Merhaba Arkadaşlar..

Kuklacı sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
mhasan32
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Merhaba Arkadaşlar..

Mesaj gönderen mhasan32 »

Öncelikle herkese selam olsun,

Ben Çamurhasan;

Bir lonca kurdum '' İstanbul Bugün Yorgun '' loncamızda bir kaç samimi arkadaşımız var sağolsun yardım ediyorlar hepsine teşekkür ederim.

Loncamız Sevgi ve Saygı çerçevesi ile güzel ve keyifli günler için adım adım ilerliyor Loncamıza Katılmak isteyen arkadaşlarım buradan yada oyundan yetkili arkadaşlarıma ulaşabilirler.

Yetkililer;

Çamurhasan - Çamurosman - Saqula

Keyifli Forumlar Arkadaşlar.
Tekrar Tılsım - JLuee

Лучший мир возможен

Resim

€vv€L Zaman içind€ Kalbur zaman içind€, İyi Günd€ Kötü günd€ Hep: F€N€RBAHÇ€

Only Allah is Judging Me

2 Ocak 2007 - 2014
Kullanıcı avatarı
olcionat
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ben Böyle Hayatın

Re: Merhaba Arkadaşlar..

Mesaj gönderen olcionat »

Selam kardesim, ben Türkteamxbaşkan 49 lwl şifacıyım loncaniza katilmayi cok isterim dedigin gibi sevgi ve saygi çerçevesinde bir ortam varsa cokta memnun olurum skypeden ulasabilirsin bana

Skype adim:[İçerik düzenlenmiştir.] cevabini kisa surede bekliyorum hafta ici 5 ten sonra online olurum haftasonu hep online'im lutfen ulas bana Ayrica sunuda merak ediyorum bu aidat olayi yok degilmi zaten loncaya girmemde 2 tane amac var 1 yeni arkadaslar abiler edinmek 2 ruhtasini kullanabilmek.Umarim loncaniza katilabilirim.İyi oyunlar :)

Telefon numarası,skype adresi vb. iletişim araçlarının güvenliğiniz açısından forumda paylaşımı yasaktır.Özel mesaj yolu ile telefon,skype adresinizi gönderebilirsiniz.
En son KRABBY tarafından 11 Ara 2013 10:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Skype adresi kaldırıldı.
İstanbul Kıyamet Vakti kürkçü dükkanı gibidir.Dönüp dolaşıp döneceğimiz yer yine burası.
Kullanıcı avatarı
mhasan32
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Selam kardesim, ben Türkteamxbaşkan 49 lwl şifacıyım loncaniza katilmayi cok isterim dedigin gibi sevgi ve saygi çerçevesinde bir ortam varsa cokta memnun olurum skypeden ulasabilirsin bana

Skype adim:[İçerik düzenlenmiştir.] cevabini kisa surede bekliyorum hafta ici 5 ten sonra online olurum haftasonu hep online'im lutfen ulas bana Ayrica sunuda merak ediyorum bu aidat olayi yok degilmi zaten loncaya girmemde 2 tane amac var 1 yeni arkadaslar abiler edinmek 2 ruhtasini kullanabilmek.Umarim loncaniza katilabilirim.İyi oyunlar :)

Merhaba Kardeşim,

Öncelikle sana kurallarımızı söyleyeyim;

1-) Asla ve asla Aidat toplamıyoruz,
2-) Bölgeden, klandan tartışmaya girmek yoktur, ( Eğer loncamızın adını kötüye çıkaran olursa gereğini yapabilirsin :) )
3-) Kesinlikle lonca içinde kavga etmeyiz ettirmeyiz,
4-) Eğer loncadan ayrılmak isterseniz, herhangi bir lonca üyesine haber verip ayrılabilirsiniz eğer haber vermeden ayrılırsanız bir daha loncaya alınma şansınız yoktur, ( en fazla 2 kez girip çıkabilirsiniz )
5-) Emek hırsızlığı yapmamış olmak,
6-) Birlik,beraberlik,kardeşlik değerlerini önemsemek .

Bu doğrultuda ilerlemek isteyen arkadaşlarımızı loncamıza bekleriz .

Keyifli Forumlar :)
Tekrar Tılsım - JLuee

Лучший мир возможен

Resim

Only Allah is Judging Me

2 Ocak 2007 - 2014
Kullanıcı avatarı
olcionat
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Bunların hepsine uyacağıma sana yemin ederim kardeşim şu an oyundayım bekliyorum :)
İstanbul Kıyamet Vakti kürkçü dükkanı gibidir.Dönüp dolaşıp döneceğimiz yer yine burası.
Kullanıcı avatarı
mhasan32
Cin Avcısı
Cin Avcısı

olcionat yazdı:Bunların hepsine uyacağıma sana yemin ederim kardeşim şu an oyundayım bekliyorum :)

Şu anda işteyim saat 19:00 ve 19:00'dan sonra oyundayım bana ulaşabilirsin Sadece Çamurhasan isimli karakterim loncamdadır :)
Tekrar Tılsım - JLuee

Лучший мир возможен

Resim

Only Allah is Judging Me

2 Ocak 2007 - 2014
Kullanıcı avatarı
olcionat
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Tamam anladım o zaman bundan sonra kardeşim demiycem abi daha mantıklı olur lise 2 deyim çünkü :D Bu arada özelden skype adımı atacağım forumda izin verilmiyor :)
Kullanıcı avatarı
mhasan32
Cin Avcısı
Cin Avcısı

olcionat yazdı:Tamam anladım o zaman bundan sonra kardeşim demiycem abi daha mantıklı olur lise 2 deyim çünkü :D Bu arada özelden skype adımı atacağım forumda izin verilmiyor :)
Abi demene gerek yok kardeşim :) Numaramı özelden bıraktım mesaj atabilirsin cağrı bırakabilirsin oyuna girerken mesaj atarım yada ararım :)
Tekrar Tılsım - JLuee

Лучший мир возможен

Resim

Only Allah is Judging Me

2 Ocak 2007 - 2014
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Merhaba, sunucuya hoş geldin.

Buradan Lonca Ekip 1 hakkında her türlü bilgiyi edine bilir, üyelik başvurularını yapabilirsiniz.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: