>> | KARDES | Lonca SAYFASI ! ! !

Beyaz Köşk sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
WueRHoZauR68
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: >> | KARDES | Lonca SAYFASI ! ! !

Mesaj gönderen WueRHoZauR68 »

TechnOMafiA yazdı:
kardesxmahmut yazdı:yenı sayfa hay ırlı ugurlu olsun
Kafan güzel heralde :D :D

XDXDXDXD:DDD

S.A.ARKADAŞLAR oyuna giremesemde artık forumdan takıp edicem dukkandan girerim artık bu arada flash disk alcam o zaman oynarım dukkandan felan...Çünkü yazılılar felan çok sıkıydı ve zordu o yüzden giremiyordum..Ama artık ara girerim oyuna güncel üye listesinide yazarsanız sevinirim arkadaş 1 2 gün önce zafer seni loncadan atmışlar dedi....Bende o yüzden emin olmak için aslı varmı yokmu diye öğrenmek istedim.....Yazılılar bitiriyor son yazılılar kaldı bunlardanda yükse alırsam tmm dır diğer yazılıların hepsı 100 80 arasında olduğu için sorun yok :D:D::Dsözlülerde sağlam son yazılılarda böyle gelirse aranızdayım :D:D:D:Dolmasada aranızdayım :Dhadı kolay gelsin size
Ben ZAFER FURKAN ALPER YAKNIDA Tanıycaksınız

KaRDeŞxZaFeR {49}-{23/07/2010}-{11:27}
Kullanıcı avatarı
SuLoOo
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen SuLoOo »

Güzel Olur Zafer'im.

İyi ForumlaR . .
SÜLEYM@N
Resim
ÖrGüLüxALTıNDaLx
ÖrGüLüxKıLıÇBeYx (^)Ejder Asa
kardesxmahmut
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen kardesxmahmut »

lonca dagıldımı arkadaslar oyunda kımseyı bulamyom artık bu gun sıgınak atalım kımse varsa
Kullanıcı avatarı
SuLoOo
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen SuLoOo »

Yaz Olsun Herkes Gelir. Şimdi Son Sınavlar OLduğu İçin Kimse Girmiyor Mahmut Kardeş :)
Sen Kafanı Takma..

İyi ForumlaR . .
SÜLEYM@N
Resim
ÖrGüLüxALTıNDaLx
Kullanıcı avatarı
TechnOMafiA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen TechnOMafiA »

Sevgili Kardeşx loncası. Lafa nasıl başlayacağım bilmiyorum ama direk söze girmek gerek. Artık benden bu kadar. İyi kötü 2 yılımı geçirdiğim bu loncada bana emeği geçen kişilere teşekkürlerimi sunarım. En geç salı günü ismim değişecektir. Yeni loncam Örgülü'dür. İyi veya kötü 2 yılımı geçirdiğim Kardeş loncasına ve kardeş loncası lideri orhan abiye teşekkür ediyorum. Detaylı açıklamayı sadece Orhan abiye özel anlatacağım. Esen kalın, sağlıcakla kalın. Yolunuz açık olsun.

Bir zamanlar ; Kardeşxkadirr/Kardeşxkadirrr

Dip NoT : Loncadan ayrılma sebeplerimden birisi ise Arz Klanı'nı LoSTx/Ancryax/Fianx/TsKx loncalarının istila etmiş olmalarıdır. Bu yüzden Lodos bir lonca ile yoluma devam etme kararı aldım. Tabi başka sebeplerde var ama onlar Orhan abiye özel anlatacağım. Yeni ismim : ÖrGüLüxKıLıÇBeYx olacaktır.

Loncada en sevdiğim arkadaşım Yavuz'uma teşekkür ederim(beni 2 yıldır yalnız bırakmadığı için)
●●● ÖRGÜLÜ LONCASI ™ ●●●

ÖrGüLüxKıLıÇBeYx [(^)Ejder Asa]
ÖrGüLüxALTıNDaLx
Resim

En büyük değil, Tek Büyük FENERBAHÇE..!
Kullanıcı avatarı
TechnOMafiA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen TechnOMafiA »

Çarımın ismi değişmiştir. Allah'a Emanet Olun
●●● ÖRGÜLÜ LONCASI ™ ●●●

ÖrGüLüxKıLıÇBeYx [(^)Ejder Asa]
ÖrGüLüxALTıNDaLx
Resim

En büyük değil, Tek Büyük FENERBAHÇE..!
Kullanıcı avatarı
yavuz45
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen yavuz45 »

TechnOMafiA yazdı:Sevgili Kardeşx loncası. Lafa nasıl başlayacağım bilmiyorum ama direk söze girmek gerek. Artık benden bu kadar. İyi kötü 2 yılımı geçirdiğim bu loncada bana emeği geçen kişilere teşekkürlerimi sunarım. En geç salı günü ismim değişecektir. Yeni loncam Örgülü'dür. İyi veya kötü 2 yılımı geçirdiğim Kardeş loncasına ve kardeş loncası lideri orhan abiye teşekkür ediyorum. Detaylı açıklamayı sadece Orhan abiye özel anlatacağım. Esen kalın, sağlıcakla kalın. Yolunuz açık olsun.

Bir zamanlar ; Kardeşxkadirr/Kardeşxkadirrr

Dip NoT : Loncadan ayrılma sebeplerimden birisi ise Arz Klanı'nı LoSTx/Ancryax/Fianx/TsKx loncalarının istila etmiş olmalarıdır. Bu yüzden Lodos bir lonca ile yoluma devam etme kararı aldım. Tabi başka sebeplerde var ama onlar Orhan abiye özel anlatacağım. Yeni ismim : ÖrGüLüxKıLıÇBeYx olacaktır.

Loncada en sevdiğim arkadaşım Yavuz'uma teşekkür ederim(beni 2 yıldır yalnız bırakmadığı için)

Kadirim kardeşim yeni yolunda başarılar umarım umduğunu bulursun Allah'a emanet ol bir şeye ihtiyacın olrsa bir pm yeter tekrardan hayırlı olsun...
Resim
Resim
=>>◄◄Kardeşxyavuz◄◄ [Latif(^)]
=>>◄◄Kardeşxyavuzz◄◄
orhantu79
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen orhantu79 »

selamun aleyküm arkadaşlar önceli,kle sevdigim bir insanın loncadan ayrılmasına çok üzuldugumu belirtmek isterim ben kadiri severim sevmeyede devam edecem bana karşı bugune kadar bir yanlışı olmadı örgulu loncasını sevmem bu demek degildir kadiride sevmiyorum kararına saygı duymaktan başka diyecek bir şeyim yok inşalah yeni loncanda başarılar dilerim bir sıkıntın olursa herzaman burdayım keşke gitmeden öncede konuşsaydın saglık olsun hayırlısı olsun kadirim Kardeşxorhan
orhantu79
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen orhantu79 »

bu arada arkadaşlar loncada az kişi kaldık bu demek degildir lonca dagıldı bu soruyu niye soruyonuz anlamadım oyuna girmediginiz için kimseyi göremiyonuzdur loncaya yeni arkadaşlar geliyor daha henuz lonca sayfasında açıklama yapmadım yeni lonca sayfası en kısa zamanda yazılacak yeni üelerle kimsenin şüpesi olmasın ve bu loncada adam olmasa sıgınaga girilmiyormu giriliyor o yucden çok sorun degil oyunda olun girilir saygılar sevgiler arkadaşlar
Kullanıcı avatarı
SuLoOo
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen SuLoOo »

Aramızdan Ayrıldığına Üzüldüm Kadirim. Allah Yolunu Açık Etsin..

SÜLEYM@N
Resim
ÖrGüLüxALTıNDaLx