Playstore kart sorunu

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
EasyGameEasyLife
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Bu Lonca On Yedi Harf

Playstore kart sorunu

Mesaj gönderen EasyGameEasyLife » 21 Nis 2018 21:00

Bakın neden bu sorun var bilmiyorum ama sırayla anlatacağım. Ben kartımla her türlü siteden online alışveriş yapabiliyorken playstoredan yapamıyorum. Bunun için öncelikli olarak.

1) Bankamı aradım konuştum online alışverişin açık olduğunu kartımda herhangi bir limit sorunu olmadığını söylediler ki zaten kartım banka kartı yani hesabımda para var olduğu müddetçe alışveriş yapabildiğim kart ve hesapta para var.

2) türk telekom müşteri hizmetlerini arayıp playstore birimine bağlandım baktılar baktılar kısıtınız yok dediler çerezleri silin dediler geçmişi silin dediler farklı tarayıcı dediler hepsini birebir yaptım geçmişi sildim çerezleri sildim denemediğim tarayıcı kalmadı.

Ben bunların hepsini yaptım yine hata veriyor yine hata veriyor. Bakın sitenizin alt yapısında bir sıkıntı var ben aynı kartla yemeksepeti, gitti gidiyor, hepsi burada gibi büyük sitelerin hepsinden yüzlerce kez sipariş vermiş birisiyim. sıkıntı playstore.com un altyapısından kaynaklanıyor ne zaman akçe dağıtıcınızı değiştirecek veya başka bir sayfada satmaya başlayacaksınız bu nedir bana bir söyleyin artık bana 444 0 375 i ara demeyin aradım orayı da aradım. Kimse bir destek vermiyor. Bana kalıp mesaj atmayın.

Kullanıcı avatarı
AFRASiYAB
Game Master
Game Master

Re: Playstore kart sorunu

Mesaj gönderen AFRASiYAB » 22 Nis 2018 18:44

Merhabalar;

PlayStore kart ile ödeme sisteminde altyapı olarak Wirecard'ı kullanır. Bankanız ve ilgili birim ile görüşmeleriniz sonucunda herhangi bir kısıtlamaya tâbi tutulmadığınızı, ödemelerinizde bir engel bulunmadığını teyit etmiş iseniz; buraya tıklayarak Wirecard'ın resmi sitesine gidebilir, ödeme sayfası demo'sunu kullanarak Wirecard tarafından kartınızda bir kısıtlama olup olmadığını teyit edebilirsiniz. Ek olarak 0212 286 27 18 numaralı telefon aracılığıyla Wirecard müşteri hizmetlerine de ulaşabilirsiniz.

Bir diğer problem ise; PlayStore'da bazı tarayıcıların Flash Player ve Java özelliklerinde algılanma sorunu yaşanmasıdır. Internet Explorer gibi bu tür eklentileri stabil çalıştıran tarayıcılar ile de işleminizi tekrar denemenizi önerebilirim. PlayStore'da önümüzdeki süreçte ciddi boyutta iyileştirme ve yenileme çalışmalarının gerçekleşeceğini de söyleyebiliriz. Bu hususta çalışmaların devam ettiği tarafımıza gelen bilgiler arasındadır.

Sorununuzun devam etmesi halinde tekrar PlayStore müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanızı önermekten başka maalesef bir şey yapamayız. Nitekim her ne kadar PlayStore bizlerin resmi distribütörü olsa da, destek birimlerimiz tamamen farklıdır.

İyi forumlar dileriz.
İletişim/Destek Formu | Hızlı Destek | Tarihçe | Etkinlik Takvimi
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

Ayın Etkinlik Ödülüne Sen Karar Ver!
İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir