Unruly Loncası

Beyaz Köşk sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Ahmedxunruly
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Unruly Loncası

Mesaj gönderen Ahmedxunruly »

Ganqstaaxunruly yazdı:Yaşamazmı dayı herkese inat o halen burda :mrgreen:
Hea dayı :)
Ahmedxunruly
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

RuZGaRxUnRuLy yazdı:vaysss ahmet sen yaşıyonmu dayı :)
Yasyom yasıyom :D Sen yasıyon mu meheme :D
Kullanıcı avatarı
Ganqstaaxunruly
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Ganqstaaxunruly »

Gardaşş yaa bugun bize bir ugrayın uykum var akşama kadar yatarım ben bu gidişle kaldırın öglen .p
Resim
Resim
UNRULY LONCA LİDERİ - KURUCUSU
SeRsEri SErBesT [StiLim]
Ganqstaxunruly - Ganqstaaxunruly
[ iZ bıraKanLar asLa UnUtuLmaz ..!! ]
Ahmedxunruly
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Bekle geLıyomm :D ev boşsa kızda atak .p
Kullanıcı avatarı
Selefkos
İskele Babası
İskele Babası

12 KADİMİN AYRINTILARI BİLGİ AMAÇLIDIR

Mesaj gönderen Selefkos »

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki ÖRGÜLÜ Loncası Örgülüxörgülü başta olmak üzere ben kasım ayında 2010 yılında 12 Kadimi verdiğim OLAY AÇIKLAMASI
KASIM AYI 2010
Saat :22:00 - 03-30 arası Crash loncası Darbex loncası ademxintikam grup u ile 3 grup birbirimize kadim kesmeye gidiyoduk. ve örgülüxörgülü ve örgülüxkzm aklımda olanlar bunlarda kadim keseceğiz bizde oraya gidiyoz dediler biz 3 grup kendimize kestik ben yiğenimle 2 çar soktum sonra örgülü loncası bizede yrd edin bize kesek Soner BİZ yrd ettikten sonra 1 daha size keselim dediler sıra bize geldiğinde . Kadimi sürekli kaçırıyolardı bazıları Saat 01:20 felandı Darbexibo abi ve Darbex 3 kişi daha vardı geç oldu biz çıkacağız dediler bende abi az bekleyin dedim beklemediler bende kendi çarlarımı soktum oyuna sıra bize gelmişti 6 çarımla grup yaptım yiğenlerim girdi felan yrd ettiler darbex dende darbexmavisss yrd etti ve kestik 6 kadimim oldu 2de önce kesmiştik 8 sonra diğer gün bidaha kadime grup kuruldu Bu sefer örgülüler kalabalıktı ama ben yine grubun birine girerek 2 çarıma daha kestim 10 kadim pençem olmuştu toplam
2 de kasa çarımda vardı 12 kadimim olmuştu darbexiboli lonca liderime dedim abi bende kadim var üretim yapacaksanız verem oda dedi Soner madenler çok pahalı şuan üretmeyi düşünmüyom. Sende dursun lazım olursa söylerim dedi saat 02:35 felan örgülüxörgülü dedi Soner 1 tur daha bize kesek bende tmm dedim
Ama benim kadim görevi olan çarım kalmadı ama yrd ederim dedim
Sonra Örgülüxkzm ın çarının görevi var ona gir o yatacakmış Kzm da Soner abi çarıma gir şaheser üretecem kadimim eksik dedi girdim kestik sonra örgülüxörgülü Soner sende kaç kadim var bende çarlarımın görevi olanın kestim var işte ama loncama saklıyom dedim oda dedi Soner örgülüxkzm şaheser üretecek 1 kadimi ya bende üretmeyi düşünüyom dedi kadim varsa bize ver sonra keser öderiz dedi loncada fazla şaheser yok herkese kadim lazım madenler hazır
Kadim lazım dedi örgülüxkzm verdim 1 tane 10 tane de örgülüxörgülü alışveriş açtı ona verdim ama en kısa zaman da alırım geri dedim oda sağ ol soner keseriz öderiz bizedemi güvenmiyon dedi bende sana güvendiğim için veriyom dedim kadimleri örgülüxörgülü kadimleri dağıttı kimlere verdi tam aklımda deil ama ben dedim senden alırım geri oda tmm dedi 11 aydır her 2 aya bir soruduğumda işlerim yoğun Soner bi ara keser öderiz Örgülüxkzm Soner abi kadim kesek borcumuzu ödeyek dedi örgülüx örgülü diyodu ama loncadan çoğu kişi oyuna ara vermişti ben onlara kadimi bor çverdiğimde kadimin tanesi 100 m di siz düşünün BU BİRAZ GENİŞ Bİ AÇIKLAMA OLDU AMA OLAYın İÇERİ BU
HERKES DİYO NEDEn O KADAR KADİMİ VERDİN 3.5 yıldır tanıyom Örgülüxörgülü onun çalacağını bilsem foto alırdım verirken GÜVENDİK AMA o 11 ay oldu ŞİMDİDE OYUNa ARA VERMİŞ ŞİMDİDE BORCCUMUZ Bİ VAR DİYOLAR Bİ YOK ÖRGÜLÜ LONCASINA YENİ GİRMİŞ ADAM ÖTÜYO BANA KADİM KESİLDİĞİNDE ORDA OLAN OLAYI BİLENLER ÖTEMİYO işlerine gelmiyo.. BENİ BİLEN BİLİYO OLAYIN AÇIĞI bu İNKAR EDEN OLAYIN İÇİNDE OLAMAYANLARDIR ÖRGÜLÜx LONCASINıN AÇIK HIRSIZLIĞI

ÖRGÜLÜ LONCASI VE LİDERİNİN YALANCI BİR OYUNCU OLMASI

BEYAZKÖŞK ün EN HIRSIZ VE YALANCI DOLANDIRICI İFTİRACI cocuk KAYNAYAN Loncası ÖRGÜLÜ LONCASI 13-18 ADAM OLANIDA VAR AMA ONLARDA ARTIK ADAM DEİLMİŞ 12 KADİM BORCCUNUZU ÖDEYEMEYEN LONCADA BARINMAKTA BENDE HIRSIZIM HESABINA GELİR ÖRGüLÜxÖrgülü ADLI OYUNCUDA Oyunda 2008-2009 YIlları OYUNDA KENDİNİ KIZ OLARAK TANITIp KENDİNE İTEM VE EX KASTIRAN BİRİYDİ SonRA DAN ERKEK OLDUĞUNU SÖYLEDİ BUNA NE DERLER SİZ DAHA İYİ BİLİRSİNİZ ARTIK HERKESDE BİLSİN BEN HERZMAN YAZDIKLARIMIN ARKASINDAYIM HERNE OLURSA OLSUN BURDAYIM...
Kullanıcı avatarı
RuZGaRxUnRuLy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Altınordu

Mesaj gönderen RuZGaRxUnRuLy »

amaç ne şelefkoş onu kendi lonca sayfana yazsaydın
12 Mayıs 2007 / 14 Haziran 2013 BiR Zamanlar GİZEMLİRÜZGAR (KANUNXREXNOW)
Kullanıcı avatarı
Ganqstaaxunruly
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Ganqstaaxunruly »

Bilgilendirmek amaçlı yazıyor soner ' im sanırım .

Kadim demişken Görev Olan çarlarınız yok degilmi ?
Resim
Resim
UNRULY LONCA LİDERİ - KURUCUSU
SeRsEri SErBesT [StiLim]
Ganqstaxunruly - Ganqstaaxunruly
[ iZ bıraKanLar asLa UnUtuLmaz ..!! ]
Kullanıcı avatarı
RuZGaRxUnRuLy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Altınordu

Mesaj gönderen RuZGaRxUnRuLy »

kazım bey 9 çar görevi var :) 6 sı yeşil 3 ü kadim
12 Mayıs 2007 / 14 Haziran 2013 BiR Zamanlar GİZEMLİRÜZGAR (KANUNXREXNOW)
Kullanıcı avatarı
Selefkos
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Selefkos »

RuZGaRxUnRuLy yazdı:amaç ne şelefkoş onu kendi lonca sayfana yazsaydın

YAZDIĞIN YAZIYI OKUYARAK YAZ yaşItın ol ok VARSA SORUNUN SÖYLE BİLEK BANA TAVIR YAPMA koçum İSTEDİĞİM YERE BİLGİ AMAÇLI YAZI YAZARIM SANA mı KALDI DERDİ YAran varsa SÖYLE YADA Sus DERDİN VARSA KONUş konuşurken 1 kere deil 2 kere düşünerek yaz BENİ BİLEN BİLİR LOncandaki üyelerde bilir ... lİderin bişey demeden yorumlama ok
Lordcrusersoner
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

LANKÖR EVLAT

Mesaj gönderen Lordcrusersoner »

JERUSALEMA 17 LIK COCUK HAYATIN YALAN OYUNDA HIRSIZLIK DOLANDIRICILIK İFTİRACILIK SENDE
TERBİYESİZLİKTE SENDE SENİN KADAR OYUNDA sanal OYUN İÇİn herşeyi GÖZE ALIP HERTÜRLÜ TERBİYESİZLİK YAPAN EVLAT GÖRMEDİM

ÖRGÜLÜxKUDUS ÖLÜM OYUNUNDA son 2 ye kalmış tam ölüm oyunundayken ÖRGÜLÜxKudus ün annesi skpe te herkes duymuş ahmet artık süren doldu bilgisayarı kapa çabuk oda kapamayınca annesi fişini çekti sonra skpe tekrar açan ahmet bakıyo ölüm oyunu bitmiş. VE Sırf oyun için Öz annesine Am*n* kodumun annesi sen neden kapattın am*n* kodumun kadını sen neden fişi çekiyon vb küfür lerde bulunmuştur annesine ÖRGÜLÜxKudus e arkadaşları skpe den demiş ahmet napıyon o senin öz annen neden küfür ediyon seni doğuran kadın nedese haklıdır demiş .. ÖRgülü xkudus te demiş sanane lan ana benim anam deilmi sanamı sorcam demiş ..... şimdi siz okudunuz düşünü böyle oyuncu olurmu yada evlat ...