Yağma Artırıcılar

İKV Dükkan da bulunan ürünler, sorular ve öneriler
Kullanıcı avatarı
goddied
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yağma Artırıcılar

Mesaj gönderen goddied »

memetcik 06 Mar 2011 17:16

Merhaba millet bunların hepsi yalan arkadaşa 1 haftalık yüzde 60 lık aldık sabahtan akşama kada çekiyor çıkmıyordu anca oyuncuları nasıl kazık vuracaklarını düşünüyorlar onlar yalan bir silah yükseltme doğru ne migrattan akçe ile itemmi düşürülür.Bence en iyisi bırakın bu oyunu tavsiye etmem Wolfteam oynayın yinde keyfiniz bilir
<<<<<<<Cihan ı Hükümran>>>>>>>

IIxXPiYaNiStxXII IxXPiYaNiStxI ThePiyanist
Kullanıcı avatarı
izhar
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Friends Of Heaven

Mesaj gönderen izhar »

1 HAFTALIK VE 1 AYLIK MIGRAT ARTICI ALDIM WE HEMEN HER AKŞAM KESDIM
YAKLAŞIK 30 KESIMI BUL KI BUNDAN ÖNCEDE 50 CIWARINDA KESDIM
WE HALA ZIRH YOK

BOYLE ADALETIN
kanunixxbaşkan
Kullanıcı avatarı
iskar43
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen iskar43 »

[color=#00FF00Şefin %20 luk efsunlu eşya düşürme artışı bu ürüne sahip her oyuncu için toplanır. Örneğin 6 kişilik bir grupta herkes bu ürüne sahipse efsunlu eşya düşürme olasılığı 6 x %20 = %120 artar!

][/color]

Sizce bu doğrumudur.Çünkü 3 kişi yüzde 60/20 den almış bende dair.Ama hem cent hemde junon boş hiç bir item vermedi.Yaf olamayan şeyleri yazmayın sayın yönetimmmm
xİSKARx ııİSKARıı KıLLtoLiVe KıLLtoLiVee TheNoBLeS

Bir Zamanlar(beta) :: xxmafyaisoxx Fianxmafyaiso
SNOX
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen SNOX »

Yağma Artırıcılara verdiğim paraya acıyorum.

%30 sığınak %30 migrat %60 migrat paketlerinin hepsini aldım şuan aktif. Hiçbirşey çıkmaması bir yana girdiğim gruplarda şifacı dışında 3 efsunlu eşya düşeren çıkmadı :shock: Bütün itemler şifaya düşüyor. Bu dengesizliğe anlam veremiyorum.
Kullanıcı avatarı
KESFED
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen KESFED »

Merhaba

Uzun Bir Sureden beri Oyunu Oynamakta olan Oyunculardan biriyim..

Sıgnak ve MİGRAT Şans Yağma Artırıcılardaki Hatalar Devam edıyor Bu hataların Düzeltilmesi erekiyor, 1 Aylık Yagma Artırıcı Kullanan Oyunculardan Biriside Benim Oyunda Saatlerımızı Emeklerımızı Gunlerımızı Gecelerımızı Harcıyoruz, Oyundaki Yagma Artırıcıların Hatalarının Duzeltılmesını Rıca Edıyoruz..

1 Aylık Sıgnak 1 Aylık Migrat Yagma Artırıcı Kullanıyorum ama Hepsı Hıkaye Tek Karekter olarak gırıyorum bu iki Bölgeye Halen Daha Bır Şeyler Cıkmıs Degıl Yagma ve Şans Artırıcıların Son Anları Gelmesıne Ragmen Daha Bır Karekterımın Bıle bır ITEM Bır Kolye Bır Yuzuk Ne De bır Zırh Çıktıgı Yok..

Bızlerde Herseyın Farkındayız Oyun Parayla Kuruldu Kazanılması Emeklerın Alınması Gerekıyor .. Ama Bızım Verdıgımız Paralar Emekler Ne olacak Bızler Oyunda Oynuyoruz Plus umuzu AKCE mızı Alıyoruz Kullanıyoruz ama Bızler Emeklerımızın karşılıgını alamıyoruz..

Oyunda Reklamlar Cıkıyor falan Artırıcı Falan alın Sansınız Artsın Dıye Cıkıyor Yazılar Ama Artan Sans Yok Daha cok Azalan Şanslar var..

Daha Güzel Bir İKV icin Lütfen Herkes Emeklerının Karşılıgını Alsın Herkes Mutlu olsun ..
Resim

Karanlık Aydınlıktan
Yalan Doğrudan Kaçar...
Güneş Yalnız Da Olsa
Etrafa Işık Saçar.
Üzülme....
Doğruların Kaderidir Yalnızlık,
Kargalar Sürüyle,
Kartallar Yalnız Uçar
Kullanıcı avatarı
KESFED
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen KESFED »

KESFED yazdı:Merhaba

Uzun Bir Sureden beri Oyunu Oynamakta olan Oyunculardan biriyim..

Sıgnak ve MİGRAT Şans Yağma Artırıcılardaki Hatalar Devam edıyor Bu hataların Düzeltilmesi erekiyor, 1 Aylık Yagma Artırıcı Kullanan Oyunculardan Biriside Benim Oyunda Saatlerımızı Emeklerımızı Gunlerımızı Gecelerımızı Harcıyoruz, Oyundaki Yagma Artırıcıların Hatalarının Duzeltılmesını Rıca Edıyoruz..

1 Aylık Sıgnak 1 Aylık Migrat Yagma Artırıcı Kullanıyorum ama Hepsı Hıkaye Tek Karekter olarak gırıyorum bu iki Bölgeye Halen Daha Bır Şeyler Cıkmıs Degıl Yagma ve Şans Artırıcıların Son Anları Gelmesıne Ragmen Daha Bır Karekterımın Bıle bır ITEM Bır Kolye Bır Yuzuk Ne De bır Zırh Çıktıgı Yok..

Bızlerde Herseyın Farkındayız Oyun Parayla Kuruldu Kazanılması Emeklerın Alınması Gerekıyor .. Ama Bızım Verdıgımız Paralar Emekler Ne olacak Bızler Oyunda Oynuyoruz Plus umuzu AKCE mızı Alıyoruz Kullanıyoruz ama Bızler Emeklerımızın karşılıgını alamıyoruz..

Oyunda Reklamlar Cıkıyor falan Artırıcı Falan alın Sansınız Artsın Dıye Cıkıyor Yazılar Ama Artan Sans Yok Daha cok Azalan Şanslar var..

Daha Güzel Bir İKV icin Lütfen Herkes Emeklerının Karşılıgını Alsın Herkes Mutlu olsun
..
Resim

Karanlık Aydınlıktan
Yalan Doğrudan Kaçar...
Güneş Yalnız Da Olsa
Etrafa Işık Saçar.
Üzülme....
Doğruların Kaderidir Yalnızlık,
Kargalar Sürüyle,
Kartallar Yalnız Uçar
Kullanıcı avatarı
Zeusxl
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Zeusxl »

çok haklı akadaş 1 aylık sığınak ile plas almıştım aldığıma pişman oldum plasın ve sığınagın son günü kasamda hiç bir item yoktu sadece fiziksel bir asa düşmüştü oda buz olduğum için işe yaramıyor ve sarraf artırıcı vardı plasla birlikte bir tane bile menekşe çıkmadı şimdi almak istiyorum plas yada kutu bide şans artırıcı ama korkuyorum o kadar verecegim paranın karşılıgını alacammı diye insanları bu şekilde oyundan koparıyorsunuz ben bu yüzden 3 ayda sadece 1 kere girdim bahsettigim şeleri aldığımda dvam edcm ama karşılıgı çıkacakmı sırf bu yüzden oynayacam bundan sonra çok şükür biraz hukuktan haktan anlıyoruz
SAVAŞI BİLMEYEN GÖZLER BARIŞTA AĞLAMAZ
Muratç---------Zeusxl----------Grikorsan......Sivaslıxbüyücü
Kullanıcı avatarı
Zeusxl
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Zeusxl »

yönetimden kimse yok herhalde bir cevap verecek ne biçim iş o kadar mesaj var birtane yöneticinin cevap mesajı yok
SAVAŞI BİLMEYEN GÖZLER BARIŞTA AĞLAMAZ
Muratç---------Zeusxl----------Grikorsan......Sivaslıxbüyücü
buneya
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen buneya »

Ya bu kadar olmaz 1 haftalık sığınaklar %60/%60 yağma arttırıcı aldım pluslıyım ayrıca loncadada %60/%60 yağma arttırıcı var madalyadan başka bişey çıkaramadım ayıptır günahtır ya
Kullanıcı avatarı
Drakath
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Gora

Mesaj gönderen Drakath »

Merhaba.

Ben loncamıza %60 Migrat arttırıcı aldım.
Kesilen junon sayısı:MAX 8
lonca arkadaşıyla kesilen junon sayısı:5

Düşen eşyalar:
Savaşçıya
1.Kesim Kenan zırh
2.Kesim iksirler ve hydrargyrum
3.Kesim Kenan zırh
4. ve 5. kesim iksirler
6.Kesim iksirler ve hydrargyrum
7.Kesim iksirler
8.Kesim Işık zırh (lonca arkadaşımla)
12 kere de cent kesmişimdir ve en azından 8'inden bir şey düşmüştür (daha öncesinden vardı)

lonca arkadaşım büyücü ve ona da pek bir şey düşmemişti. 8. kesime kadar
8.Kesim büyücü - Alternatör zırh nucleus yüzük kıyamet alevi yüzük aynı poşette. ve Centten de fevzi cevriye, azat cevriye mor pantolonlar düştü.

Arttırıcının kesin bir faydasını gördüm teşekkür ediyorum.
Tavsiyem loncanız varsa lonca arttırıcı alın bu sayede loncadakilerle girince şansınız gayet artıyor
Sssslice!