Üyelik Paketleri

İKV Dükkan da bulunan ürünler, sorular ve öneriler
ATASOY
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: Üyelik Paketleri

Mesaj gönderen ATASOY »

Saygı değer İKV yöneticileri ve yetkilileri ;

2 ay kadar önce internet yolu ile 29.90 anında kredi hesabımdan ödeyerek bir adet özel sürüm kutu satın aldım. Aradan 2 ay geçmesine rağmen kutu elime ulaşmadı.İKV yönetiminin parayı alırken şahin ama hizmet ulaştırıken serçe durumuna düşmemesi açısından en kısa zamanda, ya bana ödeme yaptığım miktarın verilmesi yada kutunun en hızlı şekilde ulaştırılmasını rica ediorum. Bu konu ile ilgili en hızlı nerden yardım alabilirim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.
SirOnur
Loxosceles Reclusa
Loxosceles Reclusa

Mesaj gönderen SirOnur »

@realripe

İKV Özel Sürüm Kutu ayrıcalıklarından faydalanmak için kutu E-Pin bilgilerini üyeliğinizde en az 1 kere aktif etmelisiniz. Aksi halde bu ayrıcalıklar üyeliğinizde aktif olmayacaktır.

@ATASOY

Satın aldığınız yetkili satıcı ile iletişime geçtiniz mi? Sobee'nin direkt olarak İKV Özel Sürüm Kutu satan yetkili birimleri bulunmamaktadır.
ATASOY
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ATASOY »

arkadaşlar olayı çözdük herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim.Benim gibi sıkıntı çekebilecek arkadaşlar için olayı anlatayım.

Ben bu kutu yu üyelikal adlı siteden almıştım.İKV ve üyelikal sitesinde yeterince bilgi verilmemesinden dolayı sorun çıkıyor.Ben kutuyu int bankacılığı ile aldıktan sonra posta yada kargo ile gelecek diye beklemeye başladım.Meğer kargo ile gelmesi ayrıca talep edilmeye ve kargo yada posta ücretleri ödendiği takdirde oluyormuş.Aslında ben kredi kartı ile ödemeyi yaptığım anda aktivasyon kodu ve e pin kodları siparişi alınmış ve belki aynı gün belkide 1-2 gün içinde üyelikal sitesinde siparişlerim bölümüne eklenmiş. Yani benim tek yapmam gereken üyelikal sitesinden kullanıcı adım ve şifremle girip siparişlerim bölümüme eklenen kodları almakmış.Bilgi eksikliğinden dolayı 2 ay boşuna beklemişim.Bu konularda sıkıntısı olanlar site iletişiminde verilen tel. arayarak gerekli yardımı alabilirler.Son derece iyi şekilde yardımcı oluyorlar

Herkese saygılar.
realripe
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen realripe »

selamun aleyküm

kardaş bende üyelik al sitesinden aldım ıkv özel sürüm kutusunu proplem yaşamayayım diye paketi sepetime koydum ve sipariş ettim ptt havalesiyle parayıda (29.90) tl göndererek aldım ve satmiş oldular havale bildiriminide yaptım aynı gün şu anda bile stokta bekliyor yani onay bekliyor diyo 10 gündür onay bekliyo 4 kezde siteye tel açtım gelecek elimizde kalmadı 2 gün sonra geleçek diyorlar foruma yazmadan önce yine aradım, ama elimizde yok dediler siparişi verirken satın alırken niye stoklarımızda yok veya elimizde yok demiyolar parayı alırken hemen alıyolar bu işte IKV ninde sucu var her gün özel sürüm kutu aldiye oyunda reklam yapıyolar ıkv sitesinden paket al dediğimizde üyelikal sitesine yönlendiriyolar sonrada foruma satan siteyle irtibat kur diyolar bu nasıl bi iş yaww bizmi anlamıyoz yoksa siz bize karşı art niyetlimisiniz nedir durum yada ikv sitesinden kldırın kutu al linkini öğle oraya buraya yönlendirmeyin yönlendiriyosanız takipcisi olacaksınız bilğilendirin tez cevap yazınki herkez alıp madur olmasın sayğılarımla cevap bekliyorum.

buda üyelik aldan aldıklarım ve kutu alış tarihi
realripe
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen realripe »

AÇIKLAMAYA BAKIN

SirOnur 07 May 2011 21:46

Satın aldığınız yetkili satıcı ile iletişime geçtiniz mi? Sobee'nin direkt olarak İKV Özel Sürüm Kutu satan yetkili birimleri bulunmamaktadır.

EEEEEEE SİRonur BU açıklamamı
ne güzel gurur duyuyorduk ve hala gurur duyuyoz ama adam gibi yapın bu işi yapacaksanız

ikv oyun sitesinden niye yönlendiriyorunz verdiğiniz link niye başka sitelere yölenini niye Ikv oyun sitesinde oynanan oyun reklamını yapıyo !! özel kutu al diye bu özel kutu ikv de kullanılmıyomu niye takip etmiyonuz bu açıklamamı bu açıklama kimi bağlar butür işleri beceremiyosanız yapmayın veya yapabilecek beçerikli, kişiler tyakip etsin anlaşmalarda şartlarda böğle kimseyi madur etmeyin
bu işlemler bence benim yorumum çıkar ilişkilerinden dolayı bu tertemiz ikeve oyunculerının maduriyetidir !!
Hardbosy
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Hardbosy »

Üyelık paketlerınde İndırım yaparmısınız Bizim burda satılmıo mecbur akce ıle almak zorunda kalıoz
Kullanıcı avatarı
Altinyalniz
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Altinyalniz »

merhaba bn 10 dk önce akçe yolu ile plus paket aldım ama karakterime girdiğimde plus paketin alınmamıs olduğunu gördüm bu plus ne zaman gelicek ?
Altınyalnız/ALTINIIBeRaTIII/Şifalazımmı
Coolhacker
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Coolhacker »

Altinyalniz bende aynı durumdayım. Ve ttnet veya mynetsen gelmiyor dostum yani akçelerimiz gitti ....
Kullanıcı avatarı
xxxdeath08
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen xxxdeath08 »

2 ay oldu siparişlerim gelmedi. kac kere iletısime gectm stoklarda yk , göndercz vs. Geçiştirdiler. Kısacası UYELİKALDAN ALISVERIS YAPMAYIN. MAGDUR OLURSUNUZ...
Kasidex Gazelx Deathxdevil
Resim
xewq
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen xewq »

özel sürüm kutu nasıl alıyorum Dostlar???