DOOMS DAY KEEPERS

Teşkilat sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
TALENT
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dooms Day Keepers

DOOMS DAY KEEPERS

Mesaj gönderen TALENT »

- DOOMS DAY KEEPERS -

YÖNETİM KURULU KARARI

Madde 1: Dooms Day Keepers bir kurucu ve kurucunun belirlediği Yönetim Kurulu'ndan oluşur.
Madde 2: Lonca Lodos Klan mensubudur.
Madde 3: Lonca içerisinde öncelik olarak saygı, sonra birlik ve beraberlik ön plandadır.
Madde 4: Lonca katılımı aile içi ve ya dostlar aracılığı ile sağlanır ve Yönetim Kurulu onayı ile gerçekleşir.
Madde 5: Lonca Üyeleri, oyun içerisinde ve gerçek hayatta dini ve ahlaki kurallara karşı, ırk, mezhep ve bölge ayrımcılığı yapması, siyasi yazılar, küfürlü ve argo kabul edilebilen yazılar yazması kesinlikle yasaktır.
Madde 6: Lonca Üyeleri, kuralları ihlal eder ise loncadan ihraç edilir.
Madde 7: Lonca Üyeleri, içerisinde bulunan aile ortamına ve Lonca adına hasar verir ise Yönetim Kurulu tarafından ihraç edilir.
Madde 8: Lonca Üyeleri, Yönetim Kurulu onayı olmadan çıkış gerçekleştirir ise Lonca ihracına sebep olur.
Madde 9: Lonca Üyeleri, oyun içerisinden hiçbir şekilde Oyun Parası, Ganimet, Tılsım, Şifre istemez.
Madde 10: Lonca Üyeleri, kendi aralarında şifre paylaşımı yapması yasaktır. Ancak Üye, Yönetim Kurulu'nun da onayı ile kendi dostu ve güvendiği 1 kişi ile şifre paylaşabilir.
Madde 11: Lonca Üyeleri, başka kullanıcıların aktarım işlerine kefil ve aracı olması yasaktır.
Madde 12: Lonca Üyeleri, Bölge ve Klan kanallarından tartışma içerisine girmez. Ancak özel durumlar Yönetim Kurulu onayı ile izin verilir.
Madde 13: Lonca Üyeleri, kendi aralarında oluşan sorunu konuşarak ve saygı çerçevesi içerisinde çözer. Çözemedikleri her türlü sorunu Yönetim Kurulu'na taşır.
Madde 14: Lonca Üyeleri, Lonca Kuralları'nı göz önünde bulundurarak Kabadayı Modu'na geçebilir. Aksi taktirde Yönetim Kurulu tarafından ceza uygulanır.
Madde 15: Lonca Üyeleri, Grup Bölgeleri'ne girişleri öncelik olarak aile içerisinden sağlar.
Madde 16: Lonca Üyeleri, Grup Bölgeleri'ne aile içerisinden her sınıftan en az 1 karakter götürür.
Madde 17: Lonca Üyeleri, ay başı aidat öder. Toplanan aidatlar ile birlikte oy birliği yapılır. En çok oy alan iki Lonca Ürünü aktifleştirilir.
Madde 18: Lonca içerisinde Yönetim Kurulu tarafından Ceza Sistemi uygulanmaktadır. Verilen cezalar lonca yararına uygulanır.
Madde 19: Lonca içerisinde kuralları ihlal eden Üye, Yönetim Kurulu tarafından cezalandırılır. Özel durumlarda ceza kaldırılabilir.
Madde 20: Dooms Day Keepers üyeleri ve katılacak olan üyeler koşulsuz/şartsız bu maddeleri kabul eder.
Madde 21: Dooms Day Keepers Yönetim Kurulu Kararları ancak ve ancak Yönetim Kurulu onayı ile değiştirilebilir.

Dooms Day Keepers Kurucusu

TALENT
TALENTb
TALENTş
SAVAŞÇI SINIFI | BÜYÜCÜ SINIFI | ŞİFACI SINIFI
----- TALENT --------- TALENTb -------- TALENTş -----
----- Talentt --------- Talenttxx -------- Talenttx -----

Resim