GECE LONCASI ETKİLİŞİM ALANI

Loncanız hakkındaki tüm bilgilendirmeleri ve duyurularınızı buradan yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
halisbey
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

GECE LONCASI ETKİLİŞİM ALANI

Mesaj gönderen halisbey »

Resim
Desturumuz Alaca Karanlığı sevmem ben ya gündüz olmalı yada gece . kurşun ya anlından vurmalı yada namluda kalmalı..
Lonca dediğin azda olsa Değerli olmalı. Adı gibi Gecede bile Ay Işında Güneş gibi parlamalı.
Tam yıkıldı Derken yeniden Doğmalı.

Diğer loncalardan farklı olarak En Büyük farkımız BİZ BİR AİLEYİZ.
Bütün lonca üyeleri bu cizgiyi korumakla mükelleftir. Loncamızın İtibarını zedeliyecek yazışmalar İddalı bayisler ve diğer ikv oyuncularına Şef yaratık kesimlerinde Saygılı olmakla Mükelleftir. bunun dışındaki hareketler Hoş karşılanmaz
Lonca Alımları Referans ve diğer lonca arkadaşlarımızın onayı ile gercekleşir. bütün lonca üyeleri bütün lonca üyelerimizden sorumludur
Dostluk , arkadaşlık güven ve saygı dolu bu ortama gelecek arkadaşlara kapımız açıktır. başarı güzel arkadaşlıklarla coğalır birlik ve beraberlikle taclanır. Hedefimiz
Dostluk arkadaşlık muhabbet güven ve saygı dolu oyunun eğlencesine varmak
yusufyzc14
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: GECE LONCASI ETKİLİŞİM ALANI

Mesaj gönderen yusufyzc14 »

Selam benim oyun hakkında çok fazla bilgim yok sadece yıllar önce 2 ay falan oynamıştım şimdi tekrar başlamak istiyorum.
Karakterler,yetenekler,beceri dağılımları hakkında pek bilgim yok ve iletişim programları ilgili sorun yok hepsini kullanıyorum gelebilir miyim?