Lonca Tüccarı açılıyor!

Loncanız hakkındaki tüm bilgilendirmeleri ve duyurularınızı buradan yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Yorukefe
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Anka
Klan: Lodos

Re: Lonca Tüccarı açılıyor!

Mesaj gönderen Yorukefe »

LoNeLyWoLf yazdı:
Respected yazdı:Harika yenilikler ard arda geliyor !

Tüm İKV kitlesine hayırlı olması temennisi ile..

İyi forumlar.

Bu arkadaşımızın imzasını değiştirmesi yönünde bir uyarı yapılabilir mi ben taksimde 4 gün sokaklarda yattım adam gitsin artistlik yapsın.Benim 2 kardeşimi vursunlar.bir tanesini köprüden atsınlar bu sanal alemde reklam yapsın öylemi

YÖNETİME SESLENİYORUM BU ELEMANIN BU İMZASI DEĞİŞTİRİLECEK KANUNSUZ EYLEM HER ZAMAN BİBER GAZI İLE TANIŞIR.
İki kardeşimi vursunlar demişsin. 2 kardeşin kim halkına saldıranlar mı ?

Birini köprüden attılar demişsin. Mustafa Sarı'yı kimse köprüden atmadı ailesi açıkladı; uykusuzluk yüzünden karanlıkta düştü.

Sen bunları görüyorsun(!) da neden polisin vurduğu kişileri görmüyorsun ? Ethem Sarısülük; katili polis ve ceza verilmedi, elini kolunu sallaya sallaya geziyor.

Berkin ekmek almaya gidiyordu, olaylarla hiç bir alakası yoktu polis vurdu. Buna ne diyeceksin ? Ekmek almaya gidenlerde mi eylemci ?

Taksim de kitap okumak, eğlenmek kanunsuz eylem diyorsun. Polis çadırları yaktı, adamın vücuduna nişan alıp silahı ateşledi bu kanuna uygun mu ?

Taksim'de hiç bir suç işlenmedi ve hiç bir suç unsuru bulunmadı.

Ancak; yandaşı olduğun RTE "Camide bira içildi." dedi, cami imamı ise "içilmedi."dedi. Yalan söyleyen hangisi RTE mi yoksa İMAM mı ?

Sözün kısası Taksim eylemleri ANAYASAL bir haktır. Kanuna uymayan polisin halka su sıkması, joplaması, gaz bombası atması, mermi sıkmasıdır.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene[/i][/b] Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
LoNeLyWoLf
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Return Of The Kings

Mesaj gönderen LoNeLyWoLf »

Yorukefe yazdı:
LoNeLyWoLf yazdı:
Respected yazdı:Harika yenilikler ard arda geliyor !

Tüm İKV kitlesine hayırlı olması temennisi ile..

İyi forumlar.

Bu arkadaşımızın imzasını değiştirmesi yönünde bir uyarı yapılabilir mi ben taksimde 4 gün sokaklarda yattım adam gitsin artistlik yapsın.Benim 2 kardeşimi vursunlar.bir tanesini köprüden atsınlar bu sanal alemde reklam yapsın öylemi

YÖNETİME SESLENİYORUM BU ELEMANIN BU İMZASI DEĞİŞTİRİLECEK KANUNSUZ EYLEM HER ZAMAN BİBER GAZI İLE TANIŞIR.
İki kardeşimi vursunlar demişsin. 2 kardeşin kim halkına saldıranlar mı ?

Birini köprüden attılar demişsin. Mustafa Sarı'yı kimse köprüden atmadı ailesi açıkladı; uykusuzluk yüzünden karanlıkta düştü.

Sen bunları görüyorsun(!) da neden polisin vurduğu kişileri görmüyorsun ? Ethem Sarısülük; katili polis ve ceza verilmedi, elini kolunu sallaya sallaya geziyor.

Berkin ekmek almaya gidiyordu, olaylarla hiç bir alakası yoktu polis vurdu. Buna ne diyeceksin ? Ekmek almaya gidenlerde mi eylemci ?

Taksim de kitap okumak, eğlenmek kanunsuz eylem diyorsun. Polis çadırları yaktı, adamın vücuduna nişan alıp silahı ateşledi bu kanuna uygun mu ?

Taksim'de hiç bir suç işlenmedi ve hiç bir suç unsuru bulunmadı.

Ancak; yandaşı olduğun RTE "Camide bira içildi." dedi, cami imamı ise "içilmedi."dedi. Yalan söyleyen hangisi RTE mi yoksa İMAM mı ?

Sözün kısası Taksim eylemleri ANAYASAL bir haktır. Kanuna uymayan polisin halka su sıkması, joplaması, gaz bombası atması, mermi sıkmasıdır.

2013 yılında eylem yapılacak alanlar açıklandı.2 ilimizde olaysız geçen eylemler varken neden istanbul'da karışıklık oldu.Telsiz konuşmalarını dinledin mi ben bizzat içindeyim olayın. Sen sosyal medyadan takip ediyorsun.Hangi halkın hangi davasını savunuyorsun.Bizim ilk 3 günde 115 polis memurumuz yaralandı. Hangi kanal haberlerde söyledi.Mecidiyeköy de köprü altından polise kurşun sıkan #@!? kimdi ?Komiser abimizin annesinin açıklamasını biliyorsun ya.O köprüden düşen bir çocuk daha var ifadesini okusaydın .İşine geleni söylüyorsun.Ethem SARISÜLÜK hakkında orada yalnız kalmış bir insan can havli ile kendini kurtartıyor.Siz elinize geçirdiğinizi linç ettiğiniz için. Her şeyi bildiğini sanıyorsun.Üniversite öğrencileri bilmiyorlar mı izinsiz eylem her zaman kanunsuzdur.İzinli eylem olduğunda ise Anadolu yakasında Kadıköy Avrupa yakasında Kazlıçeşme meydanlarında eylem yapılabilir.Hangi davanın hangi bayrağını taşıyorlar ?Bana söyle Atatürk Kültür Merkezin de kaç Türk bayrağı vardı ?Sizin şerefle taşıdığınızı sandığınız bayrağı ben kalbimin üstünde her gün taşıyorum.Çok çalışkansınız çok geliştirdiğiniz için ülkeyi, üniversite final sınavları ertelensin diye kıçınızı yırttınız.
SİZ KİMİN HAKKINI SAVUNDUNUZ. Ben bilmiyorum.Sadece kuru kalabalık.Ha bizim Atatürkçüyüm diyegeçinerek teröristle bir oldunuz bunun hesabını kime vereceksiniz.Doğuda sen sıcak yatağında rahat uyu diye gece buz gibi havada mayına basan askerimizin hangisine hesap vereceksiniz. Taksim anıtına yazılan yazılar.Sonra TOMA'lara yazılan "bejo kürdi".Ne sayıklıyorsun sen ha çocuk. Gördün mü.Kitap okuyacaktın da ağaç kurtaracaktın da neden bana taş molotof attın kurşun sıktın.Kanunlar da molotof bomba olarak geçiyor.Senin karşındaki yunan askeri mi.Türk polisi hariç diğer ülkelerin polisi olsa en az 200 ölü olurdu orada.Bizim basın vermiyor amerikan polisini karısını dövdü diye 1 sarjör mermiyi boşalttı adamın üstüne.Siz kıçı kırık üniversitelerde kızlarla vakit geçirirken annen baban seni okuyor zannediyor Benim üzüldüğüm nokta bu.Sorsam sonu olmayan bir başlangıçta yol alıyorsundur.
Saygılarımla
Zeroberto
LoNeLyWoLf
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Selamlar,

Tüccar hakkında hiç bir gelişme, geliştirilme yapılmadı. İKV Yönetimi son dönemlerde çok zayıf :geek:

Durumun düzeltilmesi ve başkta Topkapı olmak üzere, tüccarlara da geliştirilme gelmesi gerekiyor. İKVDestek üzerinden bir çok önerilerde bulunmama rağmen hala beklenen bir kaç eklentinin gelmediğini görüyoruz!

Umarım bu ve bu tür durumlara en kısa zamanda el atılıp, düzeltimlerde, güncellemelerde bulunulur.

Selam ve dua ile,
Ali B. | xEsedullahŞifa
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
Güçlü Kardeşler Meclisi Loncası
Kullanıcı avatarı
muhammet1361
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen muhammet1361 »

Esadullah yazdı:Selamlar,

Tüccar hakkında hiç bir gelişme, geliştirilme yapılmadı. İKV Yönetimi son dönemlerde çok zayıf :geek:

Durumun düzeltilmesi ve başkta Topkapı olmak üzere, tüccarlara da geliştirilme gelmesi gerekiyor. İKVDestek üzerinden bir çok önerilerde bulunmama rağmen hala beklenen bir kaç eklentinin gelmediğini görüyoruz!

Umarım bu ve bu tür durumlara en kısa zamanda el atılıp, düzeltimlerde, güncellemelerde bulunulur.

Selam ve dua ile,
Ali B. | xEsedullahŞifa

Gelişme olmaz olur mu ?? :evil: :evil:

"Bas Bas paraları LEYLA'ya bi dahamı gelicez İkv ye :) "
Resim

SpannungxTHELOST
aLbus
SpannungxMeridyen
KABİL
Kullanıcı avatarı
mammy147
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen mammy147 »

LONCA PUANIYLAMI ALINCAK YOKSA AKÇEYLEMİ GENE bEnce akçe yaparlar.
burak16705
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen burak16705 »

......