Saf maden sorunu

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Mesajlar: 258
Kayıt: 05 Eyl 2018 14:49
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Saf maden sorunu

Mesaj gönderen NeWTRoBLe » 19 Eki 2018 19:47

Madenlerle ilgili düşme olasılıklarını ogrenebilme ihtimalimiz var mı? %110 arttırıcı olmasına rağmen 1.3 saat boyunca 1 tane bile
3.derece saf maden alamadım.
Are we rushin'in,or we goin' sneaky beaky like?

Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Game Master
Game Master
Mesajlar: 2253
Kayıt: 04 Eki 2015 13:33
Lonca: Türk Telekom

Re: Saf maden sorunu

Mesaj gönderen AhiEvran » 19 Eki 2018 19:49

Merhabalar;

Bir örnek ile durumu açıklayalım. Maden, eşya düşürme vb. hususlar tamamen random yani rastgele şans sistemine dayalıdır. 10 defa, 20 defa maden çekince safı çıkacak gibi, veyahut 10 defa, 20 defa bölgeye girince eşya düşecek gibi bir kaide bulunmamaktadır. Örneğin 1 ile 10 arasındaki sayıları ele alalım. Çemberlitaş'taki Boss'lardan 10'uncu sayıda eşya çıkacak olsun. Sistem size üst üste 1,2,3...,8,9 sayılarını seçerse sürekli boş çıkarsınız. Ne zaman ki sistem 10'uncu sayıyı seçerse o zaman eşya çıkar. Sistem üst üste 1-9 rakamlarını seçebileceği gibi, yine üst üste 10 sayısını da seçebilir ve art arda da eşya düşürebilirsiniz. Bu tamamen şans sistemine bağlıdır.

Şans veya Yağma artırıcı ürünlerini de açıklayacak olursak, size sistem tarafından atanan yüzdelik paydayı çoğaltır, 1 ile 9 sayılarına boş, 10 sayısına da eşya demiştik, yağma artırıcı ürününüz var ise örneğin hem 9, hem de 10 rakamları eşya olur ve eşya düşürme yüzdeniz artar.

Daha detaylı anlamanız için size bir link sunuyorum; http://myasinay.com/ikv/randomsistem.html

Bu rastgele sayı seçen bir sistem örneğidir. Örnekte 1 ile 100 rakamlarının aralığı ele alınmıştır ve saf maden, şaheser eşya 39'dadır. Sizden 39 sayısının bulunması istenmektedir. Denemeleriniz sonucunda göreceksiniz ki her defasında farklı sürelerde, farklı tıklamalarda 39 sayısını bulacaksınız. Oyun içerisindeki şans sistemi de buna benzemektedir. Umarım anlayabilmişinizdir.

İyi forumlar dilerim.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

Cevapla

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: tbabacan ve 3 misafir