TÜRKİYEM LONCASI TANITIM.

Kuklacı sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
maydin
İskele Babası
İskele Babası

TÜRKİYEM LONCASI TANITIM.

Mesaj gönderen maydin »

Merhaba ikv ailesi ve değerli oyuncuları,
Kuklacından Selamlar.
Biz Türkiyem loncası olarak 3 ay önce oyuna başladık ve şuanda gelişmiş bir lonca yanı sıra güzel bir ekibimiz ve dostluklarımız oldu.
Bize bu oyunla tanıştıran ikv ailesine Teşekkür ederiz.
Biz bu oyunu uzun bir süredir oynamıyorduk ama tekrardan birşey oldu ve başladık, yanımıza daha çok dost ve kardeş arıyoruz.
Kapımız herkeze Açıktır. Yeni başlıcak olanlar uzun bir süre oynamayanlar sizleri ekibimize beklıyoruz.

LONCA KURALLARIMIZ

-Lonca içerisinde saygı , bağlılık , sorumluluk duygusu kavramları , genel lonca kuralların başında gelmektedir.

-Lonca içerisinde tartışma yaratmak , kendi iç lonca üyeleri ile sebepsiz münakaşaya girmek hoş karşılanmayacağı gibi kişileri rencide edici veya aşşagılayıcı konuşmak kesinlikle yasaktır.

-Loncamızın itibarını zedeleyecek klan ve bölge yazışmaları tarafımızca hoş karşılanmayacaktır.
(genel toplum ahlakına aykırı, küçük düşürücü, argo ve müstehcen, nefret dolu, ırkçı ve/veya etnik-siyasi içerikli mesajlar)
Bu kuralların çiğnenmesi durumunda ve bu ilke/kural dışına çıkan her üye , lonca yönetimi tarafından cezai yaptırımlara maruz kalabilir.

- Oyunun içerisinde suç teşkil edecek dolandırıcılık, hesap bilgilerini ele geçirme, materyal/item hırsızlığı gibi suçlardan şikayet edilen ve bu suçu delil ile ispatlanan üyeler anında loncadan uzaklaştırılarak , cezai işlem görmesi için gerekli mercilere bildirimi yapılır.

- Birlik ve beraberliğin bozulmaması adına Lonca Liderinin vereceği direktifler ve kurallarına uyulması , lonca içeresindeki
üyelerin görevlerin bitirilmesi konusunda tüm lonca üyelerinin yardımcı olması , ve lonca üyelerine gerek duyulduğu takdirde materyal paylaşımı ve üretim konusunda yardımcı olunması , her üyenin esas alması gereken bir kuraldır.

- Lonca üyeleri arasında iletişim , Discord ve WhatsApp üzerinden sağlanmaktadır.

-Loncaya arttırıcı alınacağı zaman oy birliği ile , oy çokluğu hangisinden yana ise , her ay bu oylama baz alınarak ona göre alım yapılacaktır.

- Loncaya katılım başvurusu gerçekleştiren ve lonca üyesi olmaya hak kazanan her birey yukarıda belirtilen her bir kuralı kabül etmiş sayılır.

- Bu kurallara uymayan kişiler 1 cı deha uyarılacakdır. 2ci defa aynı şeyı yaparsa kesınlıkle Atılacaktır.

Bizlere ulaşmak isterseniz oyundan veya linklerden ulaşabilirsiniz.

TÜRKİYEM LONCASI BAŞVURU :
https://forms.gle/WWbUgj9MVLnskTZe9

TÜRKİYEM LONCASI İSTEK VE ŞİKAYETLERİNİZ:
https://forms.gle/WHw54PuNELJyzv4a7

TÜRKİYEM LONCASI EKİBİ
BAŞKAN= ıııTRMUSTAFAııı / IxYouNeveRKnowxI / Yook
BAŞKAN YARDIMCILARI= -Trali / AŞKIDİVANE / ÜçDüşünBirKonuŞ
-LordElrond / LadyGaladriel
maydin
İskele Babası
İskele Babası

Re: TÜRKİYEM LONCASI TANITIM.