Lonca ÇINAR - DUYURU - 03/12/2012

Kuklacı sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
CilginBiberoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lonca ÇINAR

Lonca ÇINAR - DUYURU - 03/12/2012

Mesaj gönderen CilginBiberoN »

Merhabalar arkadaşlar,

Sunucumuzda geride bıraktığımız 11 ay sürede Lonca ÇINAR köklerini toprağa salmış, " Uzayan Kol Bizden yana Olsun" mantığı ile atama esasına göre bünyesinde gerekli gördüğü görevlendirmeleri gerçekleştirmiştir.
Bu atamalara göre;

JungenTR - Birkan arkadaşımız/kardeşimiz Lonca ÇINAR'ın ilk gününden itibaren bizler ile beraber olarak gerek oyun içi oyuncu iletişim yönünü geliştirmiş, gerekse oyun dünyasında yer alan karakter bilgi ve deneyimini geliştirmiştir. Karar aldığı konularda Lonca ÇINAR fayda ve yarar esaslarını ön planda tutması aldığı kararlarda onu hep haklı çıkarmıştır. Lonca içi daha faydalı olmaya başarmıştır. Bu yönleri ile Birkan'ın Lonca Bünyesinde daha da faydalı olabileceği düşünülerek Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesi uygun görülmüştür. Lonca adına Birkan’ı tebrik ederim. Yeni görevinde başarılar dilerim.

AlaybeyŞiFA – Cihat arkadaşımız/abimiz Loncamıza katıldığı sürecin kısa bir zaman olmasına karşın, örnek bir üye olmuş, abimiz olarak olumlu yönlendirmeleri ile lonca üyeleri arasında saygın ve bir üye olmayı başarmıştır. Kişiliğinin verdiği özellik ile sorumluluk bilinci, çalışkanlığı ve girişken bir Lonca Üyesi olmayı başarmış ve bunu tüm Lonca Üyeleri tarafından kısa zamanda benimsenmesini sağlamıştır. Bu özellikleri ile Loncamıza daha faydalı olacağına inanarak Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiştir. Cihat abimizi tüm lonca üyelerimiz adına tebrik ediyorum. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.

Tüm Kuklacı Halkı bilgi ve dikkatine…

Saygı ve sevgi ile…
En son SiLAHCI tarafından 04 Ara 2012 00:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Düzenlendi
Kullanıcı avatarı
vincexcarter
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos
İletişim:

Re: Lonca ÇINAR - DUYURU - 03/12/2012

Mesaj gönderen vincexcarter »

Yeni görevlere getirilen arkadaşlara bu yeni boyutta ki verilen görevlerini de aynı hassasiyet ve başarıları ile devam ettirmeleri dileği ile Yeni mertebeleriniz Hayırlı Olsun..

Allah Neşenizi Daim etsin..
SabıR, BoyuN EgmeK değiLdiR.
SabıR, MücadeLE EtmeKTİR ...

Vincexcarter /CaRTeRII / CaRTeRIII / VincexCARTER (25)
Kullanıcı avatarı
CilginBiberoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Lonca ÇINAR

Mesaj gönderen CilginBiberoN »

CilginBiberoN yazdı:
Merhabalar arkadaşlar,

Sunucumuzda geride bıraktığımız 11 ay sürede Lonca ÇINAR köklerini toprağa salmış, " Uzayan Kol Bizden yana Olsun" mantığı ile atama esasına göre bünyesinde gerekli gördüğü görevlendirmeleri gerçekleştirmiştir.
Bu atamalara göre;

JungenTR - Birkan arkadaşımız/kardeşimiz Lonca ÇINAR'ın ilk gününden itibaren bizler ile beraber olarak gerek oyun içi oyuncu iletişim yönünü geliştirmiş, gerekse oyun dünyasında yer alan karakter bilgi ve deneyimini geliştirmiştir. Karar aldığı konularda Lonca ÇINAR fayda ve yarar esaslarını ön planda tutması aldığı kararlarda onu hep haklı çıkarmıştır. Lonca içi daha faydalı olmaya başarmıştır. Bu yönleri ile Birkan'ın Lonca Bünyesinde daha da faydalı olabileceği düşünülerek Başkan Yardımcılığı görevine getirilmesi uygun görülmüştür. Lonca adına Birkan’ı tebrik ederim. Yeni görevinde başarılar dilerim.

AlaybeyŞiFA – Cihat arkadaşımız/abimiz Loncamıza katıldığı sürecin kısa bir zaman olmasına karşın, örnek bir üye olmuş, abimiz olarak olumlu yönlendirmeleri ile lonca üyeleri arasında saygın ve bir üye olmayı başarmıştır. Kişiliğinin verdiği özellik ile sorumluluk bilinci, çalışkanlığı ve girişken bir Lonca Üyesi olmayı başarmış ve bunu tüm Lonca Üyeleri tarafından kısa zamanda benimsenmesini sağlamıştır. Bu özellikleri ile Loncamıza daha faydalı olacağına inanarak Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiştir. Cihat abimizi tüm lonca üyelerimiz adına tebrik ediyorum. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.

Tüm Kuklacı Halkı bilgi ve dikkatine…

Saygı ve sevgi ile…

Konu ile ilgili ani gelişen bir karar sonucunda DUYURU da yapılması gereken değişikliği henüz anlayamadığımız bir sebep ile yapamıyoruz. DUYURU hakkında son durum yukarıda alıntı yapılarak tekrar yayına verilmiştir.
Kullanıcı avatarı
MagicianTR
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Çınar
İletişim:

Mesaj gönderen MagicianTR »

Hepimiz için hayırlı olsun. ÇINAR'la daha nice başarılara... :)
Resim

ᵐ ᵘ ˢ ᵗ ᵃ ᶠ ᵃ ᵏ ᵉ ᵐ ᵃ ˡ ᵃ ᵗ ᵃ ᵗ ᵘ ʳ ᵏ
atabey
Zincir Bozan
Zincir Bozan

Mesaj gönderen atabey »

Bu gelişmeler, İKV'nin en seviyeli loncalarından biri olan - Çınar'a, hayırlı olsun.
Doğası itibari ile gençlik dürüsttür. Olanı biteni görürler ve buna karşı sessiz kalmazlar.
En önemlisi cesur ve özgürler... Gençliğin yakıcı ateşi olmadan hiçbir hareket yapılamaz ve sonuç alınamaz.
Bunları söyledikten sonra da Birkan kardeşimi tebrik ediyorum. Kendisinin her görevi hakkı ile yerine getirebileceğini biliyorum. Dolasıyla aldığı bu karardan dolayı Erhan abiyi de tebrik ederim.
Sevgilerimle.
Kullanıcı avatarı
MagicianTR
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Çınar
İletişim:

Mesaj gönderen MagicianTR »

atabey yazdı:Bu gelişmeler, İKV'nin en seviyeli loncalarından biri olan - Çınar'a, hayırlı olsun.
Doğası itibari ile gençlik dürüsttür. Olanı biteni görürler ve buna karşı sessiz kalmazlar.
En önemlisi cesur ve özgürler... Gençliğin yakıcı ateşi olmadan hiçbir hareket yapılamaz ve sonuç alınamaz.
Bunları söyledikten sonra da Birkan kardeşimi tebrik ediyorum. Kendisinin her görevi hakkı ile yerine getirebileceğini biliyorum. Dolasıyla aldığı bu karardan dolayı Erhan abiyi de tebrik ederim.
Sevgilerimle.
Merhabalar

Desteğin için sağol abi, herzaman yanımda olduğundanda ayrıca teşekkürler böyle düşünmene gerçekten sevindim. Ayrıca Erhan abime(CilginBiberoN) bu görevi bana verdiği için bana güvendiği için teşekkürlerimi sunuyorum. ÇINAR'la bir seneyi bitirdim. Ve bir sene boyunca dostluklarını, abiliklerini, ablalıklarını hiç eksik etmeyen diğer loncadaşlarımada teşekkürler. İyi ki varsınız..!

Herkese iyi forumlar, bol eğlenceler diliyorum.
Resim

ᵐ ᵘ ˢ ᵗ ᵃ ᶠ ᵃ ᵏ ᵉ ᵐ ᵃ ˡ ᵃ ᵗ ᵃ ᵗ ᵘ ʳ ᵏ
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Lonca Ekip 1 adına; Sizlere canı gönülden başarılar diler, hayırlı, uğurlu olmasını temenni ederim. Umarım istediğiniz başarıları elde eder, sunucuda en başarılı, üstün loncalardan olursunuz.

Birlik ve beraberlik içerisinde kalma dileğiyle; Lonca Ekip 1 Takımı adına,
EsedullahŞifa| Ali B.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Selam,

Loncanıza bu forum gibi:
(ForumEkib 1 L.) lonca formu ister misiniz?
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
SkyBlue
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Lonca: Donquixote Family

Mesaj gönderen SkyBlue »

Hocam iyi niyetinizi anlıyorum fakat 1 yıldır cevap yazılmayan bir konuyu hortlatmanın bir anlamı yok gibi. Çabanız sonuçsuz kalabilir.
~ Donquixote Family ~
~ Mihawk ~