Kıyamet-i Nefer Loncası

Tılsım sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
serserixemree
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Re: Kıyamet-i Nefer Loncası

Mesaj gönderen serserixemree »

SELAMUN ALEYKUM

ÖNCELİKLE SAYGILARIMI SEVGİLERİMİ İLETMEK İSTERİM

KASIRGA LONCASINI KURDUGUMUZU SİZLERE BELİRTMİŞTİK BİZİM OYUNDAKİ AMACIMIZ BELİRTTİĞİMİZ GİBİ DOSTLUK VE ARKADAŞLIK HİÇ BİR KİMSE İLE KAVGA ETMEYE NIYETİMİZ YOK OLAMZADA ÇÜNKÜ ALT ÜSTÜ OYUN BAZEN SİNİRLERİMİZ BOZULUYO KALP KIRIYORUZ İSTEMEDEN DE OLSA AFFOLA

KASIRGA LONCASI OLARAK TILSIM SUNUCUSUN DA GÜZEL VAKİTLER GECİRMEK İSTİYORUZ BU SADECE ARZ KLANI DEGİL LODOS OLARAK DA YAPABİLECEGİMİZ BİŞEY OLDUGU TAKDİRDE BİLDİRMENİZ YETER MUSAİT OLDUGUMUZ TAKDİRDE YARDIMIMIZI SONUNA KADAR YAPARIZ

LONCAMIZDAN HERHANGİBİR ÜYE İLE SORUNU OLAN OLDUGU TAKDİRDE LONCA BASKANINA İLETMELERİ RİCA OLUNUR

KENDİNİZE İYİ BAKIN GÖRÜŞMEK ÜZERE İYİ OYUNLAR İYİ FORUMLAR DOSTLAR
.....KaSıRGaxxSeRSeRi........

....................Dostxemre........

..........................Serserixemree........

.................TEK HEDEF......

...............Resim.....LONCA FORUM SÖZCÜSÜ
Kullanıcı avatarı
Terbiyeci
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Terbiyeci »

kenan76 yazdı:Kıyamet-i Nefer Loncası
Öncelikle Hedefimiz Düşman Kazanmak Değil Arkdaş Kazanmaktır...Oyundaki eski unutulmuş ortamları yeniden kazanmak ve hoş muhabbetleri kurmayı arzuluyoruz..Loncamızdaki Birlik ve Beraberliği Gerek Tılsım Sunucusu Gerek Tüm Sunuculara Kendimizi Göstereceğiz.Dost Olana Dostuz Düşman Olana Düşmanız.Ve Kıyamet-i NefeR Tekrar Küllerinden Doğuyor...
NefeRxEFE(Kurucu)
NefeRxAkTaN/NefeRxFaLlCoNeX(Lonca Başkanı)
NefeRxeMeS / NefeRxYuNiS/ NefeRxAffeTMeZ(Forum Sözcüsü)
NefeRxDRdRenaJJ/NefeRxdReNaJ
NefeRxLaZpApAz
NefeRxaLoNe
NefeRxTuGaY
NefeRxSnipeRs(SedaT)
NefeRxSnıpeRs(ErkaN)
Bak sen :) Ateş loncasını Sancak'tan silecek olan Efecik, hayırdır sunucu değiştirip lonca kurmuşsun :)
Demek ki neymiş, fazla boş konuşmak iyi değilmiş öyle asarım keserimle olmuyormuş işler ;)
Lonca sayfasındaki bazı yorumları okudum, Duman loncası üyesi olduğundan dolayı ters yorum yazanlar olmuş.. Ben bu arkadaşları sevmem fakat emek vererek birşeyler yapıyorlar yani kimseyi boş yere zan altında bırakmayın. Diğer bir yandan, çok fazla uğraşmayın bunlarla.. Geneline bir şey söyleyip kul hakkına giremem fakat Alone'ye gelince çakma forum hesaplarından millete laf atmadan tut ufak level çar açıp küfür etmeye kadar aklınıza gelebilecek tüm soytarılıklara açık olan bir çocuktur. Eski sunucusunda oynayan biri olarak yazayım dedim.
Selametle..
AteşSalih -- TERBİYECİ

Bizi bilen bilir, bilmeyen de kendisi gibi bilir.. (Hz.Mevlana)
Kullanıcı avatarı
ByaLoNeII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Suskunlar

Mesaj gönderen ByaLoNeII »

Terbiyeci yazdı:
Öncelikle Hedefimiz Düşman Kazanmak Değil Arkdaş Kazanmaktır...Oyundaki eski unutulmuş ortamları yeniden kazanmak ve hoş muhabbetleri kurmayı arzuluyoruz..Loncamızdaki Birlik ve Beraberliği Gerek Tılsım Sunucusu Gerek Tüm Sunuculara Kendimizi Göstereceğiz.Dost Olana Dostuz Düşman Olana Düşmanız.Ve Kıyamet-i NefeR Tekrar Küllerinden Doğuyor...
NefeRxEFE(Kurucu)
NefeRxLaZpApAz
NefeRxaLoNe
NefeRxTuGaY
NefeRxSnipeRs(SedaT)
NefeRxSnıpeRs(ErkaN)
Bak sen :) Ateş loncasını Sancak'tan silecek olan Efecik, hayırdır sunucu değiştirip lonca kurmuşsun :)
Demek ki neymiş, fazla boş konuşmak iyi değilmiş öyle asarım keserimle olmuyormuş işler ;)
Lonca sayfasındaki bazı yorumları okudum, Duman loncası üyesi olduğundan dolayı ters yorum yazanlar olmuş.. Ben bu arkadaşları sevmem fakat emek vererek birşeyler yapıyorlar yani kimseyi boş yere zan altında bırakmayın. Diğer bir yandan, çok fazla uğraşmayın bunlarla.. Geneline bir şey söyleyip kul hakkına giremem fakat Alone'ye gelince çakma forum hesaplarından millete laf atmadan tut ufak level çar açıp küfür etmeye kadar aklınıza gelebilecek tüm soytarılıklara açık olan bir çocuktur. Eski sunucusunda oynayan biri olarak yazayım dedim.
Selametle..

Kendini buraya gelip anlatmaya hiç gerek yoktu :) Ateşzekinin ana bacı sövdügü fotoları atayım mı istermisiniz Salih cik cik :D
IIaLoNeII*mrdexteR*wınchesteR*göndeRgeLsin
Kullanıcı avatarı
kenan76
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen kenan76 »

Terbiyeci yazdı:
NefeRxEFE(Kurucu)
NefeRxLaZpApAz
NefeRxaLoNe
NefeRxTuGaY
NefeRxSnipeRs(SedaT)
NefeRxSnıpeRs(ErkaN)
Selametle..
Öncelikle Sancaktan gidelim fikrini öne süren bendim ve tüm arkdaşlar onayladığı için buraya geldik....Ateşlere gelince emin ol 3 kişi sizi çok kez geri püskürttük...Sancaktadada Birliğimiz Ölüm oyunlarında,Gb lerde gösterdiğimize inanıyoruz... Biz Savaştan kaçmayız ama Sancak artık bi Asosyal oyuncularının barındığı bir hale geldiği için ayrıldık yani bunda sizin zerre kadar payınız yok Olamazda.... Gelelim aloneye sen onun çakma hesap açıp sövdüğünü nerden biliyorsun madem küfür çok kötü birsey Yeniçerixblac ile sizden biirnin arasında geçen küfürlü diyolagları biliyorsundur... Başkasının kusurunu söylemeden önce bir kendinize bakmanıız önerirm...Çakma hesapba gelince bunun alone tarafından yapıldığına dair emniyetten felan bi bilgi mi aldında bu kadar eminsin.... Herkez yapa bilir siz arz olduğunuzda dikkatleri çektiniz ve düşmanlar kazandınız neden tek hedef olarak aloneyi seçtiğinizi anlamış değilim....
Tılsım
NefeRxFaLlCoNeX(^Ejder Asa,^Kıyamet Asa,Sıfırkelvin Asa)
NefeRxKeNaN(^Ecel Getiren,Latif)
Kullanıcı avatarı
Terbiyeci
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Terbiyeci »

kenan76 yazdı:
Terbiyeci yazdı: Bak sen :) Ateş loncasını Sancak'tan silecek olan Efecik, hayırdır sunucu değiştirip lonca kurmuşsun :)
Selametle..
Öncelikle Sancaktan gidelim fikrini öne süren bendim ve tüm arkdaşlar onayladığı için buraya geldik....Ateşlere gelince emin ol 3 kişi sizi çok kez geri püskürttük...Sancaktadada Birliğimiz Ölüm oyunlarında,Gb lerde gösterdiğimize inanıyoruz... Biz Savaştan kaçmayız ama Sancak artık bi Asosyal oyuncularının barındığı bir hale geldiği için ayrıldık yani bunda sizin zerre kadar payınız yok Olamazda.... Gelelim aloneye sen onun çakma hesap açıp sövdüğünü nerden biliyorsun madem küfür çok kötü birsey Yeniçerixblac ile sizden biirnin arasında geçen küfürlü diyolagları biliyorsundur... Başkasının kusurunu söylemeden önce bir kendinize bakmanıız önerirm...Çakma hesapba gelince bunun alone tarafından yapıldığına dair emniyetten felan bi bilgi mi aldında bu kadar eminsin.... Herkez yapa bilir siz arz olduğunuzda dikkatleri çektiniz ve düşmanlar kazandınız neden tek hedef olarak aloneyi seçtiğinizi anlamış değilim....
Ben zaten bizim yüzümüzden buraya geldiniz tarzi bir cümle kurmadım.Biz öyle kesilme ile dağılacak bir lonca değiliz, öyle olsak arz klanına geçmezdik :) Kesilmek zorumuza mı gidiyor ? Klandan çıkarız, bizim için basit. Kimsenin lafına göre hareketimiz olmamıştır bu zamana kadar. Neyse konumuz bu değil, kurucunuzun çocukça söylemlerinden dolayı bununla ilgili yazmıştım.
Küfür meselesine gelince, kalkıp burda 'ama sizden de küfür eden var' tarzı cümle kurman baştan yanlış zaten.Ben loncamda çok kişi ile yolları ayırdım bu yüzden.En son bir arkadaşımızın da çarını silmiştik, geçen hafta kurtardık. Ben küfürü savunmam, bizden biri ediyor ise onu da savunmam. Dikkat ettiysen lonca hakkında küfürbaz tarzı söylemler kullanmadım, bireye yönelik yorum yaptım.
Alone'ye gelicek olursak, emin olmasam kalkıp ta bu yorumları yazmam buraya.Gök loncasındayken bile anneme ettiği küfürleri hatırlarım.Ki Arz olmamızdan geçen şu zamana kadar ne oyunda ne forumda Alone hakkında bir söylemde dahi bulunmuş değilim.Sizin gibi oyun hırsı olan biri değilim, kimseyi hedef alma gibi bir takıntım da yok. Lonca sayfamızı kirletmek için her türlü söylemlere giren şu kurucunuz olmasaydı, gelip yorum dahi atmazdım.
Neyse amacım sayfanızı kirletmek değil, daha yazmayacağım. Oyunu muhabbet için oynayan kişiler zamanla görürler zaten dediklerimden daha fazlasını..
Hayırlı bayramlar..Selametle..
AteşSalih -- TERBİYECİ

Bizi bilen bilir, bilmeyen de kendisi gibi bilir.. (Hz.Mevlana)
Kullanıcı avatarı
ustax66
Sığınak Fedaisi
Sığınak Fedaisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen ustax66 »

Bütün kardeşlerimin Kurban Bayramı kutlu olsun.
Resim
Resim

[right]Arif YAMAN[/right]
Kullanıcı avatarı
AmisoSxxClaRenCe
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen AmisoSxxClaRenCe »

Bayramınız mübarek olsun.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
AlpAykan
Junon'un Katili
Junon'un Katili

Mesaj gönderen AlpAykan »

Selamün aleyküm , Hayırlı Geceler.

Kurban Bayramı ; Sizler için , Aileleriniz için sonra tüm dostlarınız için , tüm ikv için , Aziz Türk Milletimiz için ve tüm Müslüman Alemi için Mübarek olsun.
Allah tekrarını ve daha nice tekrarlarını yaşamayı nasip etsin sizlere.

İnş tüm Ulusumuz için Hayırlara vesile olur.

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..

YİĞİTLER LONCASI
Kullanıcı avatarı
Ayhilallll
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Ayhilallll »

SelamlaR...
Kurban BayraMınız en icten dilekleriMle kutlarıM...
...HuNx Alilesi
Ezan Oldum Dinmedim
Bayrak Oldum İnmedim
Şehit Oldum Ölmedim
Adım Müslüman
Soyadım TÜRK Benim

Eymenbey Çığlıkx
Kullanıcı avatarı
NaSiHatt
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen NaSiHatt »

Hepimizin Kurban Bayramı Mübarek Olsun.
Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice Kurban Bayramlarına.

YiğitlerBaŞKaN & NaSiHat[/center]
FATİH
NASİHAT