Lonca Arıyorum

Eminönü sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Reliable
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Lonca Arıyorum

Mesaj gönderen Reliable »

Selamın Aleyküm ben eskiden tılsımda oynuyordum oyunu 3-4 yıl önce bıraktım. Eminönü'nde tekrar başladım.Şuan 45 seviyeyim.grup bölgelerinde bana yardımcı olabilcek sağlam lonca arıyorum online olma sürem fazladır varsa yardımcı olabilcek bir lonca gelmek isterim. Oyun Nickim : Reliablee
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Lonca Arıyorum

Mesaj gönderen Esadullah »

Reliable yazdı: 13 Nis 2017 22:46 Selamın Aleyküm ben eskiden tılsımda oynuyordum oyunu 3-4 yıl önce bıraktım. Eminönü'nde tekrar başladım.Şuan 45 seviyeyim.grup bölgelerinde bana yardımcı olabilcek sağlam lonca arıyorum online olma sürem fazladır varsa yardımcı olabilcek bir lonca gelmek isterim. Oyun Nickim : Reliablee
Selamlar,

GKB Ekibi olarak Lodos ve Arz Klan'larında üye alımlarını başlattığımızı duyurmak isteriz.

Tüm ekip ruhlu arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz. Geniş bilgi ve başvuru için verilen link üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Loncamıza katılım için başvuru yapmak isteyen oyuncuların öncelikle bu formu okumaları rica olunur.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası