Adım Adım Karakter Aktarım

İKV Dükkan da bulunan ürünler, sorular ve öneriler
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Erdogan
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Adım Adım Karakter Aktarım

Mesaj gönderen Erdogan »

Merhaba,

Karakter Aktarım işlemi ile ilgili detaylı anlatım aşağıda mevcuttur. İlginiz için teşekkürler.

Adım 1: Resmi Siteye ve Dükkan'a Giriş

İnternet tarayıcınızın adres satırına http://www.istanbuloyun.com yazarak İKV Resmi Web Sayfasına ulaşabilirsiniz. Dükkan'a ulaşmak için açılan sayfada Dükkan menüsüne tıklamanız yeterlidir.

Resim

Adım 2: Üye Girişi

Açılan sayfada devam etmek için üye girişi yapılmalıdır. Üye girişi yaparak işleme devam ediniz.

Resim

Adım 3: Transfer Hakkı Satın Alma 1. Adım

[imgleft]http://imageshack.us/a/img809/9393/9cpw.png[/imgleft]Açılan "Vitrin" sayfasında veya sol menüde bulabileceğiniz "Ürünler" sayfasında bulunan "Diğer" kategorisinde Transfer Hakkı ürününü bulabilirsiniz.

Resim

Ürünler sayfasından bulunan Karakter Transfer Hakkı ürününü "Satın Al" butonunu kullanarak satın alabilirsiniz.

Resim

Adım 4: Transfer Hakkı Satın Alma 2. Adım

Açılacak olan "Ürünler" sayfasından "Karakter Transfer Hakkı(1 Adet)" ürününü satın almak için "Evet" butonuna tıklayabilirsiniz.

Resim

Adım 5: Transfer Hakkı Kullanma

Satın almış olduğunuz Karakter Transfer Hakkı'nı hemen kullanmak için "Kullan" butonuna tıklayabilirsiniz.

Resim

Adım 6: Karakter Transfer Bilgilerinin Girilmesi

Transfer yapılacak kaynak ve hedef hesap bilgilerini girdikten sonra, girilen bilgilerin doğruluğunu kontrol ederek "Gönder" butonu ile işleme devam edebilirsiniz.

Resim
Resim

Adım 7: Aktarılacak Karakter Seçimi

Aktarmak istediğiniz karakteri, seçim menüsünü kullanarak seçebilirsiniz. Daha sonra "Gönder" butonuna tıklamanız yeterlidir.

Resim
Resim

Adım 8: Karakter Transfer Onayı

Karakterin transferi için son onayı, karşınıza gelecek onay sayfasından verebilirsiniz. Karakteri aktarmak istediğinizden eminseniz "Evet" butonu ile devam edebilirsiniz.

Resim

Adım 9: Onay Kodu ve İşlem Sonu

İşleminiz GSM üyeliği kullanıyorsanız GSM hattınıza gelecek olan mesaj ile, e-posta hesabı kullanıyorsanız e-postanıza gelecek olan e-posta ile onay işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Resim

Onay işleminin ardından aktarım işlemi bir sonraki sabah sunucu güncellemesi ile gerçekleştirilecektir.

Resim

Karakter Transfer Talebi İptali

Dilerseniz Karakter Transferlerinizi iptal edebilirsiniz. "Karakter Seçme Adımına Dön" seçeneğini kullanarak transferini istediğiniz karakterleri görüntüleyebilirsiniz.

Resim

Görüntülenen karakter listesinin sağında bulunan "İptal" seçeneğini kullanarak, çıkacak onay mesajına "Tamam" diyerek işlemi iptal edebilirsiniz.

Resim

Not: Karakter Aktarım İşleminin iptal edilmesi durumunda kullanılan karakter aktarım hakkı iade edilir.

İlginiz için teşekkürler.
Kilitli