Estergon Loncası Yönetim Kurulu Kararı

Teşkilat sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Siouxanubis
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Estergon Loncası Yönetim Kurulu Kararı

Mesaj gönderen Siouxanubis »

Estergon Ailesi; "Birlik ve beraberliğin ön planda olduğu kadar yardımlaşmanın da ön saflarda yer aldığı bir Aile'dir ."
Biz kim miyiz ?:
Estergon Ailesi temelleri 2009 Yılında 3 Arkadaş tarafından Atılan ve İstanbul Kıyamet Vakti Çatısı altında birleşen Teşkilat Sunucusunda Faaliyet Gösteren bir Topluluk Grubudur.
Aile Kurucuları İlk Zamanlarda Arz klanını tercih etmiş ve bir müddet Arz olarak Boy göstermiştir. Lakin o günün şartlarında ve kurallarında olumsuz karşıt görüşlerin çoğalması ve klan vb. kanallardan Din/Dil/Irk ayrımcılığı yapıldığını gözetlemiş ve bu durumu kendi içerisinde çözmek için ARZ klanını terk etmiş yaklaşık 1 yıl klansız olarak geçirmiştir. Aile ye yakın Topluluklar (Loncalar) ve Aile Bireylerinin de isteği ve daveti üzerine Aile Yönetimi bir karar alarak Lodos klanına Mensup olmak istemiş ve geçiş yapmıştır. Aile 2011 Yılının Sonlarından buyana Lodos klanı Mensubu olup Ayakta kalan en ESKİ LONCA ünvanınıda Elinde bulundurmaktadır.

-Unutmayın, bu dünyada sırtınızı her zaman dayayabileceğeniz tek şey ailenizdir.

ESteRGoNxPaŞa

-Olduğun yerde durarak olmak istediğin yere varamazsın bakınıp durma harekete geç hayret değil gayret et.
EsTeRGoNxeDaLı

-Sadakatin mükafata ihityacı yoktur zira sadakatin mükafatı onun hakikat ve mahiyetine dahildir.
[Hz.Ali (R.A.)]
BİNDÖRTYÜZELLİÜÇ

-Bir şeylerden vazgeçebilmek erdemliktir, olgunlaşmaktır. Vazgeçtiğin şeyin eksikliğiyle değil, onun kazandırdığı olgunlukla ilerleyebilmektir.
BatuIII

-Aile olabilmek için mal mülk fiziki veya biyolojik bağ olmasına gerek yok gönüllerimiz ve dostluğumuzun daim olması yeterlidir.

fermantsyon

-Estergon Ailesi olarak İsmimizdeki "Aile" kelimesini gerçek anlamda yaşatmak için bir aradayız.
EsTeRGoNxMuSKaCı

-Aile; Güncel Hayat ve Oyun içerisinde Dayanışma ile Lonca(aile) alanında hep ‘ilk’ ve ‘en iyi’ ler olabilmek bunu yaşatmak ve sürdürülebilir yapmaktır Aile.
ESteRGoNxeqeLim

ESTERGON AİLE'sine Aile Katılımı ve Üyeleri için Geçerli Kurallar Listesi.

AİLE :
1 : Estergon Ailesi bir kurucu ve kurucunun belirlemiş olduğu yöneticilerden oluşur. Bu grup aynı zamanda yönetim kuruludur.
2 : Kurucu karar merciidir ancak son sözü söylemeden yöneticilerden geri bildirim alır.
3 : Aile Teşkilat Sunucusu Lodos klanı mensubudur.
4 : Aile de KAREKTER SATMAK Kesinlikle YASAKTIR. Karakter satan kişilerin cezası aileden ihracıdır.
5 : Aile Üyeleri Oyun içerisinde siyasi ve dini içerikli yazı,siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü , argo kabul edilen, başka bir oyuncuyu yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılması kesinlikle yasaktır.
6 : Aile dışı 3. kişilerle VS (ws) yasaktır.(Aile Yöneticisi izni ile istisna olabilir)
7 : Aile'de Üyenin Yaptığı Hatalar veya Yanlışlar Kurucu veya Yönetici İnsiyatifi Tarafından CEZA'landırılır.(Gerektiğinde Akçe Cezası uygulana bilir.)
8 : Aile içi Ceza Sistemi YÖNETİM kurulu tarafından belirlenir ve her olayda değişiklik göstere bilir.(Cezalar Kesinlikle Aile Yararına verilmektedir)

ÜYE :
9 : Üyelerin kendi aralarındave Abi,Kardeş,Dost,Arkadaş vs. 2.kişiler ile şifre paylaşımı yapması KESİNLİKLE yasaktır. Estergon karakterin bulunduğu hesaplar dahil.(Estergon karakterde ancak sahibinin bulunmasını sağlar.Aksi taktirde CEZASI Aile'den İhraçtır.Üye Aile katılımında Bu maddeyi kabul etmiş sayılır.)
10 : Üyeler kendi aralarındaki her türlü sorunu Konuşarak yada Kurucu veya Yönetici vasıtası ile çözer.
11 : Estergon ailesine katılım ya da tersi durumlar ancak ve ancak kurucunun onaylaması ile olur.
12 : Estergon ismi taşıyan karakter ile lonca dışı aktarım yapılması yasaktır. Başkasının Aktarım işine karışmamalıdır.
13 : Estergon üyeleri forum aracılığı, Whatsapp ve Skaype ile Kurucu talimatı doğrultusunda Yöneticiler tarafından duyurulur.
14 : Hiçbir üye Bölge ya da Klan kanallarından tartışma yapamaz. İstisnai durumlar yönetim kurulu inisiyatifindedir.
15 : Tüm Aile üyeleri katılımları ile koşulsuz bu maddeleri kabul eder.
16 : Aile Anayasası 15 maddeden oluşur ve ancak Yönetim Kurulu Oybirliği ile değiştirilebilir.

Not: <Estergon Ailesi>'nde Ancak ve Ancak Yönetici ve Başkanları Toplanarak Lonca Alımı Yapmaktadır.
Hiç bir Üye bu konuda YETKİLİ değildir.
En son LatveriA tarafından 23 Kas 2014 13:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
EstergoNxReaktöR
EstergoNxAnubiS
Estergonxobivan
edaxmaral
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

Re: Estergon Loncası Yönetim Kurulu Kararı

Mesaj gönderen edaxmaral »

tüm Estergonx ailemize hayırlı olmasını diliyorum .....
umarım çok daha iyi zaman geçiririz bu şekilde
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
1453
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 1453 »

Hayırlı uğurlu olsun. :)
Resim
|BİNDÖRTYÜZELLİÜÇ|
|Türkbey|Turkbey|Türkbeyll |uLeMa|

İnsanlar ikiye ayrılır, hayatta iz bırakanlar ve başkalarının bıraktığı izlerle hayat bulanlar...
sercan61
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen sercan61 »

hepimiz ıcın hayırlı ugurlu olsun

Estergonxateş
EsTeRGoNxSHoTeR
Kullanıcı avatarı
intikamatesi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: <Estergon>

Mesaj gönderen intikamatesi »

Hayırlı olcak inşallah.

Arz olmayı özleyeceğim :)
EsTeRGoNxKaNuNi Rasmon ESTERgonXİNTİKAM
ALeDa
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ALeDa »

Hayırlı olsun ailemize......bıyık altı bi gülsemmi acaba diye düşünüyorum ama neyseeee :)
Kullanıcı avatarı
Estergonxreis
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Estergonxreis »

EsTeRGoNxLiDeR EsTerGoNxReiS EsTeRgOnxPaŞa Estergonxdarkspy

EsTeRGoNxeDaLı EsTeRGoNxŞiFaLıM EsTeRgOnxeDaLıM

EstergoNxReaktöR Estergonxobivan EstergoNxAnubiS

Estergonxhefner EsTeRgOnxxHeFnEr

Estergonxçınar

EsTeRGoNxTLEAVCI

ESTERgonxİNTİKAM Estergonxdiester

EsTeRGoNxIaLoNeI

Estergonxhazin EsTeRgONxaZiZ

EsTeRgOnxbOzO Estergonxdoctore

Estergonxardinal

EsTeRGoNxSHoTeR Estergonxateş Estergonxçapqın

Estergonxprens Estergonxprence Estergonxjazzy

Estergonxfirari

Estergonxberke

Estergonxemre

Estergonxbnz

Estergonxhüseyin

Estergonxnur

Estergonxhayat

Estergonxtarık

EsTeRGoNxAleDa

Şu anki mevcut lonca listemiz budur bu isimler hariç hiç bir lonca adında açılmış herhangi bi karakter bizim değildir ve bizi ilgilendirmemektedir bilgilerinize arz ederim....

2.ci bir konu ise almış olduğumuz bu klan değiştirme kararında herkesin göstermiş olduğu samimi tavırlar için tekrardan loncamıza teşekkür ederim inşallah yeni klanımız bize daha neşeli oyun saatleri geçirmemize vesile olur

Herkese hayırlı ve huzurlu oyunalr

Not: Bizim kızanlar foruma yazı yazarken artık profil bilgilerinizi güncelleyin hepiniz hala arzsınız :mrgreen:
Kaderimiz olan aşka değil de aşkıyla kaderimizi değiştirene içelim
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
xDAVUT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen xDAVUT »

Sizin Verdiğiniz Bu Karara Saygımız Vardır.Lakin İsteğimiz Tekrar Arz Klanına Geri Dönmenizdir.Tabi Sizin Kararınıza da Canı Gönülden Saygı duyarız.

MaHKuMII
İslamın Emrettiği ve Allah'ın Yasakladığı Kesin Haram olan herşeyi yapan (Aklınıza Ne Gelirse),Hz Ebubekir-i Sıddık ve Hz. Ömer-ül Faruk'u Sevmeyen RAFİZİLERİN Kim olduğunu BİLİYOR MUSUNUZ ?
Kullanıcı avatarı
Estergonxreis
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Estergonxreis »

Estergonx Loncası olarak arkamızdan atıp tutan selamımızı alıp veren saygısız ??????????? (o kendini biliyor) car isimli arkadaşımıza hitaben armağanımız olsun :mrgreen: :mrgreen:

bu şarkı sana yalçın reis ve edoştan gelsin ..............

Saygılar Sevgiler :mrgreen: :mrgreen:
Kaderimiz olan aşka değil de aşkıyla kaderimizi değiştirene içelim
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Siouxanubis
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Siouxanubis »

Estergonxreis yazdı:
Duymuştum bu şarkıyı :D klibi olduğunu bilmiyordum... Cuk olmuş.
Akşama sürpiz party var.Tüm aile üyelerimizi saat 20:00 da Halime Teyze de bekliyorum. :lol: ;)
EstergoNxReaktöR
EstergoNxAnubiS
Estergonxobivan