Lonca arıyorum

Eminönü sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
grkmakkurt
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Lonca arıyorum

Mesaj gönderen grkmakkurt »

Merhaba arkadaşlar. Bu oyunun ilk oyuncularından biriyim aslında fakat bazı durumlardan dolayı oyuna ara vermiş sonra tekrar başlamış sonra oyundaki insanların saygısız tutumları ve yardimseverlikten uzak kalmaları sebebiyle tekrar bırakmıştım ki şimdi yine başladım. Şu an Eminönü sunucusunda 49 level savaşçım ve an itibariyle 45 level büyücüm var. Kendime sadece iyi oyun arkadaşları değil oyun dışında da gerçek arkadaşlardan oluşan yardımsever olgun saygılı insanlardan oluşan bir takım arıyorum. Şunu belirtmem gerekiyor ki yaşım 32 evliyim ve bir mesleğim var. Haliyle her daim oyunda olamıyorum fakat oyunda olduğum sürece her zaman yanınızda olurum. Karakterlerimle ilgili bölüme gelince oyunda insanların yardımdan uzak olmalarından dolayı item eksikliklerim bulunmaktadır. O yüzden karakterlerim dört dörtlük değildir. Bildiğim kadarıyla loncalara zaman zaman bağış yapılması gerekiyor ki lonca için belli paketler alınabilsin. Bağış konusunda elimden geldiğince yardım yapabilirim... Beni aralarında görmek isteyen saygılı yardımsever takım arkadaşlarından oluşan lonca ya da loncalara duyurulur. Herkese Kolay gelsin...
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Lonca arıyorum

Mesaj gönderen Esadullah »

Selamlar,

GKB Ekibi olarak, aramızda bulunmak isteyen arkadaşlar için üye alımlarını başlattık. İstenilen kriterlere uygun olan her oyunculara kapılarımı açıyoruz!

GKB Ekibi, yeni üyelerimize kolaylık sağlamak amacıyla; Arz ve Lodos Klanlarında failiyet göstermektedir.

Loncamıza katılım için başvuru yapmak isteyen oyuncuların öncelikle
bu formu okumaları rica olunur.

Konu takip link: viewtopic.php?f=4&t=139968#p1092925
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası