Duman Loncası Alımlar Hk.

Beyaz Köşk sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
uLTrAsLaNnGs
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: DuMaNnN
İletişim:

Duman Loncası Alımlar Hk.

Mesaj gönderen uLTrAsLaNnGs »

DUMAN LONCASI
GELİŞİYOR!!! GELİŞTİRİYOR!!!

Beyaz Köşk'te her iki klan mensuplarının da daha fazla eğlenebilmesi, rekabet ile doğru orantıda olacağı için bu rekabet içerisindeki yerimizi sağlamlaştırmak adına kapılarımızı, bu zorlu yolculukta kendine yer edinebileceğini düşünen neferlere açıyoruz!!!

Başvurunu yap, Arz Klanının en seçkin loncalarından Duman Loncası'nda yerini edin!!!

Resim
Duman Loncası olarak belki de bir ilki gerçekleştirerek Lonca için çalışan tüm üyelerimize hediyeler vererek karakterlerini geliştirmelerinde yardımcı oluyoruz! Lonca içi yardımlaşmadan bağımsız olan bu yenilik imkanlar çerçevesinde sürdürülmektedir.

Örnek olarak bu hafta 18.01.2013 - 25.01.2013 tarihleri arasında 1.000.000 Lonca Puanı kazanan Lonca mensubu tüm karakterlere [tooltip t=1 Dört Yapraklı Yonca
1 Menekşe Elmas
1 İridyum
10 Adet Ejdarha Kudretlendiren İksir
10 Adet Dinozor İyileştiren İksir]bu hediyeler[/tooltip] verilmektedir. Bu hediye etkinliği, sürekli devam edecek ve hediyeler de imkanlar çerçevesinde değişiklik gösterecektir.

Lonca olarak imkanlarımızı iyileştirerek gelişmeye, Lonca Üyelerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

(¯`•._(¯`•._(¯`•._(¯`•. Duman .•´¯)_.•´¯)_.•´¯)_.•´¯)

Başvurunuzu Lonca Başvuru sayfasından yapabilirsiniz. Lonca adı kısmına "Duman" yazmanız yeterli olacaktır.
Heryerdeyiz!!!
Kullanıcı avatarı
FiaNNa
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos

Re: Duman Loncası Alımlar Hk.

Mesaj gönderen FiaNNa »

Ben loncaya gelmek ıstıyorum :D
Karbon Kağıdı Değil Yaratıcı Ol

LEEWOHT
ultraaslan06
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ultraaslan06 »

Merhaba ben Magicsoul, Carismatikice, Şifacısmyrnian sahibi Murat. Çok uzun süredir bu oyunda bulunmaktayım, sadece karakterleri yeni aldım daha doğrusu hediye edildi bana. herneyse Duman loncasını çok uzun süredir tanıyorum bir çok büyüğüm yada arkadaşımla güzel dostluklarıda var. Bende bu güzel dostluklara dahil olmak istedim, sizde kabul ederseniz aranıza katılmaktan zevk duyarım. İyi oyunlar..
mutai575
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen mutai575 »

Ben loncaya gelmek ıstıyorum
Resim
Jjjamescarter
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Jjjamescarter »

Selamun aleyküm...Ben adım Erdi.Çarımın adı Jjjamescarter ve yan çarlarımda vardır.Loncaya katılma amacım
Loncada bir çok tanıdıgımın olması ve arz klanının gururu oldugu içiN loncanıza katılmak istiyorum Daha önce loncada blundm.Ama şuan loncada deyilm.
mickel
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen mickel »

Hi I Magicsoul, Carismatiki, the Şifacısmyrni owner Murat. I have been in this game for a very long time, just bought a new character was rather a gift to me. Smoke guild has a very long anyway, I know a lot of big beautiful dostlukları I or my friend. I wanted to be included in this beautiful friendship, I'd love to join you if you agree in your search. Good games .. :?
Mian Ayaz