Lonca Su - Mat - Ra

Eminönü sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
oduncuTR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Lonca Su - Mat - Ra

Mesaj gönderen oduncuTR »

Resim

Bu forum konusu 14.06.2016 Tarihinde ıSTARBUCKSı tarafından resmen kurulmuş olan lonca Su Mat Ra'nın;
bildiri,başvuru,duyuru konusudur..

Lonca alımları sadece başvuru üzerine olup, başvuru yapmak isteyen adayların öncesinde aşağıdaki kuralları okumaları büyük önem arz etmektedir.

1) Lonca kuralları gereği, loncamıza katılmak için minimum yaş sınırı 20'dir.

2) Lonca içerisinde / dışarısında , genel veya özel sohbet kanallarında kesinlikle oyun içerisi kullanıcı sözleşmesini ihlal edecek , kişinin üzerinde şüphe bırakacak yazışmalar yapmak yasaktır. ( Kişilere yönelik küfür, hakaret, yasak alım satım)

3) Lonca içerisinde lonca üyeleri arasında kesinlikle hesap ve şifre paylaşımı yasaktır.

4) Yönetim'in önceden belirlediği toplantılara katılmak zorunludur. ( 2 defa üst üste katılmayan üye hakkında işlem yapılır)

5) Lonca Su Mat Ra üyesi herkes, oyun içerisinde kaba ve rahatsız edici tutumlardan kaçınmalıdır.

6) Lonca üyeleri başkaları arasında'ki alım satım işlemleriyle ilgilenemez, aracılık yapamaz.

7) Her türlü terör örgütü propagandası yapmak, terör örgütü propagandası yapan her türlü kuruluşu desteklemek, taraf olmak kesinlikle yasaktır.

8) Lonca içerisindeki yetkili mercii gerektiğinde üyeye bildirmeden karakter /lerini loncadan çıkarabilir. Üye karşı çıkamaz.

9) Bir defa loncadan çıkartılan karakter bir daha loncaya alınmaz.

10) Başvurular'da kesinlikle başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Başvuru formunda belirtilecek kefil üyeler geri dönüşü ve araştırmayı kolaylaştırmaktadır.

Başvuru formuna alttaki link'ten ulaşabilirsiniz.

Başvuru Formu

En son AFRASiYAB tarafından 24 Ara 2016 22:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İleti sahibinin isteği üzerine düzenlenmiştir.
oduncuTR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Lonca Su - Mat - Ra

Mesaj gönderen oduncuTR »

29.12.2016

Lonca üyeleri adına, açılan sahte hesaplar görülmüştür. Kesinlikle yapılacak olan alışverişlerden mesuliyet kabul edilmeyecektir.