Kullanıcı Sözleşmesi Hakkında Bir Soru

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Kullanıcı avatarı
BanYiyenAdam
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: T H Y

Kullanıcı Sözleşmesi Hakkında Bir Soru

Mesaj gönderen BanYiyenAdam » 10 Eyl 2019 01:02

Merhabalar ,

Öncelikle inşallah konuyu silmezsiniz diyerek başlayayım. Bir çok konumu sildiniz, bunu silmeyin lütfen :)

Oyundaki karakterlerim kullanıcı sözleşmesindeki maddelerin ihlali dolayısıyla banlandı. Ceza itirazında bulunduğumda ise Kullanıcı Sözleşmesindeki Maddeleri İhlalden dolayı hesaplarımın bloklandığı ve yasal sürecin başladığını yazmışsınız. Keşke gerçekten hukuki bir süreç başlatsanız da hakim karşısın çıkabilsem :) Hakime " Her cumartesi günü evin önündeki yola bir çanta para koyup , bu parayı alan herkesten şikayetçi olsak, burada suçlu olan evin önündeki paraları alan adamlar mıdır ? Yoksa her cumartesi oraya para koyan adamlar mıdır? " diye sorsam hakime :)

Neyse şimdi size olan soruma geçeyim. Kullanıcı sözleşmesindeki maddenin ihlalinden dolayı karakterlerimin banlandığını söylemişsiniz. Üşenmedim , açtım kullanıcı sözleşmesini satır satır okudum. Bana hangi maddeden dolayı ban yediğimi söyler misiniz ? Cumartesi gecesi , karakterlerim arasında bono alışverişi yapmışım. Yani bir karakterimden öbür karakterime 4 kez bono aktarmışım. Bu oyun kuralları içerisinde olan bir hareket. Yani iki karakter arasında alışveriş yapmak yasaklanan bir davranış değil. 5T bonusumu büyücü karakterimden , savaşçı karakterime aktarmam yasak değildir herhalde?

Bu işlemi istediğim kadar yapabilirim. Oyunun geri sarması , bonoların kopyalanması benim sorunum değil. Siz de o gece karakterime girip hem kopyalanan bonoları , hem de orjinal bonoları silmişsiniz. Aslında burada da mağdur olan bendim. Kopya bonoları silmek sizin hakkınızken , orjinal bonoları silmek mantıken hakkınız olmaması gerekirdi. Sildiniz , bir şey demedim.

Ardından hesaplarımı blokladınız. Kullanıcı sözleşmesindeki hangi maddeye dayanarak bunu yaptınız? Keşke gerçekten hukuki süreç başlatsanız , yemin ediyorum en çok istediğim şey hukuki sürecin başlaması. Büyük ihtimalle burada mağdur olan ben olacağım ve hesaplarıma yatırılan tüm parayı faizi ile birlikte geri alacağım hukuki sürecin sonunda.

http://www.istanbuloyun.com/TermsOfUse.aspx kullanıcı sözleşmesi burada. Bana ilgili maddeyi cevap olarak yazarsanız çok makbule geçer.

Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Game Master
Game Master
Lonca: Türk Telekom

Re: Kullanıcı Sözleşmesi Hakkında Bir Soru

Mesaj gönderen AhiEvran » 10 Eyl 2019 10:02

Merhabalar;

Öncelikle forum kurallarımıza aykırı her bir işlem elbetteki moderasyona tabii tutulabilmektedir.

Çok uzun yazmışsınız elinize sağlık lakin Ceza İtiraz alanı üzerinden aldığınız ceza/lar ile alakalı hususlarda yardımcı olabilmemiz yada yorumlayabilmemiz mümkün değil. İlgili sorunuzu İletişim/Destek Formu> Ceza İtiraz birimi üzerinden bilgi talep etmenizi önerebilirim.

İyi forumlar dilerim.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir