YENİ LONCAMIZ ÇT ARTTIRICILI AİDATLI Simsiyah loncası

Teşkilat sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
oktaycansu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Simsiyah

YENİ LONCAMIZ ÇT ARTTIRICILI AİDATLI Simsiyah loncası

Mesaj gönderen oktaycansu »

arkdaşlar öncelikle selamun aleyküm loncamızı açalı daha 3 gün oldu ve nasip olursa 1 kasımdan itibaren çt arttırıcısı alıcağız ve bu 1 aydan sonra lokman ve sarraf alıcağız buda bittiğinde eksikleri olan ve düşmeyen arkdaşlarımız için kenan junon arttırıcısıda alacağız kısacası amacımız birlik beraberlik yaş sınırlaması koymuyorum yeterki güvenebileceğim sağlam dürüst kişiler benden küçük yada büyük abi kardeş gibi geçinnereke loncamızı ilertlemek amaç baktım eğer dikiş tutmassa loncamız ben eski sunucum eminönüne geri döneceğim arkdaşlar istediğim gibi olmazssa tabi çarlarım oktayfilizkirann ve oktayfilizkıran dır oyundan ulaşabilirsiniz bu ay loncaya geleceklerden 5m alınacaktır ilerlediğimiz zaman sarraf ve lokmandada 8m alınacaktır kenan ve junon arttırıcılarıda benden olucak yeterki sağlam dostluklar oluşsun ve güzel bir loncamız olsun

lonca için aranan şartlar sadece skypesi olsun ve günde oyunda 2 saat online olması yeterli :D :)
bana ulaşmanızı bekliyorum skype adresim:oktayy300 ekleyip konuşabiliriz saygılar...