GöLGe HaRaMiLeRi

Teşkilat sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
xTANIMSIZx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Gölge Haramileri

Re: GöLGe HaRaMiLeRi

Mesaj gönderen xTANIMSIZx »

Yukarda yazan bendim arkadaşlar :)
TANIMSIZ - UNJUST
Resim

Ne ben Sezarım, Ne de sen Brütüssün... Ne ben sana kızarım, Ne de zatın zahmet edip bana küssün... Artık seninle biz, Düşman bile değiliz...
Kullanıcı avatarı
IDyBKaTLiaMI
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IDyBKaTLiaMI »

bYqdR yazdı:S.a cemaat =) çok pis canım sıkılıyor keşke oyunun bu kadar içine etmemiş olsaydılarda girip takılsaydık biraz :=)
Tılsım sistemi geldğinden beri çöktü oyun zaten :) ama bırakmasaydınız tılsımları dizerdik. bizimkilerden bir kaç kişiye çok rahat ürettik. ama arzlarda çoğaldı kesilmeyi bekleyen bir sürü arz var :) arada bir giriyorum ben fakat siz olmadan keyfi çıkmıyor :)
DyBKaTLiaM - ıIxDyBxqraLxIı - DyBLoRDIII

Resim

GöLGe HaRaMiLeRi'Ne BiR SeLaM ÇAK!!!
Kullanıcı avatarı
xTANIMSIZx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen xTANIMSIZx »

IDyBKaTLiaMI yazdı:
bYqdR yazdı:S.a cemaat =) çok pis canım sıkılıyor keşke oyunun bu kadar içine etmemiş olsaydılarda girip takılsaydık biraz :=)
Tılsım sistemi geldğinden beri çöktü oyun zaten :) ama bırakmasaydınız tılsımları dizerdik. bizimkilerden bir kaç kişiye çok rahat ürettik. ama arzlarda çoğaldı kesilmeyi bekleyen bir sürü arz var :) arada bir giriyorum ben fakat siz olmadan keyfi çıkmıyor :)
Görünen o ki onlarda oyunu gözden çıkarmışlar. Ben yazdım ama bu aralar oyun düşünecek halimde yok =)
TANIMSIZ - UNJUST
Resim

Ne ben Sezarım, Ne de sen Brütüssün... Ne ben sana kızarım, Ne de zatın zahmet edip bana küssün... Artık seninle biz, Düşman bile değiliz...
Kullanıcı avatarı
Brigand
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Brigand »

Bu aralar giriyorum haftada bir kaç defa gelen olursa akşam vakitleri takılırız gençlik :)
IAlBaYI & DyBBriqAnd

Gölge Haramileri
Kullanıcı avatarı
MaNiaCjndII
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen MaNiaCjndII »

Napisiz ula Devrimciler :))
MaNiaCjnd,MaNiaCjndII,DyBMaNiaC.
GöLGe HaRaMiLeRi
Resim
S te elém álltál,s aztmondtad van valaki.Nem hittem el hogy vége,nem hittem el hogy elmész
Kullanıcı avatarı
IDyBKaTLiaMI
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen IDyBKaTLiaMI »

m1 ürettim üreteli çıkmıyorum =)
DyBKaTLiaM - ıIxDyBxqraLxIı - DyBLoRDIII

Resim

GöLGe HaRaMiLeRi'Ne BiR SeLaM ÇAK!!!
Kullanıcı avatarı
PROF
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Mesaj gönderen PROF »

500bin vereyim beni grup bölgelerine sokun :D
bir varmış bir yokmuşum
Kullanıcı avatarı
MaNiaCjndII
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen MaNiaCjndII »

PROF yazdı:500bin vereyim beni grup bölgelerine sokun :D
Parayı alirim seni başka yere sokarim :Ddd
MaNiaCjnd,MaNiaCjndII,DyBMaNiaC.
GöLGe HaRaMiLeRi
Resim
S te elém álltál,s aztmondtad van valaki.Nem hittem el hogy vége,nem hittem el hogy elmész
Karamsarlik
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Karamsarlik »

Merhaba arkadaşlar, burada çoğu kişiyi ilgilendirmeyen fakat bazı kisileri ilgilendiren bir yorum atacağım bir gerçeği yıllar sonra açıklığa kavusuracagim. Bunun sebebi ise tesadüfen birinin bana özel mesaj atmış olup onun bile bu gerçeği bilmemesidir " o kendini biliyor " Mesele şu ki genclikte yaptığım hatalar pesimi hiç bırakmadı. Vicdanı
açıdan hâlende öyle ve öyle kalacak hırs sevilme hırsı , hep güç isteyip bulamamak fazla ilgi beni buna sürüklediğini düşünüyorum yetinememek ve herşeyden öte CAHILLIK!!!!! HEPINIZDEN Özür diliyorum hepinize evet ben öldüm diyerek kandirdigim için ve aslında ben gerçekten o zaman Ölmüşüm çok Üzgünüm çok kırdım kırıldım... ve Pişman oldum. Yıllar sonra hicbirsey telafi etmeye değil birşeyleri kazanmaya değil hatami anladım fakat bunu hiçbir zaman dile getiremedim çünkü o zaman çok CAHILLIK yaptım anlayamadım bilinçli olamadım kimin kalbini kirdiysam Özür diliyorum Hakkınızı helal edin demeye bile utanıyorum... BENIAFFETNEOLUR
Kullanıcı avatarı
QSOMEGOSALENQ
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen QSOMEGOSALENQ »

Karamsarlik yazdı:Merhaba arkadaşlar, burada çoğu kişiyi ilgilendirmeyen fakat bazı kisileri ilgilendiren bir yorum atacağım bir gerçeği yıllar sonra açıklığa kavusuracagim. Bunun sebebi ise tesadüfen birinin bana özel mesaj atmış olup onun bile bu gerçeği bilmemesidir " o kendini biliyor " Mesele şu ki genclikte yaptığım hatalar pesimi hiç bırakmadı. Vicdanı
açıdan hâlende öyle ve öyle kalacak hırs sevilme hırsı , hep güç isteyip bulamamak fazla ilgi beni buna sürüklediğini düşünüyorum yetinememek ve herşeyden öte CAHILLIK!!!!! HEPINIZDEN Özür diliyorum hepinize evet ben öldüm diyerek kandirdigim için ve aslında ben gerçekten o zaman Ölmüşüm çok Üzgünüm çok kırdım kırıldım... ve Pişman oldum. Yıllar sonra hicbirsey telafi etmeye değil birşeyleri kazanmaya değil hatami anladım fakat bunu hiçbir zaman dile getiremedim çünkü o zaman çok CAHILLIK yaptım anlayamadım bilinçli olamadım kimin kalbini kirdiysam Özür diliyorum Hakkınızı helal edin demeye bile utanıyorum... BENIAFFETNEOLUR

Rastlantı eseri böyle bir mesaj atmak ve mesajın sonunda böylesine bir haberi duymak gerçekten çok ama çok şaşırtıcı ama yıllardı birinin yok olduğunu farz ederek yaşamak nasıl bir duygu bilmiyorum ama sonradan var olduğunu duymak inan çok ama çok karışık bir duygu üzülmek değil aksine sevinmek bizim şuanki duygularımız kendini hiç birşeyle suçlama senin o zaman verdiğin kararların o yılların çocukluğuydu ki biz o zamanlar çocuktuk ama şimdi bunu böyle dile getirmen hem kendini hemde bizi üzer güzel insan biz senin bıraktığın yerdeydik hiç bir yere ayrılmadık ve halen beraberiz yani senin anlayacağın biz sana kırgın değiliz biz sana dargın değiliz en azından Şahsım adına bunları söylüyorum. Ailevi sorunlar yaşadığın zamanlarda aldığın bir karardı bu o sorunları bende iyi biliyorum ki bende halen fotografların var ve dediğim gibi o sorunlar ve çocukluk birleşince ortaya böyle şeyler çıkıyor olmaması gereken birşeydi fakat oldu bitti olana çare yok önemli olan var olman ve hatırlanıyor olmamız sevgilerler melek..
Ben Birini Sevmiyordum Oda beni Sevmiyordu Birgün Biryerde Randevuleştik, Ben gitmedim Oda Gelmedi Pp

SomeGİveToGİRL & QSOMEGOSALENQ & DyBGöLGe
Resim