Anka Sunucusu <Phaidon> Loncası Alımları Başlamıştır.

Loncanız hakkındaki tüm bilgilendirmeleri ve duyurularınızı buradan yapabilirsiniz.
RexapiN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Zouka

Anka Sunucusu <Phaidon> Loncası Alımları Başlamıştır.

Mesaj gönderen RexapiN »

Kalabalıktan sıkılan , yeni bir ortam arayan ve ciddi anlamda bir ekip ile beraber bu oyunu oynamak isteyen arkadaşlar
için Anka sunucusunda bulunan <Phaidon> loncamızın alımlarını bir süreliğine açmış bulunmaktayız.Neden diye soracak
olursanız gerekli sayıya ulaşamadığımız için şef yaratıkları kesmekte zorluk çekiyoruz.Bunun önüne geçmek için loncamıza
en fazla 10 kişi olacak şekilde alım yapmaya karar verdik fakat yanlış anlaşılmanın önüne geçmek için şunu belirteyim biz yardım istemiyoruz ekibimize katılmak isteyenler için bir fırsat sunuyoruz bazı arkadaşlar bunu anlamakta zorlanacaktır tahmin edebiliyorum.Bugüne kadar süregelmiş lonca tanıtımları gibi şatafatlı sözlere ihtiyacımızın olduğunu pek düşünmüyorum.
Geldiğinizde nasıl bir ekibin sizi karşılayacağını merak ediyorsanız kanalımın linkini de şuraya bırakıyorum
https://www.youtube.com/channel/UCkKMG0 ... x3buC_ggGg

Toplamda 12-15 kişi olmayı planlıyoruz , amacımız kalabalık bir ortam oluşturmaktan ziyade yıllardır beraber olduğumuz bu ekibe
bir kemik kadro daha oluşturmak Beyazköşk dahil tüm sunuculardan gelecek arkadaşlara kapımız ziyadesiyle açıktır.

Her ne kadar aklın yaşda olmadığını bilsekde 18 yaşının altında olanları maalesef kabul edemiyoruz.Ekibimize katılmak isteyen arkadaşların aşağıda belirttiğim özelliklerin çoğunu karşılaması gerekmektedir.
Lonca içerisinde veya sohbet panellerinde gereksiz muhabbetler yapılması pek hoş karşılanmaz.
Elinizden geldiğince iksirinizin bulunması ve tılsımlarınızın tamamlanmış olması gerekir.
Belirli bir seviyede oyun tecrübesi ve oyun hakkında bilginizin olması gerekir.
Çevrimiçi olma sürenizin zaman dilimi fark etmeksizin yeterli olması gerekir.
Lonca içerisinde kimseden maddi bir beklenti içinde olunmaması ve vurdumduymaz hareketlerde bulunulmaması gerekir.

Son olarak şu konuya açıklık getirmek istiyorum Karaköy eklentisi geldiğinde bizler Beyazköşk sunucusunun kalabalık olacağını tahmin ettik
ve daha rahat bir ortamda Karaköy eklentisini deneyimlemek için toplu olarak Anka sunucusuna geçtik. Bunu korku , kaçtı diye algılayanlar
gerçekten komik olduklarının farkında değiller sizler nasıl düşünüyorsunuz , konuşuyorsunuz bilmiyorum ama bizim nedenimiz buydu.

Loncamıza katılmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten benimle bizzat iletişime geçebilir. Kirlilik olmaması açısından buradan yazmamaya gayret edelim.
https://www.facebook.com/anka.phaidon.7

Anka
<Phaidon>
RexapiN
Clonex

Beyazköşk
<Zouka>
LoNeLiFe
FaKeLiFe
AlanWalker