Güçlü Kardeşler Birliği - Etkileşim ve Tanıtım [Eminönü Su.]

Loncanız hakkındaki tüm bilgilendirmeleri ve duyurularınızı buradan yapabilirsiniz.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Güçlü Kardeşler Birliği - Etkileşim ve Tanıtım [Eminönü Su.]

Mesaj gönderen Esadullah »

Resim
Resim
İlk ve tek Türk yapımı Devasa Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu (MMORPG) olan İstanbul Kıyamet Vakti'nin Eminönü sunucusunda; Önceliği kardeşlik olup bunun yanı sıra sevgi, saygı, dostluk, güvenilirlik, hoşgörülülük ilkelerini benimseyen Güçlü Kardeşler Birliği loncamızın etkileşim ve tanıtım adı altında sohbet etmeyi ve loncayı tanıtmayı amaçlayan konumuza hoş geldiniz.

Bu konu içeriğinde loncamız içerisinde yapılan etkinlik ve aktivite gibi unsurları görebilirsiniz.

Lonca üye listesi her yeni katılan üye, her uzaklaştırılan üye ve her ayrılan üye durumunda güncellenmektedir. Loncadan uzaklaştırılan veya ayrılan her üyenin bu konuda yeni bir iletide ismi belirtilerek ilişiği kesildiği bildirilir. Loncamızın kurallarını, vizyonumuzu, misyonumuzu ve alım sürecini bilgi edinmek için buraya tıklayınız.

GKB Ekibi, yeni üyelerimize kolaylık sağlamak amacıyla; Arz ve Lodos Klanlarında failiyet göstermektedir. Loncamıza katılım için başvuru yapmak isteyen oyuncuların öncelikle bu formu okumaları rica olunur.

Geniş bilgi ve lonca takım listesi için asil konu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Listede ismi geçerli olan karakterler dışında hiç bir üyemiz yoktur. Verilen/verilecek rahatsızlıklardan mesul değiliz. Bilginize..

Takım Sözcüsü,
Ali "Esedullah" B.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Re: Güçlü Kardeşler Birliği - Etkileşim ve Tanıtım [Eminönü Su.]

Selamlar,

Yeni bölge istinadiyen ekibimize üye alımlarını durdurmuş bulunmaktayız.

Yeni alımlar için bizleri buradan veya asil konu üzerinden duyurulara göz atabilirsiniz, görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Lonca üye alımlarımız tekrardan başlatılmıştır. (12.03.2018)

GKB Ekibi, yeni üyelerimize kolaylık sağlamak amacıyla; Arz ve Lodos Klanlarında failiyet göstermektedir. Loncamıza katılım için başvuru yapmak isteyen oyuncuların öncelikle bu formu okumaları rica olunur.

Geniş bilgi ve sorularınız için İKV Resmi Forum üzerinden ÖM (özel Mesaj) yoluyla veya oyun içerisinde bana ulaşabilirsiniz.

Bilginize sunarız.

Takım Sözcüsü,
esedullahAli
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: A. H. H
İletişim: