FAST LONCASI RESMİ FORUM SAYFASI !!! ...( YeNi)

Beyaz Köşk sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
xTeKNoDesTaNx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: FAST LONCASI RESMİ FORUM SAYFASI !!! ...( YeNi)

Mesaj gönderen xTeKNoDesTaNx »

-----------------------<o adam öle şey yapmaz mehmet ----sana inanmıyorum <----------------------

inanmayın devam edin ;)
BeNi GöRüNcE 2 YoLuN VaR...Ya ÖlüRsün ...Ya Da... ÖLdüRüRsüN

Teknodestan [Ejder Asa]

Teknotürk [Latif]
Kullanıcı avatarı
Fighter
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Fighter »

[İçerik Silinmiştir.]

İKV Resmi Forumları içerisinde küfür,argo kullanılmasından dolayı 7 gün uzaklaştırıldınız.

HellRiDerS
.......Byxerorr
.......Cezorapx (Ecel Getiren)
Kullanıcı avatarı
Selefkos
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Selefkos »

12 KADİMİN AYRINTISI HERKES BİLSİN Kİ ÖRGÜLÜLER HIRSIZ

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki ÖRGÜLÜ Loncası Örgülüxörgülü başta olmak üzere ben kasım ayında 2010 yılında 12 Kadimi verdiğim OLAY AÇIKLAMASI
KASIM AYI 2010
Saat :22:00 - 03-30 arası Crash loncası Darbex loncası ademxintikam grup u ile 3 grup birbirimize kadim kesmeye gidiyoduk. ve örgülüxörgülü ve örgülüxkzm aklımda olanlar bunlarda kadim keseceğiz bizde oraya gidiyoz dediler biz 3 grup kendimize kestik ben yiğenimle 2 çar soktum sonra örgülü loncası bizede yrd edin bize kesek Soner BİZ yrd ettikten sonra 1 daha size keselim dediler sıra bize geldiğinde . Kadimi sürekli kaçırıyolardı bazıları Saat 01:20 felandı Darbexibo abi ve Darbex 3 kişi daha vardı geç oldu biz çıkacağız dediler bende abi az bekleyin dedim beklemediler bende kendi çarlarımı soktum oyuna sıra bize gelmişti 6 çarımla grup yaptım yiğenlerim girdi felan yrd ettiler darbex dende darbexmavisss yrd etti ve kestik 6 kadimim oldu 2de önce kesmiştik 8 sonra diğer gün bidaha kadime grup kuruldu Bu sefer örgülüler kalabalıktı ama ben yine grubun birine girerek 2 çarıma daha kestim 10 kadim pençem olmuştu toplam
2 de kasa çarımda vardı 12 kadimim olmuştu darbexiboli lonca liderime dedim abi bende kadim var üretim yapacaksanız verem oda dedi Soner madenler çok pahalı şuan üretmeyi düşünmüyom. Sende dursun lazım olursa söylerim dedi saat 02:35 felan örgülüxörgülü dedi Soner 1 tur daha bize kesek bende tmm dedim
Ama benim kadim görevi olan çarım kalmadı ama yrd ederim dedim
Sonra Örgülüxkzm ın çarının görevi var ona gir o yatacakmış Kzm da Soner abi çarıma gir şaheser üretecem kadimim eksik dedi girdim kestik sonra örgülüxörgülü Soner sende kaç kadim var bende çarlarımın görevi olanın kestim var işte ama loncama saklıyom dedim oda dedi Soner örgülüxkzm şaheser üretecek 1 kadimi ya bende üretmeyi düşünüyom dedi kadim varsa bize ver sonra keser öderiz dedi loncada fazla şaheser yok herkese kadim lazım madenler hazır
Kadim lazım dedi örgülüxkzm verdim 1 tane 10 tane de örgülüxörgülü alışveriş açtı ona verdim ama en kısa zaman da alırım geri dedim oda sağ ol soner keseriz öderiz bizedemi güvenmiyon dedi bende sana güvendiğim için veriyom dedim kadimleri örgülüxörgülü kadimleri dağıttı kimlere verdi tam aklımda deil ama ben dedim senden alırım geri oda tmm dedi 11 aydır her 2 aya bir soruduğumda işlerim yoğun Soner bi ara keser öderiz Örgülüxkzm Soner abi kadim kesek borcumuzu ödeyek dedi örgülüx örgülü diyodu ama loncadan çoğu kişi oyuna ara vermişti ben onlara kadimi bor çverdiğimde kadimin tanesi 100 m di siz düşünün BU BİRAZ GENİŞ Bİ AÇIKLAMA OLDU AMA OLAYın İÇERİ BU HERKES DİYO NEDEn O KADAR KADİMİ VERDİN 3.5 yıldır tanıyom Örgülüxörgülü onun çalacağını bilsem foto alırdım verirken GÜVENDİK AMA o 11 ay oldu ŞİMDİDE OYUNa ARA VERMİŞ ŞİMDİDE BORCCUMUZ Bİ VAR DİYOLAR Bİ YOK ÖRGÜLÜ LONCASINA YENİ GİRMİŞ ADAM ÖTÜYO BANA KADİM KESİLDİĞİNDE ORDA OLAN OLAYI BİLENLER ÖTEMİYO işlerine gelmiyo.. BENİ BİLEN BİLİYO OLAYIN AÇIĞI bu İNKAR EDEN OLAYIN İÇİNDE OLAMAYANLARDIR ÖRGÜLÜx LONCASINıN AÇIK HIRSIZLIĞI
Kullanıcı avatarı
GBAdaLeT
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen GBAdaLeT »

[Küfür İçerikli Paylaşım nedeniyle Forum hesabınız sınırsız olarak kapanmıştır]
Arkadaşlar eğer forum sayfanız böyle küfürlü devam edicekse kilitlemek zorunda kalıcağım.
Nocomments
<<Bazen DÜŞMAN Kelimesinin Anlamını DOST Denen Kişilerden Öğrenir İnsan>>
Kullanıcı avatarı
Fighter
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Fighter »

Nocoment uyarını goz onunde alıyoruz bızden kımse argo veya kufurlu soz kullanmayacaktır.Ama dışardan bırı gelıp bu sayfada kufur ederse bunu sayfayı kıtleyerek gostermemenı rıca edıyorum.Kufuru eden kısıyı banlarsan sevinrim.
.......Byxerorr
FaSTXReGuLaSs
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen FaSTXReGuLaSs »

İçerik düzenlendi. Forum hesabınız 14 gün uzaklaştırıldı.

Sosyolog
FaSTXReGuLaSs
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Sosyolog
FaSTXReGuLaSs
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Sosyolog
Kullanıcı avatarı
Splash
Zincir Bozan
Zincir Bozan
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: <Game Master>
İletişim:

Mesaj gönderen Splash »

Bu da Cezmi İneği :D AKlı sıra küfür edip benim ceza almamı sağlıyacak..
Velet IP Diye bişey var..Şikayet..
Kullanıcı avatarı
Fighter
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Fighter »

GÜNCEL
.......Byxerorr