GöLGe HaRaMiLeRi

Teşkilat sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
DyBCANi
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: GöLGe HaRaMiLeRi 3.yıl Dönümü (Güncel Üye Listesi)

Mesaj gönderen DyBCANi »

Uğraşıcak Vaktimiz Yok yazıp durma Lonca Sayfasına. İstenmediğin Yerde Fazla Durma Sonra Birileri Birgün Çok Güzel Şeyler Yapabilir Sana. Boşunada Yazıp Durma Adam Gibi Adam Ol Kimseyle Uğraşma Sonun İyiye Gitmez. Forumlarda Oyunlarda Yazıp Durma Yüreğin Varsa Çık Karşımıza Bizim Karşımızda Millete Karşı Söyle Ne Diyeceksense. Ha Unutma İstanbuldaysan Fuara Geleceğiz 2 Aralıkta Ordayız. Orda Çık İstediğin Söyleyebilirsen. Tabi O Yürek Varsa. Birşeylerin Arkasına Saklanıp Kendini Çok Büyük Görme Çünkü Senin Yüreğin Anca Bir Ekranın Karşısında Yazacak Kadar. Yaşın Belli Küçük Ergenlik Sendromundasın Ama Kendi İçinde Kalsın Yazdıklarını Birilerini Kötülemeden Önce Aç Oku Öğren Veya Gir Aralarına Yaşa Konuş Korkma Sen Düzgün Bir Cocuk Olup Gelseydin Karşımıza Abi Böyle Şöyle Deseydin Belkide Bu Kadar Acı Çekmeyecektin Kendi İçinde. Bizler Kötü Birileri Olsaydık Oyunda Bu Kadar Arkadaşlık Edinip Bu Kadar Sevilmezdik. Peki Seni Seven Kaç Kişi Var Hiç Düşündünmü. Bizler Kötü Birileri Olsaydık Çoktan Seni Bulmuş Konuyu Kapatmıştık Ama Biz Yine senin Cahilliğine Verdik Birşey Demiyoruz. Dememeyede Devam Edeceğiz. Eğer Derdin varsa Gel Kardeşim Yanıma Kralı Elleşemez Sana Anlat Derdin ne Örenelim Yardım Edebileceksek Edelim. Amma Yok Ben Böyle Devam Edeceğim Dersen Hiç Birşey yazmayız Yazdıklarına. Kazanılacak Durumdaysan Kendini Harcama Boşuna Bir Güzel Söz Daha. Ama Yok ben Kaybetmek İstiyorum Dersen Devam Et Uğraşmaz Kimse Seninle.

Kimseyi Hor Görmeyiz; Şeytanı Bile Sonuçta Oda Nefsine Yenilmiş Bir Yaratık İnsanlar Gibi.
[D]İ[y]AREKİR.
ALLAH (C.C.) Yerine Kula Tapan, AsLını İnkar Eden, Haksızlığa Göz Yuman, Dine Fitne Sokmaya Çalışan Bizden Değildir.
SomeGiveTo
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen SomeGiveTo »

ARKADAŞLAR LONCA SİSTEMİ FUAR ZAMANI AKTİF OLACAK YENİ ÜYE LİSTESİ GEREKLİ İNCELEMELERLE SİZLERE TEKRARDAN ULAŞTIRACAĞIM FUAR ZAMANINI BEKLEYİN adam olun..! :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
dyb21
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Rock N Roll

Mesaj gönderen dyb21 »

DyBCANi yazdı:Uğraşıcak Vaktimiz Yok yazıp durma Lonca Sayfasına. İstenmediğin Yerde Fazla Durma Sonra Birileri Birgün Çok Güzel Şeyler Yapabilir Sana. Boşunada Yazıp Durma Adam Gibi Adam Ol Kimseyle Uğraşma Sonun İyiye Gitmez. Forumlarda Oyunlarda Yazıp Durma Yüreğin Varsa Çık Karşımıza Bizim Karşımızda Millete Karşı Söyle Ne Diyeceksense. Ha Unutma İstanbuldaysan Fuara Geleceğiz 2 Aralıkta Ordayız. Orda Çık İstediğin Söyleyebilirsen. Tabi O Yürek Varsa. Birşeylerin Arkasına Saklanıp Kendini Çok Büyük Görme Çünkü Senin Yüreğin Anca Bir Ekranın Karşısında Yazacak Kadar. Yaşın Belli Küçük Ergenlik Sendromundasın Ama Kendi İçinde Kalsın Yazdıklarını Birilerini Kötülemeden Önce Aç Oku Öğren Veya Gir Aralarına Yaşa Konuş Korkma Sen Düzgün Bir Cocuk Olup Gelseydin Karşımıza Abi Böyle Şöyle Deseydin Belkide Bu Kadar Acı Çekmeyecektin Kendi İçinde. Bizler Kötü Birileri Olsaydık Oyunda Bu Kadar Arkadaşlık Edinip Bu Kadar Sevilmezdik. Peki Seni Seven Kaç Kişi Var Hiç Düşündünmü. Bizler Kötü Birileri Olsaydık Çoktan Seni Bulmuş Konuyu Kapatmıştık Ama Biz Yine senin Cahilliğine Verdik Birşey Demiyoruz. Dememeyede Devam Edeceğiz. Eğer Derdin varsa Gel Kardeşim Yanıma Kralı Elleşemez Sana Anlat Derdin ne Örenelim Yardım Edebileceksek Edelim. Amma Yok Ben Böyle Devam Edeceğim Dersen Hiç Birşey yazmayız Yazdıklarına. Kazanılacak Durumdaysan Kendini Harcama Boşuna Bir Güzel Söz Daha. Ama Yok ben Kaybetmek İstiyorum Dersen Devam Et Uğraşmaz Kimse Seninle.

Kimseyi Hor Görmeyiz; Şeytanı Bile Sonuçta Oda Nefsine Yenilmiş Bir Yaratık İnsanlar Gibi.
IıIPaTRoNIıI TOXİC
Teller Büyük Evleri Korumuş,
Köpeklerde Büyük adamları.
SomeGiveTo
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen SomeGiveTo »

YİNE YENİ YENİDEN 2 SAATLİK BİR ÇALIŞMA.

Bizde Bilirdik Sevgiliye Gül Almasını Lâkin Aç İdik Yedik Gülüm Parasını
Kullanıcı avatarı
QSOMEGOSALENQ
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Mesaj gönderen QSOMEGOSALENQ »

Arkadaşlar OYUNDA Aktif olanlar bölge olaylarını Arttırsınlar Büyük bi savaş gelcek Dikkat :) :mrgreen:
Ben Birini Sevmiyordum Oda beni Sevmiyordu Birgün Biryerde Randevuleştik, Ben gitmedim Oda Gelmedi Pp

SomeGİveToGİRL & QSOMEGOSALENQ & DyBGöLGe
Resim
Arzinkekeleri
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Arzinkekeleri »

QSOMEGOSALENQ yazdı:Arkadaşlar OYUNDA Aktif olanlar bölge olaylarını Arttırsınlar Büyük bi savaş gelcek Dikkat :) :mrgreen:

Eyvah :cry:
Kullanıcı avatarı
MaNiaCjndII
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen MaNiaCjndII »

Size Antepten Diyarbakıra kadar Olur =))
MaNiaCjnd,MaNiaCjndII,DyBMaNiaC.
GöLGe HaRaMiLeRi
Resim
S te elém álltál,s aztmondtad van valaki.Nem hittem el hogy vége,nem hittem el hogy elmész
Kullanıcı avatarı
DyBCANi
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen DyBCANi »

Sanada Diyarbakırdan İsanbula Kadar Olur =) 2 Aralığı Bekle Cinda .. =)
[D]İ[y]AREKİR.
ALLAH (C.C.) Yerine Kula Tapan, AsLını İnkar Eden, Haksızlığa Göz Yuman, Dine Fitne Sokmaya Çalışan Bizden Değildir.
Kullanıcı avatarı
DyBCANi
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen DyBCANi »

Şunun Şurasında Ne Kaldı ? =)
[D]İ[y]AREKİR.
Kullanıcı avatarı
QSOMEGOSALENQ
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
İletişim:

Re: GöLGe HaRaMiLeRi

Mesaj gönderen QSOMEGOSALENQ »

Yeni olan Eski Klanımız Hepimzie Hayırlı Uğurlu Olsun İsim Listesi Yakında Güncellenecektir.

Adam olun. 8-)
Ben Birini Sevmiyordum Oda beni Sevmiyordu Birgün Biryerde Randevuleştik, Ben gitmedim Oda Gelmedi Pp

SomeGİveToGİRL & QSOMEGOSALENQ & DyBGöLGe
Resim