Geri Dönüş

Eminönü sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
snapdragon
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Geri Dönüş

Mesaj gönderen snapdragon »

Merhaba,

2010 dan beri ikv oyuncusuyum. 1 yıl önce bırakmıştım. 2 ayağıda çukurda olan ve yıllarımı çalan bu oyuna bugün itibariyle tekrar dönmüş bulunuyorum. Bırakırken tüm tılsımlarımı ve tüm karakterlerimi satmıştım. Bu sebeple sıfırdan başlıyorum, şifacı ile yoluma devam edicem. Sadece karakter olusturdum 2 lvl bile yapmadım buna rağmen çt kutu,2k akçe,isim değiştirme,kangal çektim. Şu an dediğim gibi karakter 1 lvl. Bu konuyu açtıktan sonra kasmaya başlayacam. Oyun içi ismim RüzGarAVCISI görevlerde yardımcı olmak isteyen dostlar oyun içinden bana ulaşırlarsa sevinirim.

çt kutu aldığım için haliyle plus ve lonca pasaportum mevcut. Loncaya almak isterseniz katılırım. Büyücü ve şifacıda tüm gb leri gözü kapalı oynuyor-dum. Pas tuttuğumu sanmıyorum. Sıfırdan başladım diye körpe sanmayın :)

Bu ölü oyuna ve henüz sıfır lvl karaktere neden bu kadar yatırım yaptın diye soracaksınızdır, belki içinizden enayi damgası yapıştıranlar da olacaktır. Oyunu çok özlemişim be dostlar. Biraz nostalji yaşayayım. Az da olsa eski günleri tekrar yaşamak istiyorum. Oyunun yıllardır yerinde saydığını ve dahada kötüye gittiğini, güncelleme gelmeyeceğini bende çok iyi biliyorum. Ama içimdeki ikv sevdası ağır bastı.

Boss ve ufak baş kesim görevlerime yardım etmek isteyen ve loncaya almak isteyen arkadaşlar Oyun içinden /f RüzGarAVCISI
Kullanıcı avatarı
Retaliation
Cin Sigorta Üyesi
Cin Sigorta Üyesi
Sunucu: Eminönü

Re: Geri Dönüş

Mesaj gönderen Retaliation »

Tekrardan Hoş geldin.Yarın oyunda olabilirim arkadaşımla.Ayrıca bir lonca daveti de ikram etmek isteriz. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA
Konum: KAYSERİ & ESKİŞEHİR ### ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ############################## HALKLA İLİŞKİLER

Mesaj gönderen Seven »

snapdragon yazdı: Boss ve ufak baş kesim görevlerime yardım etmek isteyen ve loncaya almak isteyen arkadaşlar Oyun içinden /f RüzGarAVCISI

Merhabalar;

Oyuna tekrardan Hoş geldin!

Oyun içinde yardım isteyen arkadaşların yardımına hep gitmişimdir. Halende bu sürekliliğini korumaktadır. Lonca konusuna gelirsek yeni bir loncayız ve yeni dostluklar kuruyoruz senide loncamız da görmek isteriz. İmzadaki lonca konusuna bakman yeterli olacaktır.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
pankuscagiz
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Academy Of Utopia

Mesaj gönderen pankuscagiz »

hoşgeldiniz, umarım yeni güncelleme gelir ..
ANADOLUZUN
aimable

imzama küçük bir not düşen yetkili arkadaşa selamlarımı saygılarımı hürmetlerimi yolluyorum O:-) iyi çalışmalar dilerim. :blush: