Simge modunda kalan oyun

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Kullanıcı avatarı
BeLCiKLixJoKeR
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Simge modunda kalan oyun

Mesaj gönderen BeLCiKLixJoKeR » 12 Eyl 2019 10:16

Sunucuya tıklamamın ardından oyun simge moduna düşüyor, ne yaptıysam olmadı.
Framework güncelledim
Diretx güncelledim
Çözünürlükleri ayarladım
Çerezleri temizledim
Başka indirme yolları denedim.

Son olarak sunucu seçtiğimiz yerdeki yani launcherdeki ayarlar kısmından çözünürlüğü düşürmek istiyorum fakat oradan yaptıgım
değişiklikler her tamam dediğimde sıfırlanıyor. Orayı değiştirmenin bir yolu ve bu sorunun çözümü yok mu acaba?

Pc Çözünürlüğü: 1366x663(hayır 768 olmuyor max bu)

Psychological Counselor

Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Game Master
Game Master
Lonca: Türk Telekom

Re: Simge modunda kalan oyun

Mesaj gönderen AhiEvran » 12 Eyl 2019 11:42

Merhabalar;

> Sadece İKV'de bu sorunla karşılaşıyorsanız, Pref_Launch dosyası ile oynama yaptıysanız, elbette ki Launcher'da yapacağınız değişikler algılanmayacaktır. Çünkü muhtemelen Pref_Launch dosyasını salt okunur hale getirip kaydetmişinizdir.Oyunu sisteminizden tamamen kaldırarak (Kalan klasörleri el ile manuel bir şekilde silerek) tekrar temiz bir kurulum gerçekleştiriniz. Kurulumu C: sürücüsüne yapmaya özen gösteriniz

> Ctrl + Alt + Delete tuşlarına aynı anda basarak Görev Yöneticisi'ni başlatın. Görevler(Uygulamalar) sekmesinde İstanbul - Giriş Sayfası'na sağ tıklayıp sağ tıklayın. Seçeneklerden "Ekranı Kapla veya Öne Getir" i seçerek giriş sayfasını ön plana getirebilirsiniz. Ekranı Kapla veya Öner Getir seçeneğinden birinin işe yaramaması durumunda diğerini deneyebilirsiniz.

> Bilgisayarınızdan ekran kartı sürücünüzü ve DirectX'i tamamen kaldırarak, en son sürümlerini indiriniz ve akabinde temiz bir kurulum gerçekleştiriniz. ( NVİDİA Ekran Kartı sürücüleri için buraya tıklayınız. DirectX'in güncel sürümü için buraya tıklayınız.)

İyi forumlar dilerim.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir