Üyelik Sorunu

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
lorgar
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Üyelik Sorunu

Mesaj gönderen lorgar » 19 May 2019 13:08

Merhaba;

Yaklaşık olarak 1 aydır üyeliklerim de kullanıcı adı ve şifre hatalı şeklinde bir problem ile karşılaşıyorum. Parola sıfırlama işlemine kalkıştığımda Parola sıfırlama limitiniz dolmuştur hatası alıyorum. Şimdi buradan bana, ilgili birimin iş yüküne göre talebiniz cevaplanacaktır diye bir mesaj yazmayın. Bunun bende farkındayım.

Sizlerden ricam bu cevabı vermeden önce şu parola sıfırlama bölümündeki hatayı düzeltmeniz.

1. Lütfen bana çerezlerinizi, tarayıcınızı değiştirip tekrar deneyin demeyin. Lütfen sisteminizdeki sorunu düzeltin.
2. Benim üyeliklerim de PLUS PAKET vardı. Bu süre zarfında plus paketimin süresi devam ediyor mu? Olur da üyeliğim açılırsa içindeki plus paket kaldığı yerden devam edecek mi? Etmeyecekse sıkıntı büyüktür. Para veriyoruz mağdur oluyoruz.

İlgilenin lütfen, bu oyuna cebimizden para verdiğimiz için biz sizin oyuncunuz değil müşteriniz. Mağduriyet yaşatmamanız gerekmektedir.

Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Game Master
Game Master
Lonca: Türk Telekom

Re: Üyelik Sorunu

Mesaj gönderen AhiEvran » 19 May 2019 13:20

Merhabalar;

Zaman zaman Hızlı Destek üzerinden özelikle üyeliğiniz ile alakalı işlemlerinizde bizlerin gönüllü destek ekibi olarak üyeliğinizi inceleme yetkisi bulunmamaktadır. Bahsettiğiniz saorun/ları sizlrden adığımız geri dönüşler neticesinde ilgili birimlere aktarmak ile mükellefiz.

Üyeliğinizde mevcut Plus paket vs gibi süreli ürünler var ise bunun açıklamasını yine ilgili birim tarafından bilgi paylaşımında bulunabilinir.

Son olarak, benzer sorular soran oyuncularımıza benzer cevaplar vermek durumunda kaldığımız için sizin açınızdan kopyala yapıştır yapan birer robot gibi görünebiliriz, fakat unutmayınız ki bizler de sizler gibi bu camiaya gönül vermiş, sizlere hizmet eden neferleriz.

İyi forumlar dilerim
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 1 misafir