Aldem * Tanıtım - İletişim

Eminönü sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
biiskremversem
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Aldem * Tanıtım - İletişim

Mesaj gönderen biiskremversem »

Loncamız tarafsız <Aldem> ve arz klanında <Shield Of Aldem> olarak devam etmektedir. Kurulma amacımız, yıllarımızı verdiğimiz İstanbul Kıyamet Vakti'nde birlikte eğlenceli vakit geçirmek ve oyunun tekrar canlanması için çaba sarfetmektir. Loncamızda yardımlaşmak birinci, ikinci hatta üçüncü kuraldır. Ben değil, biz diyenlerin olduğu iyi niyetin dışına çıkılmadığı bir ortam hedeflemekteyiz.

Bizim için mevcut oyun karateriniz değil, kendi, insani karakteriniz önemlidir.

Loncamızdan olmasada, görevlerinde tek başına başarılı olamayan İKV neferlerine görevlerinde yardımcı olmak hassasiyet gösterdiğimiz bir konudur. Görevlerini tek başına yapamayıp oyunu bırakan bir çok kullanıcı olmuştur.

Kendini bilen, yaş olarak olmasada karakter olarak belirli bir olgunluğa ulaşmış, takım çalışmasına yatkın olduğunu düşünen, problem yaratan değil problem çözen, oyunda eğlenceli vakit geçirmek isteyen arkadaşlar üye alımı yapılan dönemlerde loncamıza başvurabilir. Başvurudan sonra değerlendirilip dönüş yapılacaktır.

Başvurunuzu buraya tıklayarak yapabilirsiniz.
*Formun eksiksiz doldurulması rica olunur.

Lonca Anasayfası : http://www.istanbuloyun.com/LoncaMember ... lIiu4Lc%3d

Üyelerimizin loncaya katılım süreçlerinde, onlardan beklenen nitelikler sebebiyle ekstra olarak yazılı kurallara ihiyaç duyulmamıştır.

İsim Listesi

FaLaNFeLaN
TOURİSTII
ZABUZA
OLİQARŞİ
Ortadaqcity
Eskıbırdost
ProofStrikerII
menteş
FaLaNFeLaNIII
chemist
Hellboy
Mybeckx
DALYA
FaLaNFeLaNII
ProofStriker
Artun
ATMACATEPESİ
Darkalucard
Emina
Ghostdriver
HıRSıZxAvCISI
IISaRuman
IYORGE
İYORGE
Kücüktunaeray
menteşIII
Namaste
Psychic
Sbcoachıngstaff
Sofia
xİYORGEx
Karamuratoğlu
Sblokmanhekim
Jackues
Samanizm
Sontunaeray
menteşII
ECREM
Atmacaxtepesi
kenanbaskanov
Atmacaııtepesi
ELECTRONxMENTEŞ
Leyalizmm
Tugrull
Foucault
LeyaLizM
Arteger
En son AhiEvran tarafından 04 Mar 2020 12:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Sebep: Konu sahibinin isteği üzerine düzenlenmiştir.
baskanov
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Aldem * Tanıtım - İletişim

Mesaj gönderen baskanov »

Sbcoachingstaff 45 level büyücüyüm lonca arıyorum her gün onlineım
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Skull »

Görevlerime yardımcı olabilir misiniz zahmet olmazsa hocam? Karaköy'e giremiyorum da.
biiskremversem
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen biiskremversem »

Skull yazdı: 19 Ara 2019 02:48 Görevlerime yardımcı olabilir misiniz zahmet olmazsa hocam? Karaköy'e giremiyorum da.
Oyun içerisinde lonca üyelerimizden herhangi birine ulaşırsan uygun zamanda yardımcı olmaya çalışırız.
Kullanıcı avatarı
Agafbey850
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Agafbey850 »

biiskremversem yazdı: 25 Ara 2019 04:58
Skull yazdı: 19 Ara 2019 02:48 Görevlerime yardımcı olabilir misiniz zahmet olmazsa hocam? Karaköy'e giremiyorum da.
Oyun içerisinde lonca üyelerimizden herhangi birine ulaşırsan uygun zamanda yardımcı olmaya çalışırız.
Hala alımlar varmı katılmak istiyorum
heiseb
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen heiseb »

selam.
oyunu birakmis bir kisi olarak yillar sonra rastgele bir ikv klan savasi videosu acmistim youtube'dan ve orada gordugum bir kisi beni cok sevindirdi, biraz da simartti. yaklasik 7 yil boyunca "Şifager" nickname'ini kuklaci sunucusunda ben tasidim. Şifager, ilk karakterim degil ama en sevdigim karakterimdi ve gordugum kadariyla sizin loncanizda da bir adet şifager yer almakta. kendisine dogrudan ulasma firsatim yok ve herhangi birisi soylerse sevinirim. ben oyunu birakali yillar oluyor ama nickname'imim hala bir gecerliliginin olmasi beni cok sevindiriyor. seninle tanisip-tanismadigimi hatta ayni sunucuda oynayip-oynamadigimizi bile bilmiyorum ama nickname'imi yasattigin icin tesekkur ederim.
Şifager
memeisgod