ÇT BUGU

Oyuncularımız soruyor, İKV Yetkilileri cevaplıyor!
Kullanıcı avatarı
Sparineus
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

ÇT BUGU

Mesaj gönderen Sparineus » 20 Oca 2018 01:35

Çemberlitaşta 20 farklı bölge var fakat daha öğlen 3'te 20 çt dolu oluyor. Siz bile buna inanmıyorsunuz, bakarsanız da zaten doğru değil. İçeri de çar bıraktım, alt f4 ile çıktım fakat yine de aynı çemberlitaş'a girebildim. Yani içeri de karakterin alt f4 çekmesi ile de alakalı değil. İlk güncelleme ile düzeltilecek diyeceksiniz, e bu da saçma, 5 yılda bir güncelleme getirme sözü veriyorsunuz, onun da ne zaman çıkacağı belli değil. Çıktığında da çemberlitaş şuan ki rağbetini yitirecek. Peki, ufak bir güncelleme ile bu sorunu düzeltip bu sömestr da oyuncularınıza yardımcı olmaya ne dersiniz?
Resim
Mustafa Kemal ATATÜRK!

Kullanıcı avatarı
Naveran
Forum Yetkilisi
Forum Yetkilisi

Re: ÇT BUGU

Mesaj gönderen Naveran » 20 Oca 2018 02:44

Merhaba

İlgili sorun geliştirici ekibimizin bilgisi dahilinde olup, gelecek olan ilk güncelleme ile ortadan kaldırılacaktır. İstanbul Kıyamet Vakti'nin gelişim sürecine baktığımızda; bu gibi oluşan bug benzeri küçük/büyük hataların tek tek değil, yapılan ilk güncelleme ile toplu bir şekilde giderildiğini söyleyebiliriz.

Sorun çözülene dek yaşanan aksaklıklardan dolayı siz değerli oyuncularımızdan özür diliyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

İyi forumlar
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim

“Hızlı Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Diyetisyen ve 7 misafir