CADI LONCASI TANITIM İLETİŞİM

Eminönü sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
MAJESTE
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

CADI LONCASI TANITIM İLETİŞİM

Mesaj gönderen MAJESTE »

Loncanın adı: Cadı Loncası
Loncanın kuruluş tarihi: 10.03.2019
Loncanın Facebook adresi: İlerleyen günlerde eklenecektir.
Lonca klanı: Tarafsız
Loncamıza katılım koşulları: 50 seviye ve üstündeki herkes loncamıza başvuru yapabilir.
Loncanın tanıtımı: Saygı,sevgi ve hoşgörüyü benimsemiştir. Yardımlaşma esastır.

CADI LONCASI KURALLARI
CLK1- Türkiye Cumhuriyeti kurucuları ve yöneticileri hakkında herhangi bir itham, hakaret kullanımı yasaktır.
CLK2- Her kullanıcı kendi hesabından sorumludur. Hesap paylaşımı sebebiyle doğan hırsızlık sorunlarından lonca yetkilileri sorumlu değildir.
CLK3- Lonca içi yardımlaşma esas olup, sadece kendi çıkarlarını düşünen neferler göz ardı edilemez.
CLK4- Loncaya her ay (Sarraf+Maden) veya (Sarraf+Lokman) %60 arttırıcı alınmaktadır. Bu sebeple lonca katılım ve aidat bedeli aylık 200m olarak belirlenmiştir. Neferler bu bedeli oyun parasıyla veya değerinde maden olarak verebilir.
CLK5- Aidat bedelleri kullanıcı değil karakter bazlı olarak geçerlidir. Birden fazla karakteri olan neferler, karakter sayısı kadar aidat öder.
CLK6- Lonca içi veya dışı içi tartışma, küfürleşme kesinlikle yasaktır. Susma veya Ban cezası olan kullanıcılar lonca yetkililerinin kararına ve cezanın durumuna göre loncadan atılabilir.
CLK7- Lonca içinde kopya, hile, şef kaçırma veya diğer loncaları, karakterleri sabote edici davranışlar yasaktır. Bu durumu uygulayan kullanıcılar göz ardı edilemez.
CLK8- Arttırıcılar lonca neferlerine sağlanan bir ayrıcalıktır. Hiçbir şekilde yardımlaşmayarak bu durumu istismar eden kullanıcılar lonca dışı bırakılabilir.
CLK9- Lonca aktif sayısını yüksek tutma amaçlı her kullanıcı en fazla 3 karakterini loncaya dahil edebilir.
CLK10- Her ayın, 10. ve 20. günlerinde saat 20:00 ‘da lonca içi ödüllü etkinlik düzenlenir.
CLK11- Görev yapımı veya Şef kesimi saatleri esnektir. Zamanlar aktif olan kullanıcılara göre belirlenir.
CLK12- Lonca içi ticaretler neferlerin inisiyatifine bırakılmıştır.
CLK13- Aidat ödeme tarihleri her ayın 20-22. Günleri arasındadır. Aidat tahsilatı NİHAN veya ÇALIKUŞU karakterleri tarafından yapılmaktadır. Harici kullanıcılara verilen bedellerden lonca yetkilileri sorumlu değildir.
CLK14- Üye alım sorumlusu ve lonca sözcüsü MAJESTE adlı karakterdir.
CLK15- Cadı loncası mensubu olan her nefer yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır. Lonca yetkilileri neferlerden gelen taleplere göre uygun olduğunda kurallar hakkında değişiklik veya ekleme yapabilir.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Resim
Abrakadabra3583
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: CADI LONCASI TANITIM İLETİŞİM

Mesaj gönderen Abrakadabra3583 »

Loncanıza katılmak istiyorum . Nasıl iletişime geçebilirim sizinle ?
Kullanıcı avatarı
MAJESTE
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen MAJESTE »

Abrakadabra3583 yazdı: 10 Eyl 2019 19:36 Loncanıza katılmak istiyorum . Nasıl iletişime geçebilirim sizinle ?
Merhaba,
Oyun içinde MAJESTE veya VATANSEVER karakterlerinden ulaşabilirsiniz.
Forum içi özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
Resmi siteden loncaya başvuru yapabilirsiniz. (Cadi)
--------------------------------------------------------------------------------------------
Resim
Abrakadabra3583
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Abrakadabra3583 »

MAJESTE yazdı: 11 Eyl 2019 09:35
Abrakadabra3583 yazdı: 10 Eyl 2019 19:36 Loncanıza katılmak istiyorum . Nasıl iletişime geçebilirim sizinle ?
Merhaba,
Oyun içinde MAJESTE veya VATANSEVER karakterlerinden ulaşabilirsiniz.
Forum içi özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
Resmi siteden loncaya başvuru yapabilirsiniz. (Cadi)
Özel mesaj attım ama gitti mi gitmedi mi pek emin değilim . Foruma yabancıyım biraz .