Karşımızda Muhatap Bulamıyoruz!

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Kullanıcı avatarı
OOoOO
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Azrailin Sesi

Karşımızda Muhatap Bulamıyoruz!

Mesaj gönderen OOoOO » 07 Eyl 2019 16:10

Saçma sapan bir şekilde Ban yedim. İletişim/destek bölümünden ceza itiraz bölümüne yazıyorum. Cevap alamıyorum. Bana geri dönüş yapın , diyin ki

" evet bu yaptığınız şey Ban cezasını gerektiriyor. Hüküm Koşullarında şurada bahsetmiştik bunun cezasının Ban olduğunu. "

Ben de tamam diyeyim. Ancak 3 gündür dönüş olmadı. Yoğunluk falan demeyin , gören de milyonlarca oyuncusu olan bir oyun zannedecek. Günlük ortalama 20-30 ceza itirazı bildirimi geliyordur. Oyunda zaten kaç kişi kaldı ki ?

Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Game Master
Game Master
Lonca: Türk Telekom

Re: Karşımızda Muhatap Bulamıyoruz!

Mesaj gönderen AhiEvran » 07 Eyl 2019 16:12

AhiEvran yazdı:
06 Eyl 2019 21:50
Merhabalar;

Oyun evresi içerisinde Rahatsız edici davranış, Telif ihlali, Hesap hakları gibi itirazlarınız genelde aynı gün içerisinde muhataplarına geri dönüş sağlanmaktadır. Lakin oyun hatasını kendi lehine kullanan oyunculara uygulanan moderasyonlar ile alakalı konuları yine oyun dünyamızda görevli Türk Telekom personeli ilgilenmektedir. Geri dönüş süresi uzun sürmesinin bir kaç başlıca nedeni ise; Oyun hatasını kendi lehine kullanan oyuncularımız ile alakalı işlemleri yine Türk Telekom hukuk departmanı ile eş güdümlü çalışılması elimizdeki kayıtların hukuk departmanının inceleme süreleri ile alakalı hususu ve Ceza İtiraz formunu eksik yada hatalı doldurulmasından kaynaklanan nedenlerden dolayı geri dönüş süreleri uzamaktadır.

İyi forumlar dilerim.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir