BeyazKöşkde Yardıma İhtiyacı Olanlar

Loncanız hakkındaki tüm bilgilendirmeleri ve duyurularınızı buradan yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
PoKeLMe
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

BeyazKöşkde Yardıma İhtiyacı Olanlar

Mesaj gönderen PoKeLMe »

<Maksure>Loncamıza alımları bir süreliğine başlatmış bulunmaktayız beyazköşk sunucusunda oynayan herhangi bir vukuatı bulunmayan yardıma ihtiyacı olan olmayan çemberlitaşa girmek isteyip giremeyen arkadaşlarımıza da kapımız açıktır abilerimizi ablalarımızı kardeşlerimizi herkesi bekleriz.

Loncamız ayda bir olmak üzere aidat toplanacaktır aidatı loncaya en az bir haftalık arttırıcı yada oyun içi para şeklinde ödeyebilirsiniz.Aidatın amacı aktif oyuncu sayımızı fazla yapmak ve loncamızda daimi bir arttıcı bulunmaktır bunun dışında başka bir amaç güdülmemektedir.

Muhabetti güzel dost ortamı arayanlar doğru yere geldiniz ilerki zamanlarda gerek loncamız içinde turnuva etkinlik buluşma vs. herşey olabilir,bolca grub bölgesine gireceğiz.

Başvurular internet sitesi üzerinden yada oyun içinden 'PoKeLMe' isimli karaktere ulaşarak yapabilirsiniz iyi oyunlar,iyi eğlenceler..
SoNeFeR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: BeyazKöşkde Yardıma İhtiyacı Olanlar

Mesaj gönderen SoNeFeR »

Merhabalar lodos oncasiysa bana ulsabilirmisiniz Sonefer Sonefse oyun içinden. Sonefse carinda ll bulunmamaktadir.
Kullanıcı avatarı
ybrdelisix
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: BeyazKöşkde Yardıma İhtiyacı Olanlar

Mesaj gönderen ybrdelisix »

Pandora 'dan selamlar :D yyardım sever bir loncasınız ben şahidim
HAYATResimDIR