Şans Artırıcılar

İKV Dükkan da bulunan ürünler, sorular ve öneriler
Kullanıcı avatarı
Zeusxl
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak

Re: Şans Artırıcılar

Mesaj gönderen Zeusxl »

böyle saçmalık olurmu gidiyoruz dünyanın parasını verip kutu alıyoruz yetmiyor 1 aylık şans artırıcı alıyorum /60 o da yetmiyor herhalde size ki o kadar uğraşıyorum bir menekşe çekmek için ama yok ne biçim ya bu iş eger şans artırıcının bir etkisi yoksa ne diye hazırlıyorsunuz siz oyunu geliştirecekseniz biz paramızın karşılıgını almıyacakmıyız nerde burda adalet ben artık paramın karşılıgını istiyorum tabi normal olarak bunada bir cevap gelmiyecek onuda biliyorum yönetici ler uyumayın
SAVAŞI BİLMEYEN GÖZLER BARIŞTA AĞLAMAZ
Muratç---------Zeusxl----------Grikorsan......Sivaslıxbüyücü
Kullanıcı avatarı
Zeusxl
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Zeusxl »

bizi bedenen yormayın kaç gündür madendeyim 1 menekşe çıktı en iyisi degerli madenlerin dükkanda satılması
SAVAŞI BİLMEYEN GÖZLER BARIŞTA AĞLAMAZ
Muratç---------Zeusxl----------Grikorsan......Sivaslıxbüyücü
kralxtilki
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Nasıl iş yaa

Mesaj gönderen kralxtilki »

şans arttırıcı aldım %60 18 kez cektım hep tek cıkıyo ve 1. hali.. menekse falanda deıl mavi topaz peşindeyim ama topazdan baska bısı cıkmadı arttırıcı almasam daha ıyıdı
kralxtilki
Kullanıcı avatarı
Gulyabani
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Gulyabani »

Bugün sarraf arttırıcı aldım %60. 117 tane elmas çektim 1 yeşil çıktı menekşe yok daha. Zaten bende şans olsa :mrgreen:
"Dünyâda 100 gram akıl varsa, bunun 90 gramı Abdülhamîd Han'da, 5 gramı bende, kalan 5 gramı da diğer dünyâ siyâsîlerindedir" Prens Bismarck
Kullanıcı avatarı
iautr
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen iautr »

Bu nasıl bişeydir ya. Dalga mı geçiyosunuz. 2 günde 1500 elmas çektim 4 tane yeşil çıktı. 13 küsür param oşamı gitti. Ne iştir bu resmen kumar ya bu ülkede kumar yasak değil mi ? Resmen 13 TL g***** girdi demek istiyosunuz.
Kullanıcı avatarı
melihbaba
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen melihbaba »

KonuPek Güncel Olmasada Arkadaşlar Sizin Şansınız =%60 artıcak diyor ve kendi Şansınıza eklenecek siz Kendi Şansıznı %60 aldım artı hep Çıkar Mı Sanıyosunuz Şansınız Neyse Odur...Şans aRTıcı ŞANSINIZI arttırırı Dikkat edin..Lütfen Ben bazen 1 hafta Bişi Çekemiyorum Ama 1 günde 2 şelit 4 irid 9 mavi çektiğim bile oldu..

Kolay Gelsin..
Resim

Kod: Tümünü seç

"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."
- Artık Eminönün'de - Villian
Kullanıcı avatarı
Sultanahmetli
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Sultanahmetli »

Normalde 50 tane elmas çekiyorsunuz 1 günde ve 2 menekşe çıkıyor. Bu pakete göre günde 75-85 elmas çekeceksiniz buna bağlı olarakta menekşe çıkma şansı 2 katına çıkacak yani 4 olacak:)
Sultanahmetli[49]
KORAYHAN
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Mesaj gönderen KORAYHAN »

Dün sarraf artırıcı aldım. Dünden beri sürekli elmas cektim 12yeşil elmas 70küsürr elmas cıktı. Saat 18:30 sıralarında bir çektim iki poşet düştü ikisi de menekşe. bayağı işe yarıyor sanırsam :ugeek:
KORAYHAN
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen KORAYHAN »

KORAYHAN yazdı:Dün sarraf artırıcı aldım. Dünden beri sürekli elmas cektim 12yeşil elmas 70küsürr elmas cıktı. Saat 18:30 sıralarında bir çektim iki poşet düştü ikisi de menekşe. bayağı işe yarıyor sanırsam :ugeek:

evet 5 dakika önce 6.menekşemi çektim. bayağı işe yarıyor tabi uğraşırsazız
VeSVeSe
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen VeSVeSe »

Bugün sarraf arttırıcı aldım Öğlen 3 te başladım akşam 8'e doğru birtane menekşe düştü toplamda 80 maden çekmiştim ama ondan önceki gün arttırıcı yoktu 200 maden çektim menekşe çıkmamıştı.