Lonca arayışındayım

Eminönü sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
VakitGeliyor
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Lonca arayışındayım

Mesaj gönderen VakitGeliyor »

Selamlar dostlarım. Oyunu bir yıl önce bırakmıştım. Bırakma sebebim ise oyunun yetkililer tarafından terkedilmiş olmasıydı.

Dün Gorgarın açtığı konuyu gördüm ve oyuna geri dönme kararı aldım. Tılsımlarla maddi açıdan uğraşmak istemediğimden dolayı şifacı oynamak istiyorum. Geri dönme kararı almamla birlikte bugün pek çok şey çektim.

- çt kutu
- 3 adet silah yükseltme
- 3500 akçe
- Ayı,Gözcü,Kangal
- 3 aylık plus
- Lonca lisansı,kasa,+5 yetenek

Evet dostlarım gorgarın müjdeli haberinden dolayı bugün bunları çektim.

Sıfırdan şifacı oynamak istiyorum. Geçtiğimiz yıl oyunu bırakırken karakterlerimi silmiştim. O hesabın postasını ve şifresinide unuttum zaten. Yetkili kişiler oyundan elini çekmedikleri sürece oyunu bırakmak istemiyorum..

İKV ile ilk tanışmam 2010 yılında oldu. 2010 dan beri emektar oyuncusuydum. Belki bir beta oyuncusu değilim ama 2010 da eski sayılır.

Lonca arayışı içerisindeyim. Birkaç gün içerisinde, muhtemelen 2 gün sürer 49 olurum.

Şu an hem lonca arayışı içerisindeyim hemde hepinizin malumu olan zor boss görevlerine yardımcı olacak dostlar aramaktayım. Şifacı oynayacak olmamdan dolayı hak verirsiniz ki küçük çaplı kesim görevleri bile insanı zora sokmaktadır.

Loncasına kabul etmek isteyen ve görevlere yardımcı olmak isteyen dostların mesajlarını bekliyorum.
Başa dön
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: Lonca arayışındayım

Mesaj gönderen TOLGA »

Güçlü Kardeşler Birliği loncasına dahil olmak istersen vereceğim konu linkinden başvuru formu doldurabilirsin.
Resim
VakitGeliyor
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Silah yükseltme sayıma bir tane daha ilave yaparak 4 e çıkardım. ÇT den düşecek tüm asaların yükseltmesi şimdiden hazırdır. Akçe ise 3500 den 6600 e yükselmiştir.

Lonca arayışım devam etmektedir.
VakitGeliyor
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Lonca arayışım halen devam etmektedir.
VakitGeliyor
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Belirtmeyi unutmuşum. Loncanın hangi klanda olduğu önemsizdir. Her iki klanda benim için uygundur.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Esadullah yazdı: 03 May 2017 18:02 GKB Bildiri(03.05.2017):
Selamlar,

Ekibimize başvuru yapmış olup, uzun bir ara geçmesine rağmen geri dönüş alamayan kullanıcıların özel mesaj yolu ile bizlere ulaşıp WhatsApp veya Skype adreslerini paylaşmaları rica olunur.

GKB, var olan aktifliğini devam ettirmeye ve gün geçtikçe yeni adımlar atmaya devam ediyor. Arz ve Lodos Klanlarında failiyet gösteren ekibimiz, ileri ki dönemlerde 'Klansız Lonca' olarakta failiyete geçeceğini belirtmek isteriz.

Tüm ekip ruhlu arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz. Geniş bilgi ve başvuru için verilen link üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Loncamıza katılım için başvuru yapmak isteyen oyuncuların öncelikle bu formu okumaları rica olunur.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası