Hanedan Loncası

Meran sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini
Sunucu: Meran

Re: Hanedan Loncası Kurulmuştur

Mesaj gönderen MORDuMan »

choosensxduygu yazdı:
KHoLPaSHaLixBnnY yazdı:Loncanız hayırlı olsun..
Yeni oluşumunuz Hanedan loncası ile aramıza hoşgeldiniz.. Loncanızın başarılı ve daim olmasını dilerim..
Ayrıca bir arz olarak, lodosların içinde de saygı duyulabilecek kişilerin var olduğunu gösterdiğiniz için teşekkürü bir borç bilirim. ;)

İyi Forumlar..

BnnY - AlçiN
LODOS Her zaman Kulturlu Sevıyelı Rekabetı seven Kısılerle Doludur..Loncanız Hayırlı Olsun..

şahsen lodosum ama lodoslar kadar geri kafalı herifler görmedim pcye format atmasam fotoları koyardım
ResimResim
Kullanıcı avatarı
choosensxduygu
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen choosensxduygu »

MORDuMan yazdı:
choosensxduygu yazdı:
Yeni oluşumunuz Hanedan loncası ile aramıza hoşgeldiniz.. Loncanızın başarılı ve daim olmasını dilerim..
Ayrıca bir arz olarak, lodosların içinde de saygı duyulabilecek kişilerin var olduğunu gösterdiğiniz için teşekkürü bir borç bilirim. ;)

İyi Forumlar..

BnnY - AlçiN
LODOS Her zaman Kulturlu Sevıyelı Rekabetı seven Kısılerle Doludur..Loncanız Hayırlı Olsun..

şahsen lodosum ama lodoslar kadar geri kafalı herifler görmedim pcye format atmasam fotoları koyardım
Loncadaşlarımı Ne Kötuler Ne Karalarım..Oyun ıcınde KeLLe Koltukta Gezıyoruz ama olsun :D
LODOS
RÜTBE
Resim
MeraN
Resim
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini

choosensxduygu yazdı:
MORDuMan yazdı:
choosensxduygu yazdı:

İyi Forumlar..

BnnY - AlçiN

Loncadaşlarımı Ne Kötuler Ne Karalarım..Oyun ıcınde KeLLe Koltukta Gezıyoruz ama olsun :D
klandaş demek istedin herhalde ama ben 2-3 aydır oyunda yokum o bakımdan ne gibi şeyler oldu bilgim yok
ResimResim
Kullanıcı avatarı
meran
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen meran »

bu güzel yorumlar için teşekkür ederim... oyuncuları yada bir klana mensup oyuncuları karamalak vede hakaret noktasına varan ithamlarda bulunmak doğru değildir. her iki klandada iyi ve saygıdeğer kişiler olduğu gibi kendini oyuna fazla kaptırmış klanı fazlasıyla sahiplenmiş kişiler bunu içinde herşeyin makbul olduğunu düşünen oyuncular vardır. bu nedenle bir kaç kişi yüzünden bütün oyuncuları yanı itham altında bırakamamanız hepimiz için daha sağlıklı olacaktır...
saygılar...
Hanedanxlevni
Kullanıcı avatarı
Genius
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen Genius »

Loncanız hayırLı oLsun. . . Foruma uzun bir süre bakamamıştım' Onun ıcın sımdı yaZdım...Evet Bazı arkadaŞLarımıznda yazdıqı qibi GüçLü Kadronuz War...
En son Genius tarafından 13 Oca 2010 14:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
[ LyKaoN ] * * * [ Safequard ] * * * [ Lykaoon ]

Resim
Kullanıcı avatarı
rosana
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen rosana »

kurduğunuz lonca merana hayırlı olsun arkadaşlar umarım kalıcı olursunuz ama saygıdeğer kişilerden oluşan bu loncada alekto gibi küfürbaz ve yalancı bi insanın ne işi var onu pek anlamadım

fruny / çatpat
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini

rosana yazdı:kurduğunuz lonca merana hayırlı olsun arkadaşlar umarım kalıcı olursunuz ama saygıdeğer kişilerden oluşan bu loncada alekto gibi küfürbaz ve yalancı bi insanın ne işi var onu pek anlamadım

fruny / çatpat
alektoya kurban ol sen asabi biri olabilir ama ne bi küfür nede bi yalan duydum kendisinden
ResimResim
Kullanıcı avatarı
rosana
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen rosana »

biz olanları sölüyoruz morduman senin zoruna nie gitti anlamadım bahsi geçen küfürbaz senmisin yoksa

çatpat
Kullanıcı avatarı
Genius
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen Genius »

ArkadaşLar KavgaLArınızı Lütfen Foruma taşımayın...
[ LyKaoN ] * * * [ Safequard ] * * * [ Lykaoon ]

Resim
Kullanıcı avatarı
MORDuMan
Ufkabakan Sakini
Ufkabakan Sakini

rosana yazdı:biz olanları sölüyoruz morduman senin zoruna nie gitti anlamadım bahsi geçen küfürbaz senmisin yoksa

çatpat
alektoyla fazla samimiliğim yok adamı burdan karalaman hoşuma gitmedi sadece ikaz ettim seni

eşşek hoşafdan ne anlar
ResimResim