Lonca ariyorum

Eminönü sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
06Imparator06
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Yok

Lonca ariyorum

Mesaj gönderen 06Imparator06 »

Selamin aleykum ben eminonu sunusundayim oyunu eskiden oynuyodum ve birakmistim oyuna tekrar basladim 49 seviye oldum tilsim felan gelmis tilsim oyunu bence guzellestirmemis tilsimi olmayan hic kimse birsey yapamiyor her neyse bende m 1 ve met 2 3 aldim ama loncam yok kardesligin bol oldugu ve samimiyetin oldugu bi lonca ariyorum kendimi tanitim ismim adem yasim 26 ankaraliyim ama sirnakta gorev yapiyorum askeri personelim loncasina kabul edecek varsa eger mesaj atarsa sevinirim simdiden tesekkurler
[*]BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ[/u][/i][/color][/b]
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Re: Lonca ariyorum

Mesaj gönderen Esadullah »

06Imparator06 yazdı:Selamin aleykum ben eminonu sunusundayim oyunu eskiden oynuyodum ve birakmistim oyuna tekrar basladim 49 seviye oldum tilsim felan gelmis tilsim oyunu bence guzellestirmemis tilsimi olmayan hic kimse birsey yapamiyor her neyse bende m 1 ve met 2 3 aldim ama loncam yok kardesligin bol oldugu ve samimiyetin oldugu bi lonca ariyorum kendimi tanitim ismim adem yasim 26 ankaraliyim ama sirnakta gorev yapiyorum askeri personelim loncasina kabul edecek varsa eger mesaj atarsa sevinirim simdiden tesekkurler
Bakınız:
viewtopic.php?f=4&t=139968
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
YektaBey
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Güçlü Kardeşler Birliği
İletişim:

Re: Lonca ariyorum

Mesaj gönderen YektaBey »

Adem kardeşim oyun içerisinde veya forumda özel mesaj ile bana ulaşmanı istiyorum. Umarım yardımcı olabiliriz.
Karakter adı ıNeyzeNı
Resim
ResimResimResim