Silah Yükseltme!

İKV Dükkan da bulunan ürünler, sorular ve öneriler
Kullanıcı avatarı
benzombi01
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: Silah Yükseltme!

Mesaj gönderen benzombi01 »

öncelikle herkeze iyi forumlar

Bildiğiniz gibi silah yükseltme 1995 akçe evet ama silah yerine yüzük,kolye,pantolon,ceket,aykkabı,gözlük eldiven v.b gibi şeylerinde yükseltmesi olsa sizce daha iyi olaz mı
Kullanıcı avatarı
sondurockx1
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen sondurockx1 »

ilerde oda olur krdeşim merak etme
büyücü:MeGaxSonduROCK
Kullanıcı avatarı
benzombi01
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

sondurockx1 yazdı:ilerde oda olur krdeşim merak etme
kardeş bu dükkanda bunlar çıkarda yakında + basmada yaparlar diye korkuyorum ikv sakın m2 gibi yapmayın oyunu iğreç yapmaya doğru gidiyorsnuz sadece yükseltme olsun diyer parça filan koymayın
ENUTTOPY
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Д°KV Forum • Cevap gГ¶nder

Mesaj gönderen ENUTTOPY »

çemberlitaş için çok gerekli olacak bu yükseltmeler...demekki şaheserli adam bile zor dayanacakki böle bişe çıkardılar...
Kullanıcı avatarı
sondurockx1
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen sondurockx1 »

zaten bikaç şey daha dükkana gelirse oyunda kimse kalmayack.bu kdrı ytrli bnce çok bile
büyücü:MeGaxSonduROCK
Kullanıcı avatarı
benzombi01
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

aynen ya bu ikv güzeldi yani tüm silah yükseltmeleri yerine sadece şaheserler yükselse sonra çokğu şans maden şansı bölge sanşı fln kalsa süper olur yani ben yeniden dönecem oyuna ama şimdi herkezde 100 tl yatıdı oyuna biz n yapalım
Kullanıcı avatarı
Kental
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Kental »

Yav sayın yöneticiler ; bu çalışmaların, yeniliklerin hepsinin gelişen ikv dünyasına yeterli yönetici/ekip için gerekli olduğunu biliyorum. Yeterli finans kaynağı olmadan bir ekip bişi yapamıyor. Yenilikler güzel. Fakat bu işi çok paraya dökmeye başladınız. Yani ne bilim her yaratık kestiğimizde yaratık lvl line göre (deneyim puanı hariç) bir puan gelse ve bu da çok uzun bir sürede birikse çok daha güzel olurdu. Puanlar birikince (puanımız yettiğince) bir item, takı, veya şans arttırıcı gibi bişileri alabilsek daha güzel olurdu. Şu anda 1 milyar param olsa ikv dükkana girsem herşeyi alsam, en güçlü ben olurum herhalde. İş acayip paraya döküldü. Anlatabiliyorumdur herhalde
Klan gözlükleri mesela kişi puanı biriktirmeden alamıyor. Veya dier kişilerden belirli bir miktar karşılığı alabiliyor. Bunun gibi bir sistem olsa daha iyi olur. Şu anda emekle çalışıp bişiler sahibi olmanın bir anlamı kalmadı bence. Bi gecede en güçlü olabiliyoruz (yeterli maddi kaynağa sahipsek tabi). Eski tadı kalmıyor artık. Sizden farklı bir atılım bekliyorum. İnşallah kaideye alınırız
Kullanıcı avatarı
benzombi01
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Kental yazdı:Yav sayın yöneticiler ; bu çalışmaların, yeniliklerin hepsinin gelişen ikv dünyasına yeterli yönetici/ekip için gerekli olduğunu biliyorum. Yeterli finans kaynağı olmadan bir ekip bişi yapamıyor. Yenilikler güzel. Fakat bu işi çok paraya dökmeye başladınız. Yani ne bilim her yaratık kestiğimizde yaratık lvl line göre (deneyim puanı hariç) bir puan gelse ve bu da çok uzun bir sürede birikse çok daha güzel olurdu. Puanlar birikince (puanımız yettiğince) bir item, takı, veya şans arttırıcı gibi bişileri alabilsek daha güzel olurdu. Şu anda 1 milyar param olsa ikv dükkana girsem herşeyi alsam, en güçlü ben olurum herhalde. İş acayip paraya döküldü. Anlatabiliyorumdur herhalde
Klan gözlükleri mesela kişi puanı biriktirmeden alamıyor. Veya dier kişilerden belirli bir miktar karşılığı alabiliyor. Bunun gibi bir sistem olsa daha iyi olur. Şu anda emekle çalışıp bişiler sahibi olmanın bir anlamı kalmadı bence. Bi gecede en güçlü olabiliyoruz (yeterli maddi kaynağa sahipsek tabi). Eski tadı kalmıyor artık. Sizden farklı bir atılım bekliyorum. İnşallah kaideye alınırız
bence senin dediğin yanlış bir şey ama sen demişsinki 1 günde oyunun en yükseği hayır öyle bir şey yok (bakın 1 gitarı biliyorum demiycekin öğreniyorum diyceksin çünkü 75 yıldır gitar çalanlarda bile daha bilmedikleri var) neden mi yok çünkü 1 günde asla kimse 25 30 lvl üstü olamaz tüm görevleri yapamaz bide ejder asa üeretemez onlara emek lazım misal 1 ay 1 ay sonra full dizer çarını her şeyini yapar sonra ejderini yükseltir evcil hayvanını alır biter ama oyunun şu anda %80'ni oyunu sevenlerden gönül verenlerden oluşuyor yani şu anda oyunda fazla bir şey kalmadı maddi 2 şey al bitsin diyer hepsi zaman kazandırmak için tamam. yoksa sende gözlük alacaksan kp kazanıyorsun dimi sende exp kazanıyorsun sende maden çıkartırsın sende eşya düşürürsün sadece aman veriyor bunlar.
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Auril »

sondurockx1 yazdı:ilerde oda olur krdeşim merak etme
Zulkan
İskele Babası
İskele Babası