Meran United States Ottoman loncası

Loncanız hakkındaki tüm bilgilendirmeleri ve duyurularınızı buradan yapabilirsiniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
WoDDo
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Mesajlar: 17
Kayıt: 29 Mar 2016 03:30
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Gangsta S Side
İletişim:

Meran United States Ottoman loncası

Mesaj gönderen WoDDo » 14 Nis 2018 09:25

Resim
BAŞVURU FORMU VE DİSCORD LİNKİ ALTTADIR
 • Misyonumuz
  United States OTTOMAN AİLESİ

  Loncamızda yanımızda olan takım arkadaşlarımızla oynadığımız oyunlarda yüksek sıralara taşımak ve United States ottoman loncasının örnek olmasını saglamak, Oyuncular arasında iyi diyaloglar ve samimi arkadaşlık ortamı kurarak ailemizi genişletmek, her geçen gün kendimizi ve klanımızı daha iyi seviyelere getirmek için calışmalar yapmak, Oyunlarda oyuncularımıza doğru yolu gösterip oyun isteğini arttırmak loncamızı sadece oyunda değil diğer ortamlarda da saygın bir konuma getirmek, Loncamızın yetkililerini dinleyip alınan kurallara uymak, Temelde bu düşüncelerimizi tüm United States OTTOMAN ailesi olarak prensip edinmiş olmak, Bu saydığım kural ve düşüncelerimizin aksini uygulayanlara kesinlikle taviz vermeyiz. Loncamızı zedeliyecek davranışlarda bulunmamanızı rica ederim saygılarımla.

  United States OTTOMAN YÖNETİM EKİBİ

  Sende bu ailenin bir parçası olmak istersen bekleriz.


Lonca Kuralları
 • Kural 1
  Başvuruda bulunan üyelerin +18 yaş üstü olması şarttır.

  Kural 2
  Loncamızda dostluk esastır.Kimse kimsenin düşmanı değildir.Aramızda tartışma dahi yaşanmaz.Saygı ve sevgi çerçevesinde her birimiz birbirimizin abisi,ablası aynı zamanda da arkadaşı ve kardeşiyiz.

  Kural 3
  Hoşgörü loncamızın temelinde yatar.Herşeye,her olaya,her davranışa hoşgörü ile yaklaşırız.Birbirimize karşı oldukça hoşgörülü davranmalıyız.

  Kural 4
  Saygı ve sevginin bulunduğu bir ortam olan loncamızda yaşça büyük veya küçük kullanıcılar bulunmaktadır.Hiçbiri bir üyemize yada oyundan bir üyeye saygısızlık edemez,ettirmeyiz.Saygısızlığı tespit edildiği anda hesabı kapanmamışsa kapanması için talepte bulunan yine biz oluruz.

  Kural 5
  Loncamızda yardımlaşma esastır.Yardımlaşmanın olmadığı bir lonca sürekli dışa bağımlı yaşamak zorundadır ve bu diğer loncalara katkı sağlar.Bizler ise bütün alış verişlerimizi lonca içinden yaparak loncamızdaki üyelerimizin ihtiyaçlarını kendimizin karşılamasını sağlıyoruz.Bir üyemizin miktar belirterek yazdığı ürün ihtiyacı için elinde olan herkes elinde bulunan miktar ile üyemize mesaj iletmeleri ve alış verişlerini aralarında halletmeleri gerekmektedir.

  Kural 6
  Loncamız gün geçtikçe gelişen ve 1.liğini sağlamlaştıran bir loncadır.Bu yüzden üyelerimiz oldukça özverili çalışmaktadırlar.Loncamızdaki üyelerin hepsinin sürekli seviyeleri ve nakit paraları artmaktadır bu da onların sürekli geliştiklerinin göstergesidir.

  Kural 7
  Loncamızda bulunan her üye Birlik beraberlik içerisinde kalacaktır. Loncadaki arkadaşlarına uyum saglayarak oynaması ve öncelikle loncayı ön safta görmesi gerekir.

  Kural 8
  Loncamıza katılmak isteyen üyelerin geçiçi olmaması ve en ufak bir Tartışma sonucunda Loncadan direk ayrılması gibi nedenleri kabul etmiyoruz. Loncada bulunan yetkili ile görüşüp sorunların halledilip giderilmesine başvuruda bulunmanızı tavisye ediyoruz.

  Kural 9
  Lonca toplantısına zamanında verilen saatte olmalıdır eger mazareti varsa uygun bir şekilde çözümlenir..

  Kural 10
  Loncamıza katılmak isteyen üyeyin öncelikle sesli görüşmemizde bulunması zorunludur. Duruma göre (Discord)


[*]LONCA SİTESİhttp://www.loncauso.com
[*]BAŞVURU FORMUhttp://www.loncauso.com/basvuru.php
[*]DİSCORD ADRESİ https://discordapp.com/invite/van6DD8
 • Gangsta S Side
  WoDDo
  ClauS
  SevdamVATAN

Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Kurtadam Avcısı
Kurtadam Avcısı
Mesajlar: 2441
Kayıt: 30 Eki 2011 20:16
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
Konum: TÜRKİYE - iSTaNBuL
İletişim:

Re: Meran United States Ottoman loncası

Mesaj gönderen MaHKuMII » 14 Nis 2018 19:29

Hayırlı olsun kardeşim.

Cevapla

“Loncalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir