Adım Adım Silah Yükseltme İşlemi

İKV Dükkan da bulunan ürünler, sorular ve öneriler
Kullanıcı avatarı
Erdogan
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
İletişim:

Adım Adım Silah Yükseltme İşlemi

Mesaj gönderen Erdogan »

Merhaba,

Silah Yükseltme işlemi ile ilgili detaylı anlatım aşağıda mevcuttur. İlginiz için teşekkürler.

Adım 1: Resmi Siteye ve Dükkan'a giriş

İnternet tarayıcınızın adres satırına http://www.istanbuloyun.com yazarak İKV Resmi Web Sayfasına ulaşabilirsiniz. Dükkan'a ulaşmak için açılan sayfada Dükkan menüsüne tıklamanız yeterlidir.

Resim

Adım 2: Üye Girişi

Açılan sayfada devam etmek için üye girişi yapılmalıdır. Bilgilerinizi doğru bir şekilde yazınız ve Giriş Yap butonuna tıklayınız.

Resim

Adım 3: Akçe Satın Alma/Yükleme

Üye girişi yaptıktan sonra karşımıza çıkan Vitrin sayfasının üst kısmında bulunan 'Akçe Al/Yükle' menüsünü kullanarak Akçe yükleme sayfasına gidiniz.

Resim

Eğer hesabınızda Akçe yüklü değilse, cep telefonunuzun mesaj bölümüne almak istediğiniz Akçe miktarının kodunu girerek 7979'a kısa mesaj atınız. Gelen onay mesajını EVET ya da ONAY yazarak cevaplayınız. sonra cep telefonunuza gelen E-PIN kodu ve Şifresini E-PIN aktivasyonu alanına girerek gönder tuşuna basınız. Böylelikle satın aldığınız Akçe kolayca hesabına yüklenmiş olacaktır.

Akçe Miktarları,Kodları ve Fiyatları

Akçe Miktarı  
  Kodu  
  Fiyatı  
500 AkçeIKV500
  5 TL  
1000 AkçeIKV1000
  10 TL  
2500 AkçeIKV2500
  25 TL  

Avea veya Turkcell hattından Mobil Ödeme ile Akçe almak için, istediğin Akçe miktarının kodunu cep telefonunuzun mesaj bölümüne almak istediğiniz akçe miktarının kodunu girerek 7979'a kısa mesaj atınız.

Örneğin 1000 Akçe almak için IKV1000 yaz 7979'a kısa mesaj gönder.

Dilerseniz PayPal, Kredi Kartı (3Pay) ve Sobee Game Card ile de akçe satın alabilirsiniz.

Satın alma işlemleri hakkında bilgi almak için; http://istanbuloyun.com/ApplyEpin.aspx

Adım 4: Akçe Yükleme

Satın almış olduğunuz E-Pin kodu ve E-Pin şifresini, güvenlik kodu ile birlikte "E-Pin Aktivasyonu" bölümüne giriniz. Kontrol ettikten sonra "Gönder" butonunu kullanınız.

Resim

Adım 5: Silah Yükseltme Satın Alma 1. Adım

"Hesabınıza xxxx Akçe başarıyla yüklenmiştir." Sayfanın üst kısmından veya sol tarafta bulunan Dükkan menüsünden "Silah Yükseltme" seçeneğine tıklayarak ürüne gidebilirsiniz.

Adım 6: Silah Yüksetme Satın Alma 2. Adım

Karşınıza çıkan sayfada ürün ile ilgili detayları inceleyebilir, ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. Kontrol ettikten sonra "Satın Al" seçeneği ile devam edebilirsiniz.

Resim

Adım 7: Silah Yükseltme Satın Alma 3. Adım Onay İşlemi

Son kontrolleri yaptıktan sonra işlemi gerçekleştirmek için "Evet" i seçebilirsiniz.

Resim

Adım 8: Silah Yükseltme Kullanma

Silah Yükseltme (1 Silah) ürünü hesabınıza başarıyla eklenmiştir!
Yüklenen Adet: 1

Hemen kullanmak için "Kullan" butonuna basabilirsiniz, dilerseniz daha sonra Ürünlerim bölümüne girerek Silah Yükseltme Ürününü kullanabilirsiniz.

Resim

Ayrıca Dükkan bölümünden Silah Yükseltme Detay seçeneğine tıklayarak Silah Yükseltme hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Resim

Adım 9: Silah Yükseltme 1. Adım

Ürünü Kullan butonuna tıkladıktan sonra seçenekleri kullanarak işleme devam edebilirsiniz. Sunucu Adı, Karakter Adı ve Yükseltilecek Silah seçeneklerini doğru seçtiğinizden emin olmalısınız.

Not: (Örnek olarak "Urban İcadı Philotheos Modeli Tungsten Kesik Çifte" nadide silah kullanılmıştır.)

Resim

Adım 10: Silah Yükseltme 2. Adım

Silah seçiminden sonra yükseltme seçenekleri değerlendirilmelidir. Bulunan iki efsundan herhangi birini yükseltebilirsiniz. Seçeneklerden istediğinizi işaretleyerek "Gönder" butonunu kullanarak devam edebilirsiniz.

Resim

Adım 11: Silah Yükseltme 3. Adım Onay İşlemi

Silahınızın alacağı son hal ile ilgili bilgileri kontrol ettikten sonra işlemi "Evet" ile onaylayabilirsiniz. Bu işlemin geri dönüşü yoktur.

Resim

Adım 12: Bitiş

İşleminiz tamamlanmıştır. Sunucu güncellemesinden sonra silahınız güncellenecektir.

Resim

Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Canceazi
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: #direngezi

Re: Adım Adım Silah Yükseltme İşlemi

Mesaj gönderen Canceazi »

Akçeyi yanlış hesabıma yükledim onu diğer hesabıma aktarma şansım var mı ?
Resim
Colorado - Magicem
- BeoWulfxBaNDeRaS - MeGaxPeaRSoN

Resim
Kullanıcı avatarı
bilall
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: ALTINORDU

Mesaj gönderen bilall »

Hocam tamam güzel iyide, sadece şaheser ve nadide itemlerımızı mı güçlendırebılıyoruz ?
Açıklamalarda çift efsunlu (sarı) olan ıtemlerınızıde guçlendırebılırsınız yazıyor, fakat güçlendırme yaptıgımız kısımda o efsunu seçme kısmı yok bılgı verırsenız sevinirim..
HER ZAMAN EN İYİ

BATMANPETROLSPOR
xBATMANPETROLx
Kullanıcı avatarı
izhar
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Lonca: Friends Of Heaven

Mesaj gönderen izhar »

ya benım akçeler gıttı ama ecel hala aynı yardım pls *
kanunixxbaşkan
Kullanıcı avatarı
Orti
Developer
Developer
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Sobee
İletişim:

Mesaj gönderen Orti »

bilall yazdı:Hocam tamam güzel iyide, sadece şaheser ve nadide itemlerımızı mı güçlendırebılıyoruz ?
Açıklamalarda çift efsunlu (sarı) olan ıtemlerınızıde guçlendırebılırsınız yazıyor, fakat güçlendırme yaptıgımız kısımda o efsunu seçme kısmı yok bılgı verırsenız sevinirim..
Açıklamada da belirtildiği gibi Çift efsunlu (sarı) eşyalarınızıda yükseltebilirsiniz. Silah Yükseltme sayfasında yükseltmek istediğiniz efsunun seçeneğini seçerek dilediğiniz efsunu yükseltebilirsiniz.
izhar yazdı:ya benım akçeler gıttı ama ecel hala aynı yardım pls *
Silah yükseltme başvuruları bir sonraki sabah güncellemesi ile birlikte yapılmaktadır. Güncellemeden önce başvuruda bulunduysanız ve silahınız yükselmedi ise lütfen Karakter adınız ve yükseltmek istediğiniz silah bilgilerini Destek formu üzerinden bizlere iletiniz.
Kullanıcı avatarı
izhar
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Lonca: Friends Of Heaven

Mesaj gönderen izhar »

ya ortı paşam yukledık şimdı bana bı msj geldı bu karakter hakkında sılh efsunu yukselyılmedı dıyor böyle şeymı olurya
kanunixxbaşkan
Kullanıcı avatarı
Orti
Developer
Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Orti »

izhar yazdı:ya ortı paşam yukledık şimdı bana bı msj geldı bu karakter hakkında sılh efsunu yukselyılmedı dıyor böyle şeymı olurya

Akçe yüklemiş hatta silah yükseltme hakkı satın almış olabilirsin. Ama satın almış olduğunuz Silah yükseltme hakkı ile Silah Yükseltme Başvurusunda bulunman gerekiyor. www.istanbuloyun.com/UpgradeWeapon.aspx sayfasına giderek yükseltmek istediğin silah için yükseltme başvurusunda bulunman gerekiyor.
Gokhan25
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Gokhan25 »

[http://goo.gl/mc9cY]Resim [http://goo.gl/mc9cY]Resim

Silah yükseltme işlemi için gereken her adımı dün itibari ile gerçekleştirdim. Ancak silahta efsunlar çıkmış gibi yazmasına rağmen karakter penceresinde etkin görünmüyor. Ayrıca bahsedilen görüntü efektide yok. Oyundan çıkıp girdim, silahı çantaya alıp geri giydim, bir değiiklik fark edemedim. Bu bir aksaklıkmıdır ? Yoksa eksik yaptığım her hangi birşey mi var ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar dilerim.

Gökhan Gülen
Gokhan25
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Gokhan25 »

yukardaki iletiyi silerseniz sevinirim, tamam oldu herşey tşkler, örs yokmuş meğer :lol:
Kullanıcı avatarı
Orti
Developer
Developer
İletişim:

Mesaj gönderen Orti »

Gokhan25 yazdı:yukardaki iletiyi silerseniz sevinirim, tamam oldu herşey tşkler, örs yokmuş meğer :lol:
İletinin silinmesine gerek yok. Burada oyunculara bir bilgilendirme olarak durabilir :) Silahınızı yükselttikten sonra Efektleri göremiyorsanız Örs yapmanız gerekmektedir. :)