Destek Hakkında

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Kullanıcı avatarı
therose
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Organize Suç

Destek Hakkında

Mesaj gönderen therose » 08 Eyl 2019 14:32

1. Husus : Merhabalar bu günlerde lonca olarak patron kaçıranların videolarını desteğe gönderiyoruz fakat en ufak 1 cezai işlem bile uygulanmadı hala devam ediyorlar. Sizlerden rica ediyoruz biraz destek bölümüne daha çok ilgi gösterebilir misiniz ? Bunlarda desteğe attığımız kişilerin videoları.

2. Husus : Bu videolarda bulunan kişilere cezai işlem uygulanmazken Benim şifacı(Nyksşifa) hesabıma 1 gün bile olmayan bu akşam 20:55'te açılacak bir bloke cezası gelmiş durumda. En ufak bir açıklamada yapılmadı.
Boss mu kaçırdım ? Bug mu yaptım ? Küfür mü ettim ? 1 Kez bile sus cezası yememiş hesaptan bahsediyorum. Bunu da desteğe bildirdim. Lütfen kalıplaşmış cümleler yerine cevabınızda samimi ve güzel cevap verirseniz sevinirim.

Teşekkürler.
HakanKARATOPAK
Nyksşifa

En son Volfied tarafından 08 Eyl 2019 15:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Video linkleri kaldırılmıştır.
6.09.2019 Kıyamet Günlüğüm = BKZ;

HakanKARATOPAK (Büyücü) 59 (Eminönü)

Kişisel bilgim:
Yaş: 20 Meslek: Bilişim(IT), Oyun gelişticisi, Webmaster.
Hakan Enes KARATOPAK

Kullanıcı avatarı
Volfied
Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi

Re: Destek Hakkında

Mesaj gönderen Volfied » 08 Eyl 2019 15:24

Merhaba;

Biliyorsunuz ki Oyuncu Hata Kullanımı birimine gün içerisinde birçok kişi başvuruda bulunmaktadır. Gerekli incelemelerin detaylı yapılması gerektiğinden ve gelen bildirimler işlem sırasına göre yanıtlanmasından ötürü geri dönüşler zaman alabilmektedir. 2. sorunuz hakkında birçok kez belirttiğimiz gibi hızlı destek bölümünün amacının Ceza İtiraz konuları hakkında bilgi vermek olmadığını hatırlatırız.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir