyun Bataklığı yaptık umarım iyi olur bizim için ve destekleriniz de benim için çok önemli.

http://www.facebook.com/OyunBatakligi Sayfamızı beğenirseniz çok sevinirim.

Allah'a emanet olun,görüşmek üzere.
  • MySteRySuN - Melodizamanı
Kullanıcı avatarı
lahy1
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen lahy1 »

sağol abicim takibiki destek olucaz sana göürşme küzere gkenden iyi bak