[Soru-Cevap] Silah Yükseltme

İKV Dükkan da bulunan ürünler, sorular ve öneriler
Kilitli
Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

[Soru-Cevap] Silah Yükseltme

Mesaj gönderen Lathander »

Silah Yükseltme Hakkı

Silah Yükseltme nedir?
Silah Yükseltme en az 40 seviye efsuna sahip olan ve en az çift efsunu (sarı,nadide) bulunan silahlarınızda seçtiğiniz efsun değerini artıran ve bununla kalmayıp, İKV'de bir ilk olan her efsuna özel efekti silahınıza ekleyen bir özelliktir.Detaylar içintıklayınız.

Silah Yükseltme hakkı nasıl alınır?
İKV Dükkan'dan 1995 Akçe karşılığında Silah Yükseltme Hakkı satın alabilirsiniz.

Silah Yükseltme hakkı tüm silahlarım için geçerli olur mu?
Bir silahın yükseltilebilmesi için en az çift efsuna (sarı) sahip olmalıdır. Efsunlar ise en az 40 seviye olmalıdır. Detaylı bilgi içintıklayınız.

Silah Yükseltme hakkımı başka üyeliklerde kullanabilir miyim?
Silah yükseltme hakkını sadece Silah Yükseltme Hakkı satın aldığınız üyeliğinizde bulunan karakterinizde kullanabilirsiniz.

Silah Yükseltme hakkımı istediğim sunucuda ve karakterimde kullanabilir miyim?
Evet. Silah Yükseltme Hakkınızı dilediğiniz sunucudaki karakterinizde kullanabilirsiniz.

Silah Yükseltme hakkının son kullanma tarihi var mı?
Hayır. Dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Satın aldığım Silah Yükseltme haklarının sayısına nereden bakabilirim?
İKV Dükkan'dan Ürünlerim bölümünde kaç adet Silah Yükseltme Hakkınız olduğunu görebilirsiniz.

Kaç tane Silah Yükseltme başvurum olduğuna nereden bakabilirim?
İKV Dükkan'dan Ürünlerim bölümünde kaç adet Silah Yükseltme başvurunuzun işlemde olduğunu görebilirsiniz.

Silah yükseltmeyi yanlışlıkla istemediğimiz bir silaha yaptım geri alabilme şansımız varmı ?
Hayır. Yükseltilen Silah eski haline döndürülemez, hak iade edilemez.

Silah yükseltme talebinde bulunduğum silahı yanlışlıkla sildim. Silah Yükseltme hakkım boşa mı gitti?
Hayır gitmez. Ertesi sabah Silah Yükseltme hakkınız size iade edilir.

Silah yükseltme talebinde bulunduğum silahın olduğu karakteri başka üyeliğe aktardım. Silah Yükseltme hakkım boşa mı gitti?
Hakkınız boşa gitmez. Silah yükseltme işleminiz iptal olur, silah yükselmez, ertesi sabah Silah Yükseltme hakkınız iade edilir.

Silah yükseltme talebinde bulunduğum silah yükseltme olmadan önce başkasına sattımda o silah başka karakterde olsa da yükselir mi?
Hayır. Silah yükseltilmeden önce bir şekilde sizden giderse, hakkınız ertesi sabah iade edilir.
İKV'den Haberdar Olun!

http://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti[/center]
Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: [Silah Yükseltme]Soru-Cevap

Silah Yükseltme ile ilgili sorular

Hangi silahlarımı yükseltebilirim?
Bir silahın yükseltilebilmesi için en az çift efsuna (sarı) sahip olmalıdır. Efsunlar ise en az 40 seviye olmalıdır.Detaylı bilgi için tıklayınız.

En fazla kaç silahımı yükseltebilirim?
Sahip olduğunuz ve Silah Yükseltme şartlarına uyan tüm silahlarınızı yükseltebilir, çeşit çeşit efektli silahlara sahip olabilirsiniz.

Silahımdaki iki efsunu da yükseltebilir miyim?
Hayır. Bir silahta sadece seçilen bir efsun yükseltilebilir.

Yükselttiğim silahımı tekrar yükseltebilir miyim?
Hayır. Bir silah sadece bir sefer yükseltilebilir.

Silahımı yükselttim, silahımda oyunda daha önce hiç görmediğim şekiller efektler çıktı!! Silahıma ne oldu?
Silahınız İKV'de bir ilki yaşadı. Sobee'nin İKV severlere bir sürprizi olan bu efektler sizi ve silahınızı daha çekici gösterecektir. Her efsun için ayrı efektler tasarlanmıştır. Farklı silahlarınızı yükselterek farklı efektlere sahip olabilirsiniz.

Yükselttiğim silahı başka karaktere verebilir miyim?
Hayır. Yükselttiğiniz silah Şaheser özelliği kazanır ve size bağlanır.

Yükseltilmiş silah olan karakterimi başka üyeliğe aktardığımda, silahım eski haline döner mi?
Hayır eski haline dönmez. Karakterinizi başka üyeliklere aktarmanız yükseltilmiş silahınıza etki etmez.

Yükseltilmiş silah olan karakterim silinip, geri kurtardığımda, Yükseltilmiş silahım eski haline döner mi?
Hayır eski haline dönmez. Eğer karakter silindiğinde silah karakterinizde ise en son bıraktığınız gibi kavuşabilirsiniz.

Yükselttiğim silahı tekrar eski haline getirebilir miyim?
Hayır. Silah Yükseltme geri alınamayan bir işlemdir.

Ben Direnç elektrikteki görselini çok beğeniyorum ama direnç elektrik efsununu yükseltmek istemiyorum. O görselin istediğim silaha eklenmesini sağlayabilir miyiz ?
Şu an için hayır.
İKV'den Haberdar Olun!

Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: [Silah Yükseltme]Soru-Cevap

Silah Yükseltme Formu ile ilgili sorular

Yükseltmek istediğim silah karakterimin elinde mi olmalı?
Yükseltmek istediğiniz silahın karakterinizde olması yeterlidir. Çanta, banka yada elinde olmasının önemi yoktur.

Yükseltmek istediğim silahı formda göremiyorum? Neden olabilir?
Her silah yükseltilmez. Silah Yükseltme şartlarına uymayan silahlar yanlış kullanımı önlemek amacı ile formda gösterilmez.

Silahı şimdi satın aldım/düşürdüm, hatta şu an oyundayım ama formda silahımı göremiyorum. Ne yapmalıyım?
Silahınızı formda görebilmek için en az bir kere oyundan ESC-> Çıkış yaparak oyundan çıkmanız gereklidir. Oyundan bu şekilde çıkınız ve formu yeniden açınız.

Silah Yükseltme başvurumu yaptım. Silahım ne zaman yükselir?
Silah Yükseltme işlemleri bir sonraki sabah gerçekleştirilmektedir.

Form sayfası açılmıyor/hata veriyor ne yapmalıyım?
Lütfen zaman kaybetmeden İKV Destek Takımı'nı haberdar ediniz.

Silah Yükseltme talebimi gönderirken sayfa hata mesajı verdi ne yapmalıyım?
Lütfen zaman kaybetmeden İKV Destek Takımı'nı haberdar ediniz.
İKV'den Haberdar Olun!

Kilitli