Lonca Arayışı

Eminönü sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Yafp
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Lonca Arayışı

Mesaj gönderen Yafp »

Merhabalar,

Oyuna geçtiğimiz hafta kesin bir şekilde dönüş yaptım ve lonca arıyorum. Yalnız karakterimin hesabıma aktarılmasını bekliyorum(bekleyişin sebebi ise eski hesabımın mailinin şifresini bilmediğimden, olumlu dönüş yapıldı sadece aktarım kısmında onay bekliyor şu anda), aktarıldığı anda hemen loncaya dahil olabilirim. Biraz kendimden bahsedeyim, loncanıza uygun bulursanız lütfen iletişime geçelim:

İsim: Yiğit
Meslek: Öğrenciyim aynı zamanda insan biomekanikleri alanında eğitim gördüm, bir nevi fizyoterapist diyebiliriz. Bunun dışında da özel basketbol antrenörlüğü yapıyorum.
Karakter sınıfı: Savaşçı, daha sonradan bir de büyücü açmayı düşünüyorum.
Eşyalar: Farabi solucan eşyalarım dışında sadece Evocati'nin Koruması Kolye'ye sahibim.
Günlük çevrimiçi süresi: Değişkenlik gösteriyor diyebilirim, şu an pek arkadaş bulamadığımdan çok da aktif değilim, zaman zaman yeni karakterler kasıp görev metinlerini okuyarak zaman geçiriyorum :slightly_smiling_face:
Oyundan beklentim: Çok hırslı bir oyuncu değilim. Tılsımlarım olsun, şu olsun vesaire pek önemsiyorum diyemem. Tabii, hiçbir şeyim de olmasın öylece dolaşayım da demiyorum çünkü çoğu kişinin eşyaları tam gibi, pek keyif alamıyorum maalesef :upside_down_face: Dolayısıyla birlikte grup bölgelerine girebileceğim veya başka keyifli etkinlikler yapabileceğim, sosyo-kültürel olarak kabul edilen terbiye sınırlarını aşmadan iletişim kurabileceğim; dil, din, ırk ayrımı yapmayan bir lonca arıyorum.

Aklınızda başka soru varsa buradan veya oyun içerisinden iletişime geçebiliriz.

Saygılarımla
  • Eminönü: Yigas, Zekhan, Poohdini, Jacque
  • Beyazköşk: Crimzon, Shekinah, Robyn
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Lonca Arayışı

Mesaj gönderen Esadullah »

Esadullah yazdı: 03 May 2017 18:02 GKB Bildiri(03.05.2017):
Selamlar,

Ekibimize başvuru yapmış olup, uzun bir ara geçmesine rağmen geri dönüş alamayan kullanıcıların özel mesaj yolu ile bizlere ulaşıp WhatsApp veya Skype adreslerini paylaşmaları rica olunur.

GKB, var olan aktifliğini devam ettirmeye ve gün geçtikçe yeni adımlar atmaya devam ediyor. Arz ve Lodos Klanlarında failiyet gösteren ekibimiz, ileri ki dönemlerde 'Klansız Lonca' olarakta failiyete geçeceğini belirtmek isteriz.

Tüm ekip ruhlu arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz. Geniş bilgi ve başvuru için verilen link üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Loncamıza katılım için başvuru yapmak isteyen oyuncuların öncelikle bu formu okumaları rica olunur.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası