Güçlü Kardeşler Birliği

Loncanız hakkındaki tüm bilgilendirmeleri ve duyurularınızı buradan yapabilirsiniz.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Mesajlar: 934
Kayıt: 25 Tem 2014 14:50

Güçlü Kardeşler Birliği

Mesaj gönderen TOLGA » 25 Nis 2017 00:31

Resim
Güçlü Kardeşler Birliği loncası, ilk ve tek Türk yapımı Devasa Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu (MMORPG) olan İstanbul Kıyamet Vakti'nin Eminönü sunucusunda; önceliği kardeşlik olup bunun yanı sıra sevgi, saygı, dostluk, güvenilirlik, hoşgörülülük ilkelerini benimseyen bir loncadır. Bu konu içeriğinde lonca kurallarımızı, vizyonumuzu, misyonumuzu ve alım sürecini bilgi edinebilirsiniz. İçeriğinde loncamızın güncel üye listesinin bulunduğu, etkileşim ve tanıtım adı altında sohbet etmeyi ve bilgi paylaşmayı amaçlayan konumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kurallarımız Nelerdir?

  • Lonca üyeleri arasında lonca içi huzur ve düzeni bozacak bir sorun meydana geldiği ve çözüme kavuşturulmadığı takdirde sorunu başlatan tarafın, gereken durumlarda da her iki tarafın lonca ile ilişkisi belli bir müddet veyahut kalıcı bir şekilde kesilir.
  • Genel toplum ahlakına aykırı davranışlarda bulunmak; milli, manevi, dini, düşüncelere ve kişilerin etnik unsurlarına, ailevi değerlerine saygısızlıkta bulunmak bu kural gereği yasaklanmıştır. Bu kuralı ihlal eden üyeler loncadan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
  • Lonca üyelerinin, oyun içerisinde hırsızlık ve dolandırıcılık gibi suç teşkil eden her türlü eylemde bulunması yasaktır. Bu tür eylemlerde bulunmuş üyeler loncadan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
  • Lonca içerisinde görüşülen konular, alınan kararlar ve yapılan her türlü etkinlik ve faaliyetlerin dışarıya sızdırılması yasaktır. Bu kuralı ihlal eden üyeler loncadan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
  • Lonca üyelerinin, her hangi bir karakteri ile başka loncaya mensup olması yasaktır. Bu kuralı ihlal eden üyeler gerekli yaptırımlar sonucu karşı loncayı terk etmez ise loncadan ilişiği kesilir.
  • Sağlıklı bir iletişim platformu oluşturabilmek adına lonca içerisinde kullanılan programlardan (WhatsApp, Skype) en az birisini kullanması gerekmektedir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz Nelerdir?

Vizyonumuz
Güçlü Kardeşler Birliği ekibi olarak; birlik ve beraberliğimizle, çevremizdekilere karşı gösterdiğimiz sevgi, saygı ve bize duyulan güven ile şekillendirdiğimiz, eğlence amaçlı müteşebbis oyun anlayışımızla, her alanda oyunumuza neşeyle sürdürülebilir değerler katmak. Herhangi bir siyasi propaganda, bölücü veya ayırıcı diyaloglara girmeden ve siyasi görüş, din, ırk ayrımcılığı yapmadan birlik beraberlik içerisinde olmak.

Misyonumuz
Oyun ve oyuncular için değer yaratan, çevremize ve rakiplerimize saygılı, girişimci ve yenilikçi ruha sahip, muhteşem bir düzeyde en başarılı ekipler arasında yer almak. Bu amaç ile hareket ederken birbirimize ve oyunumuza gösterdiğimiz bağlılığın zenginleşmesine katkıda bulunmak.

Loncamıza Nasıl Katılabilirsiniz?

Loncamıza katılmak isteyen her oyuncu başvuru yapmalıdır. Başvuru yapan her üye alım sürecini girmiş sayılır, alım sürecimiz yoğunluğa göre değişkenlik gösterdiği için kesin bir tarih verilememektedir. Lonca kurallarımıza uyan ve alım sorumluları tarafından olumlu gözetilen her üye loncamıza dahil olabilir. Loncamız sürekli alıma açık olmadığı için buraya tıklayarak aktif olduğumuz bu konu üzerinden takip edip alım sürecini bilgi edinebilirsiniz. Aktif konumuzda paylaşacağımız alım süreci ile ilgili olan iletimizde vereceğimiz başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Yalnızca olumlu sonuç alan başvurulara geri dönüş sağlanmaktadır, bilgilerinize sunarız.
GKB BAŞVURU FORMU

Herkese iyi eğlenceler dileriz.


Resim
En son AFRASiYAB tarafından 29 Tem 2017 01:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Resim

Kullanıcı avatarı
TOLGA
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Mesajlar: 934
Kayıt: 25 Tem 2014 14:50

Re: Güçlü Kardeşler Birliği

Mesaj gönderen TOLGA » 30 Tem 2017 18:57

Günceldir.
Resim

Kilitli

“Loncalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir