>> | KARDES | Lonca SAYFASI ! ! !

Beyaz Köşk sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Musty
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: >> | KARDES | Lonca SAYFASI ! ! !

Mesaj gönderen Musty »

Güncel !
Matadormusti KaRDeSxMuSTaFa

Resim

нαуαт υℓтяαѕℓαηℓα güzєℓ
kardesxomerx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen kardesxomerx »

Güncell

KaRDeŞxÖmeRx [Ejder Asa]
orhantu79
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen orhantu79 »

selamun aleyküm arkadaşlar yarın 20.00 de antırepoda toplantı var tum kardeş loncası orda olsun saygılar sevgiler Kardeşxorhan
Kullanıcı avatarı
WueRHoZauR68
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen WueRHoZauR68 »

orhantu79 yazdı:selamun aleyküm arkadaşlar çoktandır yazmıyorum yarın akşam lonca listesini yazıcam üzülerek belirtmet istiyorum çogu arkadaşlarımızla yolarımız ayrılıyor kimse darılmasın çunkü oyuna girmiyorlar oyuna girseler bile yalnızca ben buralara yazarsam oyuzden kimse darılmasın yarın yazacagım isimler hariç yazılmayan arkadaşlar loncamızda olmayacak şimdiden herkeze hayırlı olsun bu arada zafer oyunda hiç görmuyorum seni geçende lodos olara görmuşler bizde lodos yok unutun galiba suleyman oyunla bir alakan yok adem seninde aynı şekilde akın sende aynı şekilde hakans sende yeni alınan arkadaşlarla devam edicem bundan sonra isimleri olmayan arkadaşlar darılmasın ben oyunda etkinliklere katılan adam istiyorum oyunda migrat atacagınız zaman degil sıgınak atacagınızda degil baka türlu oyuna girmiyonuz bu yalnızca isimlerini yazdıgım arkadaşlar için geçerli degil yazmadıklarımda var o yuzden kimse kusura bakmasın 5 aydır yokum diyorsun helal olsun diyorum böyle ilerleme kaydedemem arkadaşlar uzun lafın kısası lafı uzatmaya gerek yok şimdiden hayırlısı saygılar sevgiler Kardeşxlonca Başkanı Kardeşxorhan
Abicim Ben Giremiyorum Oyuna Bu Aralar Ve bUNDAN Sonra Da sık sık gıremeyecegım ...... AMa ara ara gıremye calısıyorum ve rutbem hala yıldız klodosta goremezler benı foto ıle kanıtlasın lar abı bırının demesı ıle benı sılıyorsan silebilirsin abi ama beni bu kadar önmesiz mi görüyorsunuz bu loncadan abi Ama O kimse foto koysun .....
Ben ZAFER FURKAN ALPER YAKNIDA Tanıycaksınız

KaRDeŞxZaFeR {49}-{23/07/2010}-{11:27}
Lordcrusersoner
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Lordcrusersoner »

JERUSALEMA 17 LIK COCUK HAYATIN YALAN OYUNDA HIRSIZLIK DOLANDIRICILIK İFTİRACILIK SENDE
TERBİYESİZLİKTE SENDE SENİN KADAR OYUNDA sanal OYUN İÇİn herşeyi GÖZE ALIP HERTÜRLÜ TERBİYESİZLİK YAPAN EVLAT GÖRMEDİM

ÖRGÜLÜxKUDUS ÖLÜM OYUNUNDA son 2 ye kalmış tam ölüm oyunundayken ÖRGÜLÜxKudus ün annesi skpe te herkes duymuş ahmet artık süren doldu bilgisayarı kapa çabuk oda kapamayınca annesi fişini çekti sonra skpe tekrar açan ahmet bakıyo ölüm oyunu bitmiş. VE Sırf oyun için Öz annesine Am*n* kodumun annesi sen neden kapattın am*n* kodumun kadını sen neden fişi çekiyon vb küfür lerde bulunmuştur annesine ÖRGÜLÜxKudus e arkadaşları skpe den demiş ahmet napıyon o senin öz annen neden küfür ediyon seni doğuran kadın nedese haklıdır demiş .. ÖRgülü xkudus te demiş sanane lan ana benim anam deilmi sanamı sorcam demiş ..... şimdi siz okudunuz düşünü böyle oyuncu olurmu yada evlat ...
Kullanıcı avatarı
Musty
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Musty »

Merhaba okula yurttan devam ettiğim için tatillerde sadece girebileceğim . Lonca Başkanıylada Konuştum Zaten . Loncada Çarım aktif olucaktır olacaklardan ve olanlardan sorumlu değilim Sonra Laf atmayın.
Matadormusti KaRDeSxMuSTaFa

Resim

нαуαт υℓтяαѕℓαηℓα güzєℓ
Kullanıcı avatarı
soner2010
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen soner2010 »

Selam Arkadaslar Orhan abi Sizden Özür Dilerim 3 -4 Ay oyuna giremedim carın üstünü söymüşlardı.Baya çok paramı almışlardı şimdi kendi kendimi toparlıyorum.artık oyuna gircem
Kardeşxsoner[44]
Rüzgarxkosovalı[48]
Rüzgarxmemet[39]

Silahsa Tutarım Kaderse Çekerim
Kullanıcı avatarı
ARsIz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ARsIz »

sa k.q cümleten lonca alımı varmıdır kardes oyundakı adım OoÇıLqInReiSoO BÜYÜCÜ Mehmetxkuşçu savasçı çarlarımın adı şahaserlidir arasırıdın benı oyunda alım varsa cevabınızı beklıom
Kullanıcı avatarı
futo08
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen futo08 »

Merhaba Kardeşlerim Nasılsınız Görüşmeyeli? Toplantı ne zaman olucak bilgi verirseniz bende toplantıda olmak isterim.. iyi forumlar :)
KaRDeŞxFuRKaNN/ŞifaCı/AshaB-I Keyf/
KardeŞxFuRKaNNN/SavAŞçı/Latif/
Kullanıcı avatarı
TechnOMafiA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen TechnOMafiA »

Sayfanız güncel kalsın :)
●●● ÖRGÜLÜ LONCASI ™ ●●●