Kabre Sığmaz Lonca Tanitimi

Beyaz Köşk sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
YORUKOGLU
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Kabre Sığmaz

Kabre Sığmaz Lonca Tanitimi

Mesaj gönderen YORUKOGLU »

Kabre Sığmaz

Yazan : Halil YÖRÜKOĞLU

Biliyorsunuzki ikv de artık hersey ayni . Kisiler bölge atıp üstünü full dizdikten sonra tılsim uretmek icin hole iniyor aylarca 1 tilsim icin saate yada boş odada yada surekli tur atarak mucadele ediyor . Peki sonra tilsim uret ustunu diz nereye kadar . Ikv yi ticarete dökmüs olanlar icin konusmuyorum. Ikv yi eglenmek icin zaman gecirmek icin gönül verenler icin konusuyorum .
Gönül verenler herseyi tamaladiktan sonra oyunda yapcak bisey kalmayinca zamanla oyundan uzaklasiyor . Arz keserim diyor meteor arz kale önü ekmek kuyruğu gibi .

Bu insanlar napsin . Bizde dusunduk dedik bir lonca kuralim . Oyundan sıķılan eglenmesini bilen ,savaşmayi seven kişileri loncamiza aldik ve meteor lodos sancakta kabadayi modunda savasarak , sohbet , ws , bazende arz kesimi , gibi etkinliklere başladik . Baktimki bizi seven de sevmeyende savasarak zevk almaya basladi . Bizi sevmeyenler bile bizi kesmek icin kabadayina girip savasmaya basladi . Amacimizda oyuna renk getirmekti .

Kabre Sığmaz loncasi âçilimi şudur : ALLAH VAR GAM YOK.

Zaman zaman aramiza zamaninda kirli isler yapmis ve bizim loncaya girerek bizi kotuletmis kisiler oldu .onlari tespit ettikce aramizdan elledik .

Allaha sükürler olsun ki kimsenin parasinda pulunda gözümüz olmadi.

Sırtlanlarin saltanaati Aslanlar ayağa kalkana kadardir.
Kullanıcı avatarı
ADS1940
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Kabre Sığmaz Lonca Tanitimi

Mesaj gönderen ADS1940 »

Komedi gibisiniz Counter Strike 1.4 deki assault botlari sizden daha cok zevk aliyo oyundan : )
Parlementxi
Geri Dondum!

viewtopic.php?f=59&t=134891
Kullanıcı avatarı
ADS1940
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen ADS1940 »

Bu arada sunucumuzun en unlu cepciler loncasi oldugunuzuda unutmayalim ; )
Parlementxi
Geri Dondum!

viewtopic.php?f=59&t=134891
Kullanıcı avatarı
Monokrom
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Monokrom »

Loncanın anlamı ile üyelerin davranışları çok uyumsuz. Kesiliyor bölgeden başlıyor ana bacı böyle bir loncanın ikv de yeri yok diye düşünüyorum. Hiç birinizi tanımam sorunum da yok sadece gördüklerimi yazdım
UYGUNSUZİÇERİK
Beyazköşk UYGUNSUZİÇERİK nickli karakterden başka hesabım yoktur.
Kullanıcı avatarı
gateHUMAN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen gateHUMAN »

YORUKOGLU yazdı:Kabre Sığmaz

Yazan : Halil YÖRÜKOĞLU

Biliyorsunuzki ikv de artık hersey ayni . Kisiler bölge atıp üstünü full dizdikten sonra tılsim uretmek icin hole iniyor aylarca 1 tilsim icin saate yada boş odada yada surekli tur atarak mucadele ediyor . Peki sonra tilsim uret ustunu diz nereye kadar . Ikv yi ticarete dökmüs olanlar icin konusmuyorum. Ikv yi eglenmek icin zaman gecirmek icin gönül verenler icin konusuyorum .
Gönül verenler herseyi tamaladiktan sonra oyunda yapcak bisey kalmayinca zamanla oyundan uzaklasiyor . Arz keserim diyor meteor arz kale önü ekmek kuyruğu gibi .

Bu insanlar napsin . Bizde dusunduk dedik bir lonca kuralim . Oyundan sıķılan eglenmesini bilen ,savaşmayi seven kişileri loncamiza aldik ve meteor lodos sancakta kabadayi modunda savasarak , sohbet , ws , bazende arz kesimi , gibi etkinliklere başladik . Baktimki bizi seven de sevmeyende savasarak zevk almaya basladi . Bizi sevmeyenler bile bizi kesmek icin kabadayina girip savasmaya basladi . Amacimizda oyuna renk getirmekti .

Kabre Sığmaz loncasi âçilimi şudur : ALLAH VAR GAM YOK.

Zaman zaman aramiza zamaninda kirli isler yapmis ve bizim loncaya girerek bizi kotuletmis kisiler oldu .onlari tespit ettikce aramizdan elledik .

Allaha sükürler olsun ki kimsenin parasinda pulunda gözümüz olmadi.

Sırtlanlarin saltanaati Aslanlar ayağa kalkana kadardir.

ALLAH VAR. GAM YOK